Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen, Militaria

Er zijn 93 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
386 Image Glazen Murano schaal, Venini, diam. 20,5 cm, h. 12 cm. € 80 € 180   Verkocht
387 Image Keramische vijzel, 18de eeuw, met houten stamper, h. 11 cm (2x) € 30 € 80   Verkocht
388 Image Glazen vaas, Michele Luzoro, metalen binnenwerk, h. 15 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
389 Image Uraniumglazen vaas, h. 22 cm + Vaasje in melkglas, h. 13 cm (2x) € 60 € 120   Verkocht
390 Image Keramische schaal, Société Céramique, diam. 37 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
391 Image Porseleinen Lladro beeld, Lezende kinderen, kleine beschadiging, afm. 22 x 30 cm. € 80 € 200 € 0 Opgehouden
392 Image 3 porseleinen beeldjes van dame en twee kinderen + 2 kleine spelende kinderen, h. 26 en 2 x 13 cm, gemerkt 'Metzer Ortloff' (5x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
393 Image Rob Stultiens (1922-2002), geglazuurd keramisch sculptuur, Maankoppel, h. 28 cm. € 50 € 120   Verkocht
394 Image Rob Stultiens (1922-2002), geglazuurd keramisch sculptuur, Moeder met kind in stoel, h. 28 cm. € 50 € 120   Verkocht
395 Image Aardewerken bord met transferprint, Corstjens voor Sphinx, diam. 39 cm. € 40 € 80   Verkocht
396 Image Terracotta drinkbeker, chips, leeftijd onbekend, diam. 10 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
397 Image Max Verboeket, twee glazen vazen, gesigneerd, h. 11 en 33 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
398 Image Porseleinen sculptuur, Herend, l. 33 cm. € 100 € 200   Verkocht
399 Image Glazen vaas, melkglas, l. 28 cm € 40 € 80 € 0 Opgehouden
400 Image Corneille (1922-2010), beschilderd ei, gesigneerd, gedat. '99, Herkomst: Jaski Art Gallery € 2.000 € 4.000   Verkocht
401 Image Vier glazen presse papiers + glaswerk, Goebel (5x) € 30 € 60   Verkocht
402 Image Aardewerken bord met transferprint, Corneille, diam. 30 cm. € 40 € 80   Verkocht
403 Image Porseleinen schaal, Herend, diam. 23 cm, + porseleinen schaaltje, Herend , l. 9 cm + Porseleinen vaasje, Herend, l. 10 cm (3x) € 60 € 120   Verkocht
404 Image Kristallen vaas, gemerkt 'Maestricht KNP', h. 25 cm. € 100 € 200   Verkocht
405 Image Boheemse geslepen bowlkom, h. 31 cm, diam. 27 cm. € 70 € 150   Verkocht
406 Image 8 kristallen wijnglazen, 19de eeuw (8x) € 40 € 80   Verkocht
407 Image Twee Delfts aardewerken tegels, 18de eeuw, afm. 13 x 13 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
408 Image Twee glazen schalen, diam. 27 cm. € 50 € 100   Verkocht
409 Image E. Bellefroid (1893-1971), beschilderd bord, Sfinx, gesigneerd, 1932, diam. 30,5 cm. € 100 € 200   Verkocht
410 Image Porseleinen cachepot, Herend, h. 10 cm + drie porseleinen schoteltjes, Herend, diam. 12 cm + porseleinen kopje op schoteltje, Herend, h. 5 cm (6x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
411 Image Herend vaas, met oren, h. 24 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
412 Image Twee aardewerken geglazuurde schenkkannen, h. 21 en 27 cm (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
413 Image Glazen Gallé vaasje + Chilé glazen vaas, hals beschadigd + Fles, 19de eeuw (3x) € 150 € 300   Verkocht
414 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), Beschilderd tegelplateau, Figuren, ges. l.o., afm. 29,5 x 22,5 cm. € 150 € 400   Verkocht
415 Image Geglazuurde terracotta sculpturen, Muzikanten met cello, h. 40 cm en h. 31 cm, 1 gesigneerd 'A. Petrie' + drie plaasteren sculpturen, Danseres, h. 23 cm + Meisje, h. 21 cm + Vrouw met vogels, gesigneerd 'Lucchesi', afm. 33,5 x 70,5 cm, beschadigingen (5x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
416 Image Twee persglazen kandelaars, h. 26 cm (2x) € 40 € 80   Verkocht
417 Image Porseleinen kerstballen en kerstklokken, Ole winter, verschillende voorstellingen (20x) € 40 € 80   Verkocht
418 Image Hutschenreuther porseleinen galopperende paarden, Lorenz, afm. 28 x 40 cm. € 100 € 200   Verkocht
419 Image Drie glazen flesjes, 18de eeuw, h. 10, 13 en 14 cm (3x) € 60 € 120   Verkocht
420 Image Glazen vaas, Max Verboeket, gesigneerd, h. 25 cm. € 40 € 80   Verkocht
421 Image 4 Herend porseleinen items: 2 vazen, 1 kom en 1 mokkapotje (4x) € 100 € 200   Verkocht
422 Image Paar Franse beschilderde aardewerken borden, 18de/19de eeuw, min. chips, diam. 23,5 cm (2x) € 30 € 60   Verkocht
423 Image Porseleinen Royal Copenhagen schaal met hert, diam. 17 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
424 Image Vier porseleinen beeldjes, Duitsland, Kinderen, gemerkt 'Metzler Ortloff', h. 13 cm (4x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
427 Image 11 aardewerken bordjes, Rosenthal, diam. 18 cm (11x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
428 Image Beschilderd porseleinen tazza, Porcelaine de Paris, diam. 23 cm. € 40 € 100   Verkocht
429 Image Porseleinen Royal Copenhagen figuur, Faun met beer, h. 16 cm. € 60 € 140   Verkocht
430 Image Porseleinen Royal Copenhagen figuur, Faun met panfluit, h. 14 cm. € 50 € 100   Verkocht
431 Image Porseleinen Royal Copenhagen beeldje, Faun op schildpad, h. 9 cm + Porseleinen Royal Copenhagen beeldje, Faun met geitje, h. 12 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
432 Image Drie glazen vaasjes: ges. 'Nora', gedat. '81, l. 10 cm + 13 cm + 6 cm (3x) € 80 € 150   Verkocht
433 Image 2 verguld porseleinen vazen, Parijs, 19de eeuw, 1 met haarlijnscheur, h. 25 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
434 Image Vier porseleinen kopjes en 6 schoteltjes, chinoiserie, 20ste eeuw, haarlijnscheuren (10x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
435 Image Max Verboeket, kristallen schaal, Kristalunie Maastricht, l. 37 cm. € 30 € 60   Verkocht
436 Image Porseleinen Royal Copenhagen figuur, Faun met druiven, h. 12 cm. € 50 € 100   Verkocht
437 Image Porseleinen Royal Copenhagen schaal met kreeft, diam. 15 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden