Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Schilderkunst en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen, Militaria

Er zijn 221 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 5 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1541 Image Etienne Caron (1921), gouache op papier, Carnavaleske man en vrouw, ges. r.o., afm. 55 x 42 cm. € 200 € 400 €180 Verkocht
1542 Image Pieter Defesche (1921-1998), litho, Abstracte compositie, 4/50, gedat. '96, afm. 43 x 58 cm. € 200 € 400 €120 Verkocht
1543 Image Drie inkttekeningen, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 45 x 105 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1544 Image Gemengde techniek op doek, Bla bla, ges. l.o. 'Otti', afm. 99 x 149 cm. € 300 € 1.000 €280 Verkocht
1545 Image Charles Hollman (1877-1953), olieverf op board, landschap, ges. l.o., enkele beschadigingen, afm. 60 x 80 cm. € 60 € 120 €50 Verkocht
1546 Image Igor Tcholaria (1959), olieverf op doek, Ruiter, ges. r.o., afm. 98 x 79 cm. € 3.000 € 5.000 € 0 Opgehouden
1547 Image H. Levigne (1905-1989), inkttekening, Credo, ges. l.o., afm. 43 x 31 cm. € 40 € 100 €50 Verkocht
1548 Image Roos Nagtegaal-Bosnak (1922), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 94 x 79 cm. € 120 € 300 €220 Verkocht
1549 Image Optische prent, seriegrafie, mogelijk Victor Vasarely, afm. 54 x 50 cm. € 100 € 200 €130 Verkocht
1551 Image Franz Gailliard (1861-1932), olieverf op doek, Dame met rozen, ges. l.o, afm. 70 x 54 cm. € 1.000 € 2.000 €800 Verkocht
1552 Image Jules Berkhof (1920), olieverf op doek, Helpoort Maastricht, ges. r.o., beschadigingen doek, afm. 31 x 29,5 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1553 Image U. Levigne, gemengde techniek, Stilleven met appel, ges. l.o., gedat. '30, afm. 49 x 35 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
1554 Image H. Levigne (1905-1989), potloodtekening, Anthe, ges. l.o., afm. 46 x 30 cm. € 40 € 100 €50 Verkocht
1555 Image J. M. Groenendaal, olieverf op doek, Notre-Dame, ges. l.o. en op de achterzijde, afm. 108 x 124 cm. € 80 € 200 € 0 Opgehouden
1556 Image Jean Loix, olieverf op doek, Abstracte compositie, ges. l.b., afm. 78 x 56 cm. € 140 € 300 €120 Verkocht
1557 Image Pulf (?) Dekeyser, gemengde techniek op doek, Every day I cry, Every day I dance, ges. m.l., afm. 172 x 112 cm. € 300 € 800 € 0 Opgehouden
1558 Image Frans Smeers (1873-1960), olieverf op doek, bloemstilleven, ges. r.o, afm. 52 x 62 cm. € 200 € 400 €260 Verkocht
1559 Image Achterglasschildering, Vrouw met bloemboeket, gemon. l.o. 'TR', afm. 24 x 18 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1560 Image Lan Rongtian, Materieschilderij, Ebony Flashback, afm. 68 x 68 cm. € 600 € 1.200 € 0 Opgehouden
1561 Image Maria Hofker-Rueter (1902-1999), aquarel, Granaatappels, ges. r.o. afm. 17,5 x 25,5 cm. € 100 € 300 €80 Verkocht
1562 Image Olieverf op doek, bedoekt, ges. r.o., gedat. 1894 J. Frenax, afm. 76 x 93 cm, min. retouches € 300 € 600 €320 Verkocht
1563 Image Fernand Léger (1881-1955), Les Deux Figures, kleurenlitho uit 1955 naar het schilderij uit 1929, ges. r.o. (in druk), Uitgave: Galerie Maeght-Derriere Le Miroir 1955, Mourlot, afm. 31 x 25 cm. € 200 € 400 €240 Verkocht
1564 Image Bram van Velde (1895-1981), litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 58/450, afm. 51 x 40 cm. € 140 € 300 €150 Verkocht
1565 Image Igor Tcholaria (1959), olieverf op doek, Het circus, ges. r.o, afm. 36 x 44 cm, herkomst Robinsons Art Gallery. € 2.000 € 5.000 €1.900 Verkocht
1566 Image Harry Lips (1918-1979), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 24 x 19 cm. € 140 € 300 €260 Verkocht
