Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Benefietveiling Warringa (voor Nepal)

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Speelgoed o.a. Poppenhuizen, Militaria

Er zijn 46 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
5316 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 109 x 91 cm. € 50 € 150   Verkocht
5317 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '99, afm. 90 x 115 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
5323 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '91, afm. 90 x 130 cm. € 60 € 180   Verkocht
5324 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.b., 1981, afm. 60 x 80 cm + Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op papier, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '91, afm. 115 x 90 cm (2x) € 50 € 120 € 0 Opgehouden
5330 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.b., gedat. '89, afm. 98 x 130 cm. € 60 € 180   Verkocht
5331 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 55 x 38 cm + Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, gesigneerd achterzijde, 2000, afm. 55 x 38 cm. € 30 € 100 € 0 Opgehouden
5332 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 100 x 73 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
5337 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 89 x 115 cm. € 60 € 180 € 0 Opgehouden
5338 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op papier op triplex, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '01, afm. 60 x 45 cm + Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '02, afm. 38 x 48 cm (2x) € 50 € 150 € 0 Opgehouden
5339 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op papier op board, Abstracte compositie, gesigneerd achterzijde, gedat. 'Madrid 80', afm. 106 x 80 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
5344 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '99, afm. 97 x 130 cm. € 60 € 150 € 0 Opgehouden
5345 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, gedat. '99, afm. 85 x 150 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
5346 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, gesigneerd achterzijde, gedat. '99, afm. 150 x 90 cm. € 60 € 200 € 0 Opgehouden
5351 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 90 x 115 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
5352 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 65 x 81 cm + Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., 2001, afm. 46 x 65 cm (2x) € 60 € 150   Verkocht
5353 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op papier/board, Abstracte compositie, ges. r.o., 1978, afm. 100 x 75 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
5354 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 90 x 130 cm. € 60 € 200 € 0 Opgehouden
5355 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '91, afm. 130 x 97 cm. € 50 € 150 € 0 Opgehouden
5356 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Springende man, afm. 130 x 162 cm. € 100 € 300   Verkocht
5357 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '95, afm. 130 x 96 cm. € 60 € 180 € 0 Opgehouden
5358 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.b., 1993, afm. 55 x 65 cm + Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '94, afm. 46 x 55 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
5359 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '72, afm. 78 x 64 cm + Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '96, afm. 60 x 50 cm (2x) € 50 € 150   Verkocht
5360 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 89 x 115 cm. € 50 € 150 € 0 Opgehouden
5361 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 90 x 115 cm, kleine beschadiging € 40 € 100 € 0 Opgehouden
5362 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.b., 1972, afm. 130 x 97 cm. € 50 € 150 € 0 Opgehouden
5363 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '92, afm. 80 x 110 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
5364 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '96, afm. 98 x 130 cm. € 60 € 180 € 0 Opgehouden
5365 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op papier op triplex, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '02 en '03, afm. 45 x 55 cm en 46 x 65 cm (2x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
5366 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, gesigneerd achterzijde, gedat. '82, afm. 73 x 54 cm + Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.b., gedat. '95, afm. 56 x 77 cm (2x) € 60 € 150 € 0 Opgehouden
5367 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op triplex, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '95, afm. 124 x 91 cm. € 60 € 150 € 0 Opgehouden
5368 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 115 x 90 cm. € 60 € 150 € 0 Opgehouden
5369 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 100 x 80 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
5370 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, gesigneerd achterzijde, gedat. 'Madrid 1997', afm. 97 x 130 cm, kleine restauratie van doek € 60 € 160 € 0 Opgehouden
5371 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '93, afm. 100 x 130 cm. € 60 € 180 € 0 Opgehouden
5373 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op triplex, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 54 x 62 cm Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., 2003, afm. 54 x 65 cm (2x) € 50 € 150 € 0 Opgehouden
5375 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '95, afm. 90 x 115 cm. € 60 € 150 € 0 Opgehouden
5376 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Wachtkamer, afm. 96 x 130 cm. € 100 € 300   Verkocht
5377 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op papier en board, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 45 x 60 cm. € 40 € 100   Verkocht
5378 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 102 x 80 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
5379 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 46 x 33 cm + Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, gemon. r.o., afm. 32 x 41 cm + Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, afm. 46 x 33 cm (3x) € 50 € 100   Verkocht
5380 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Huisje met bomen, gesigneerd achterzijde, 1975, afm. 46 x 65 cm + Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.b., 1969, afm. 46 x 60 cm (2x) € 60 € 180   Verkocht
5381 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '99, afm. 90 x 115 cm. € 50 € 150 € 0 Opgehouden
5382 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '93, afm. 124 x 90 cm, er ontbreekt een stukje van de houten lijst € 60 € 150   Verkocht
5383 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op papier, Abstracte compositie, ges. r.o., 1978, afm. 88 x 62 cm + Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, 1986, ges. r.o., afm. 102 x 72 cm (2x) € 60 € 150 € 0 Opgehouden
5384 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '93, afm. 110 x 90 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
5385 Image Frans Warringa (1933-2019), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 73 x 92 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden