Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 4 - 7 December » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Juwelen en Horloges, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco en Art Nouveau en Vintage/Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Speelgoed, Wapens, Modeartikelen, Tuinbeelden en Tuinaccessoires

Er zijn 27 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1649 Image Perzisch tapijt, afm. 313 x 455 cm. €1.600 Verkocht
1662 Image Verguld bronzen tafelklok, gedecoreerd met Apollo en een cornucopia, 19de eeuw, met sleutel, afm. 42 x 32 cm. €440 Verkocht
1663 Image Verguld houten en deels beschilderde consoletafel met spiegel, 20ste eeuw, afm. console 86 x 114 x 42 cm en l. spiegel, 106 cm, min. beschadiging (2x) €180 Verkocht
1665 Image Beschilderde scheepskist, 19de eeuw met scènes uit de walvisjacht (Nova Zembla?), afm. 47 x 88 x 45 cm, enkele beschadigingen €190 Verkocht
1672 Image Architectenkast/prentenkast, met vijf lades, afm. 96 x 125 x 72 cm. €130 Verkocht
1674 Image Engelse staande klok, beschilderde wijzerplaat, met opschrift 'J. Brodie Wooler', 19de eeuw, afm. 197 x 54 cm, enkele beschadigingen €80 Verkocht
1675 Image Engelse staande klok, mahoniehouten gefineerde kast, 19de eeuw, beschilderde wijzerplaat met Mozes en opschrift 'J. Smith London (waarschijnlijk later overschilderd)', met seconden- en dagaanduiding, enkele beschadigingen, h. 231 cm. €120 Verkocht
1677 Image Perzisch tapijt, Moud, afm. 250 x 254 cm. €440 Verkocht
1678 Image Paar verguld bronzen en zamac kandelaars, twee-armig, enkele losse onderdelen, 1 bobeche ontbreekt, afm. 28 x 15 cm (2x) €120 Verkocht
1963 Image Engelse staande klok, 18de/19de eeuw, met koperen wijzerplaat, afm. 191 x 51 x 25,5 cm. €120 Verkocht
1964 Image handgeknoopt tapijt, afm. 199 x 310 cm. €80 Verkocht
1966 Image Eikenhouten bakkerstafel, 19de/20ste eeuw, gebruikssporen, poten met schade onderzijde, afm. 130 x 63 x 74 cm. €200 Verkocht
1972 Image Perzisch tapijt, afm. 260 x 390 cm. €380 Verkocht
1977 Image Houten werkbank, met pen -en gatverbindingen, afm. 80 x 200 x 80 cm. €130 Verkocht
1978 Image Perzisch tapijt, afm. 310 x 213 cm. €200 Verkocht
1983 Image Verguld bronzen tafelklok, laat 19de eeuw, afm. 35 x 25 cm. €160 Verkocht
1996 Image Spaanse betaaltafel, 17de eeuw, met twee lades, mooie patina van het blad, afm. 77 x 162 cm. Verkocht Verkocht
1998 Image Perzisch tapijt, afm. 187 x 120 cm. €100 Verkocht
2001 Image Kelim, 19de/20ste eeuw, gebruikssporen (o.a. gaatjes), afm. 192 x 300 cm. €240 Verkocht
2017 Image Stenen sokkel, 19de/20ste eeuw, h. 127 cm. €190 Verkocht
2025 Image Engelse barometer, Russell, 20ste eeuw, l. 90 cm. €110 Verkocht
2026 Image Meuble de maitrise, Directoire, miniatuur commode, 19de eeuw, afm. 31 x 42 x 23 cm. €140 Verkocht
2060 Image Verguld bronzen tafelklok, Idalle à Liège, op vleermuisvoetjes, 19de eeuw, 1 wijzer beschadigd, Romeinse cijferring, h. 34 cm. €240 Verkocht
2066 Image Eikenhouten Hollandse klaptafel, 19de eeuw, afm. 70,5 x 90 x 135 cm. €60 Verkocht
2382 Image Zijden wandtapijt, met decoratie van herten en florale motieven, afm. 146 x 103 cm. €400 Verkocht