1567 Image Olieverf op doek, Pioenrozen, ges. r.b. 'Georg Rueter', afm. 48 x 48 cm, enkele minimale retouches € 400 € 1.000 €600 Verkocht
1568 Image C. Schermer (1824-1915), aquarel, Man met werkpaard, ges. r.o., afm. 29 x 40 cm. € 300 € 600 €220 Verkocht
1569 Image Willem Gruyter (1817-1880), olieverf op doek, Loodsboot op de rede van Vlissingen, ges. l.o., afm. 21 x 35 cm, met brief van Dhr. W. Weber, directeur van het Zeeuws maritiem muzeeum Vlissingen € 600 € 1.200 €600 Verkocht
1570 Image Noordelijke Nederlanden, olieverf op paneel, 17de eeuw, Tobias en de engel, mogelijk gesigneerd m.o. (sleets), afm. 59 x 82 cm, oude restauraties, verflaag erg dun waardoor de ondertekening zichtbaar wordt € 500 € 1.000 €380 Verkocht
1571 Image Hologram, afm. 35 x 25 cm + Hologram, afm. 19,5 x 24 cm (2x) € 60 € 120 €50 Verkocht
1572 Image H. Windhausen (1903-1944), olieverf op doek, Bloemstilleven met chrysanten, ges. r.o., afm. 78 x 58 cm. € 60 € 140 €40 Verkocht
1573 Image Waarcschijnlijk H. Jelinger, olieverf op board, Pastoorstraat Maastricht, afm. 49 x 21,5 cm. € 140 € 300 €320 Verkocht
1574 Image Mogelijk Isaac Israëls, potloodtekening, Begijnen aan tafel, met atelierstempel links onder, verschoven in passe-partout, afm. 20 x 24 cm. € 300 € 600 €320 Verkocht
1575 Image Octave Pycke (1904-1968), olieverf op triplex, Herfstlandschap, ges. r.o., afm. 40 x 49,5 cm. € 100 € 300 € 0 Opgehouden
1576 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Liège, afm. 71 x 90 cm. € 200 € 500 €240 Verkocht
1577 Image Frits van der Zander (1947), tempera, Het ruisen van deze planeet 12, ges. r.o. en achterzijde, afm. 113,5 x 109 cm. € 300 € 800 €340 Verkocht
1578 Image K. Katase (1947), foto/zeefdruk, Hände Rechte und Linke, ges. r.o. en l.o., 7/10, 1976, afm. 30 x 120 cm. € 160 € 300 €140 Verkocht
1579 Image Huub Philippen (1940), olieverf op papier, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '74, afm. 63 x 48 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1580 Image Harry Lips (1918-1979), gouache, Huizen in een landschap, ges. r.o., gedat. '54, afm. 49 x 64,5 cm. € 160 € 300 €140 Verkocht
1581 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Maria met Christuskind, ges. l.o., gedat. '39, afm. 96 x 86 cm. € 300 € 600 €500 Verkocht
1582 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, kerk op klif, ges. l.o., zuurvlekken, afm. 24 x 15 cm. € 40 € 80 €40 Verkocht
1583 Image Jan Martens (1943), acrylverf en olieverf op doek, Memory medallion, gemon. r.o., gedat. '88, afm. 70 x 50 cm. € 200 € 400 €180 Verkocht
1584 Image Jan Martens (1943), acrylverf en olieverf op doek, Echo van Venetië, gesigneerd achterzijde, afm. 130 x 95 cm. € 300 € 600 €220 Verkocht
1585 Image Hendrik Pieter Koekkoek (1843-c.1890), gemengde techniek, Dame tussen de bomen, ges. l.o., afm. 39 x 25 cm. € 400 € 1.000 €380 Verkocht
1586 Image Zes boeken, Buffon, Oeuvres Completes, voorzien van grafisch werk (6x) € 200 € 400 €180 Verkocht
1587 Image J. Toorop, druk, Oude vrouw, afm. 29 x 22 cm. € 30 € 60 €50 Verkocht
1588 Image Druk naar een tekening van Albrecht Dürer, Nürnbergerin im Tanzkleid, afm. 31 x 20 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
1589 Image Herman van den Bosch, aquarel op papier, Kermis op de markt, glas gebroken, gedat. '58, afm. 47 x 72 cm. € 60 € 120 €90 Verkocht
1590 Image Theo Lenssen (1962), olieverf op doek, Neon-land 2000, afm. 70 x 120 cm. € 200 € 400 €160 Verkocht
1591 Image Frits van der Zander (1947), pastel, Genius Loci IV (48), ges. l.o., 1991, afm. 86 x 67 cm. € 200 € 500 €160 Verkocht