Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen, Militaria

Er zijn 64 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2226 Image Lunette extraordinaire journal du ciel Cour de Rohan, Paris, leer met koper, 19de eeuw, min. deukjes + statief (2x) € 300 € 500   Verkocht
2233 Image Chronometer, Moskou, jaren tachtig, in houten doos, h. 24 cm. € 200 € 400   Verkocht
2239 Image Bérard Kompass in lederen etui + Stanley London Natural Sine + Sextant in houten doosje, beschadigd (3x) € 100 € 200   Verkocht
2276 Image Engelse handmatige pillenmachine, 19de eeuw + Houten schenkkannetje, 19de eeuw (2x) € 40 € 80   Verkocht
2277 Image Engelse Sikes hydrometer, 19de eeuw, in mahoniehouten doosje € 40 € 80   Verkocht
2279 Image Koperen vloerlamp met ingebouwde tafel, h. 138 cm, beschadigd € 30 € 100   Verkocht
2284 Image Glazen stolp op glazen onderschaal, gevuld met gesteente, h. 27 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2290 Image Gesteente in ijzeren frame, mogelijk Egyptisch, afm. 25 x 28 cm. € 100 € 200   Verkocht
2291 Image Glazen stolp, gevuld met gesteente, h. 22 cm. € 80 € 160 € 0 Opgehouden
2298 Image Twee glazen schalen, gevuld met schelpen en zeevruchten, h. 21 en 28 cm (2x) € 80 € 160 € 0 Opgehouden
2304 Image Glazen stolp op glazen plateau, gevuld met gesteente, h. 38 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2305 Image Drie glazen stolpen waarvan 1 met plateau, h. 33, 34 en 64 cm. (3x) € 80 € 160 € 0 Opgehouden
2306 Image Model zeilschip, afm. 60 x 80 cm. € 50 € 100   Verkocht
2309 Image Tonnema's koekjesblik, sleets, h. 25 cm € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2312 Image Lederen schoenkappen + lederen reistas met inhoud (2x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2314 Image Houten speeldoos met benen fiches, begin 20ste eeuw, l. 27 cm. € 40 € 100   Verkocht
2315 Image Houten speeldoos met benen fiches, begin 20ste eeuw, l. 28 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2316 Image Nederlands modelschip, afm. 80 x 108 cm. € 140 € 300   Verkocht
2318 Image Twee olifantsvogel eireren en een struisvogelei (3x) € 1.500 € 3.000   Verkocht
2319 Image Lederen reiskoffertje met inhoud. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2320 Image Twee houten theedoosjes, beide met beklede binnenzijde, 19de/20ste eeuw, gebruikssporen, h. 11 en 12 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
2321 Image 25 servetten (diverse modellen) + Tafellaken, afm. 208 x 158 cm (ca. 26x) € 50 € 100   Verkocht
2322 Image Geborduurde tafelloper en tafellaken, afm. 250 x 150 cm. (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2323 Image Nederlands modelschip, afm. 90 x 104 cm. € 200 € 400   Verkocht
2325 Image Lederen toilettas + lederen documententas en lederen kaarthouder (3x) € 30 € 60   Verkocht
2326 Image Lederen reiskoffertje met inhoud. € 30 € 60   Verkocht
2327 Image Linnen servetten, diverse modellen (ca. 34x) € 30 € 60   Verkocht
2328 Image Vintage croco handtas, gebruikssporen € 50 € 100   Verkocht
2329 Image 20 servetten (diverse modellen) + Tafellaken, deels geborduurd, afm. 250 x 150 cm. (21x) € 60 € 120   Verkocht
2330 Image Nederlands modelschip, sleets, afm. 90 x 70 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2332 Image Houten dienblad, kleine beschadigingen, afm. 64 x 40 cm. € 30 € 60   Verkocht
2333 Image Twee paar rijlaarzen, een van het merk "Petri", maat 38 en een zonder merk, maat 39 (2x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2334 Image Linnen servetten, diverse modellen (ca. 45x) € 30 € 60   Verkocht
2335 Image Twee paar handgemaakte mocassins in bruin en donkerblauw fluweel, Christian Pauvert, Vintage French hand made moccassins ‘Christian Pauvert’ Couture-chaussures/sandales, schoenmaat 39 (2x) € 60 € 120   Verkocht
2336 Image 14 paarlemoer lepeltjes (diverse maten) + 7 vruchtenmesjes met paarlemoer heft + Paarlemoer botermesje + benen lepeltje (23x) € 50 € 120   Verkocht
2339 Image Marine chronometer in houten doos, Thomas Mercer St. Albans London, 1939 € 400 € 800   Verkocht
2341 Image Frans koperen email cloisonné inktstel, 19de eeuw, min. chips aan glazen binnenbakjes, l. 20 cm. € 30 € 60   Verkocht
2342 Image Vintage clutch, Elegance France, met lederen sluiting € 30 € 60   Verkocht
2344 Image Witte nerts sjaal, 1 oogje zit los € 40 € 100   Verkocht
2345 Image Plaasteren danseres + Twee ijzeren beschilderde kandelaars, h. 31 cm (3x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2359 Image Miniatuur zeilschip, driemaster, afm. 63 x 80 cm. € 60 € 120   Verkocht
2360 Image Miniatuur zeilschip, Holland, 57 x 63 cm. € 60 € 120   Verkocht
2361 Image Twee miniatuur schepen, vissersboot, afm. 45 x 33 cm + Jonk, afm. 42 x 32 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
2362 Image Lange wezel bontjas. € 140 € 280   Verkocht
2363 Image Lange nerts bontjas € 300 € 500   Verkocht
2364 Image Korte zwarte nerts cape € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2365 Image Driekwart zwarte nerts bontjas € 140 € 280   Verkocht
2367 Image Huger barometer, h. 20 cm + Lord king quartz, l. 23 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
2371 Image Vilten hoge hoed, maat 60, Burton, in originele doos, hengsel doos gebroken € 40 € 80   Verkocht
2372 Image Rieten picknickkoffer met inhoud, afgezet met leder € 40 € 80 € 0 Opgehouden