Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen, Militaria

Er zijn 29 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2101 Image Twee vergulde icoontjes (drukjes), 20ste eeuw, afm. 6 x 5 cm (2x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
2102 Image Wassen kerststal onder glazen stolp, h. 14 cm + Limburgs koperen kruis, 18de eeuw, gerestaureerd, h. 27,5 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
2103 Image Koperen Oosters/Orthodox kruis met twee kandelaartjes, l. 64 cm. € 40 € 80 € 0 Opgehouden
2104 Image Gipsen sculptuur, Don Bosco, ges. P. Eijck, gedat. '31-1- 1888', restauratie, h. 30 cm. € 30 € 60   Verkocht
2105 Image Houten kerststal met kunststoffen beelden, afm. 43 x 73 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2106 Image Gipsen kerstbeelden, enkele kleine restauraties € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2108 Image Twee houten christelijke voorstellingen, Maria en Johannes, 19e eeuw + Bronzen kruis, 19e-20e eeuw (2x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
2109 Image Russisch icoon, Geboorte van Maria, 19de eeuw, afm. 35 x 30 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
2115 Image Twee koperen Joodse kandelaars, menorah, diverse afmetingen (2x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
2116 Image Metalen altaarkluisje, afm. 57 x 47 x 37 cm. € 100 € 200   Verkocht
2122 Image Koperen Joodse kandelaar, menora, h. 34 cm. € 40 € 80   Verkocht
2123 Image Houten beeld, Christus op de koude steen, 19de eeuw, h. 12 cm. € 30 € 60   Verkocht
2129 Image Ivoren corpus, 17e-18e eeuw, minimale beschadigingen, h. 22 cm. € 300 € 600   Verkocht
2130 Image Brussels porseleinen Madonna met kind, 19de eeuw, h. 23 cm. € 30 € 100   Verkocht
2131 Image Olieverf op paneel, Heilige met lammeren, afm. 35 x 29 cm + Biscuit beeldje van Sint Antonius, h. 23 cm. (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2132 Image Russisch icoon, Triniteit, 19de eeuw, afm. 35 x 31 cm, min. barstjes € 300 € 600   Verkocht
2136 Image Bronzen Corpus Christi, art deco, h. 45 cm. € 80 € 140   Verkocht
2137 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Maria met kind, art deco, basement beschadigd, h. 25 cm. € 80 € 160   Verkocht
2138 Image Bronzen Corpus Christi, l. 15 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2139 Image Ivoren Madonna met het Christuskind, neogotische stijl, 19de eeuw, mogelijk Dieppe, h. 28 cm. € 700 € 1.600   Verkocht
2140 Image Fruithouten Mariabeeld, kleine beschadiging duim, h. 92 cm. € 150 € 500 € 0 Opgehouden
2141 Image Gipsen heiligenbeeld van Paus Gregorius, h. 114 cm. € 80 € 160   Verkocht
2142 Image Gipsen Mariabeeld, h. 82 cm. € 40 € 80   Verkocht
2143 Image Terracotta reliĆ«f, Triniteit met engelen en Maria, 18de/19de eeuw, enkele beschadigingen, afm. 41 x 51 cm. € 300 € 600   Verkocht
2150 Image Gepolychromeerd houten figurengroep, Maria met het Christuskind en twee putti, Duitsland, 18de eeuw, hand Maria verdwenen, min. beschadigingen, h. 68 cm. € 400 € 1.000   Verkocht
2157 Image Gepolychromeerd houten beeldengroep, Maria met het Christuskind onder een baldakijn, Duitsland, 18de eeuw, min. beschadigingen, l. 65 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
2164 Image 14-delige keramische kerststal, Astra, 1 herder met afgebroken hand (14x) € 300 € 500 € 0 Opgehouden
2165 Image J.A.M. van Aubel, tempera op paneel, Maagd van Vladimir (icoon), gesigneerd achterzijde, afm. 39 x 32 cm. € 50 € 120   Verkocht
2369 Image Perkament met Hebreeuwse tekst, beschadigd, afm. 51 x 67 cm. € 30 € 60   Verkocht