Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen, Militaria

Er zijn 76 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1988 Image Twee Giorgetti fauteuils, bekleding armleuning damesfauteuil is sleets, h. 90 en 102 cm (2x) € 400 € 800   Verkocht
1996 Image Klok met twee vijfarmige kandelaars, deels geëmailleerd, 19de eeuw (3x) € 200 € 400   Verkocht
1997 Image Engels mahoniehouten bureau, 19de eeuw, blad ingelegd met leder (sleets), hout afgeschoten, afm. 75 x 142 x 74 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
1998 Image Afghaans tapijt, afm. 230 x 120 cm, sleets en enkele beschadigingen € 60 € 180 € 0 Opgehouden
1999 Image Perzisch tapijt, afm. 317 x 210 cm. € 180 € 360   Verkocht
2000 Image Perzisch tapijt, afm. 214 x 178 cm. € 100 € 200   Verkocht
2001 Image Perzisch tapijt, afm. 300 x 200 cm, iets sleets € 150 € 300   Verkocht
2003 Image Engelse hangoortafel, 19de eeuw, op Queen Anne pootjes, afm. € 100 € 300   Verkocht
2004 Image Engelse eikenhouten ladenkast op opstand, 3 lades, 18de eeuw, beschadigingen aan voet, afm. 116 x 79,5 x 50 cm. € 200 € 400   Verkocht
2005 Image Afghaans tapijt, gebruikssporen, afm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2006 Image Perzisch tapijt, wol met zijde, afm. 161 x 98 cm. € 100 € 300 € 0 Opgehouden
2007 Image Kunststof tafellamp met vijf lichtarmen h. 94 cm € 30 € 60   Verkocht
2008 Image Twee gipsen met houten zuilen, 19de eeuw, h. 160 cm, beschadigingen (2x) € 500 € 1.000 € 0 Opgehouden
2011 Image Oorfauteuil met velours bekleding, 19de eeuw, afm. 115 x 91 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
2012 Image Perzisch tapijt, Iran, Beloutsch, afm. 299 x 120 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2013 Image Chinees tapijt, afm. 182 x 91 cm. € 100 € 300 € 0 Opgehouden
2014 Image Loper, Ardebil, afm. 288 x 68 cm. € 70 € 140   Verkocht
2015 Image Gietijzeren kapstok met ingebouwde paraplubak en spiegel, 19e eeuw, afm. 195 x 68 cm. € 150 € 300   Verkocht
2016 Image Antieke houten bureaustoel met leren bekleding, afm. 90 x 58 cm. € 80 € 140   Verkocht
2017 Image Miniatuur tweedeurskastje met zes laatjes en deurtje, afm. 52 x 42 x 16 cm. € 40 € 80   Verkocht
2018 Image Hollandse klaptafel, 18de eeuw, afm. 64 x 96 x 74 cm. € 140 € 280   Verkocht
2019 Image Perzisch tapijt, Beloutsch, gebedskleed, afm. 147 x 86 cm. € 40 € 120 € 0 Opgehouden
2020 Image Eikenhouten schommelstoel met oren, 18de eeuw, h. 115 cm. € 180 € 300   Verkocht
2021 Image Eikenhouten bakstoel, 18de eeuw, h. 115 cm. € 150 € 300   Verkocht
2022 Image Engelse Pubklok met Romeinse cijfers, 19e eeuw, klepel gebroken, diam. 47 cm, enkele lichte beschadigingen € 150 € 300   Verkocht
2023 Image Schoolklokje met Romeinse cijfers, 19e eeuw, diam. 40 cm. € 80 € 160   Verkocht
2024 Image Franse grenenhouten keukentafel met twee lades, 19e eeuw, afm. 75 x 183 x 73 cm. € 150 € 300   Verkocht
2025 Image Tilt top tafel, 19de eeuw, afm. 69 x 80 x 77 cm. € 100 € 200   Verkocht
2027 Image Perzisch tapijt, rand sleets, afm. 204 x 102 cm. € 40 € 120 € 0 Opgehouden
2028 Image Mahonie houten pupiter, h. 124 cm. € 30 € 60   Verkocht
2029 Image Koper tafellampje met albasten kap, h. 14 cm. € 30 € 60   Verkocht
2030 Image Perzisch tapijt, Iran, Djozan, korkwol, afm. 206 x 128 cm. € 100 € 200   Verkocht
2031 Image Hollandse tweedeurs kussenkast, eikenhouten fineer, 18de eeuw, met 1 lade, enkele beschadigingen fineer, op bolpoten, afm. 187 x 172 x 70 cm. € 100 € 200   Verkocht
2032 Image Engels notenhouten klepbureau, 18de eeuw, met interieurtje en vier lades (grepen mogelijk vernieuwd), enkele kleine beschadigingen, afm. 107 x 101 x 50 cm. € 140 € 300   Verkocht
2033 Image Engelse eikenhouten klaptafel, 18de eeuw, diam. 84 cm, h. 74 cm. € 80 € 160   Verkocht
2034 Image Eikenhouten beklede bergère, afm. 87 x 68 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2038 Image Venetiaanse glazen 8-armige luchter met 16 ornamenten, 8 hangende bladeren, 4 narcissen, 4 bladeren, helder glas, heeft barst in een arm, afm. 96 x 88 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
2039 Image Venetiaanse glazen 8-armige luchter met 20 ornamenten, 8 hangende goud- en melkglazen bladeren, 6 roze en melkglazen narcissen, 6 hoge blauwe melkglazen bladeren, verder wit en roze glas, 1 schoteltje gerestaureerd, afm. 87 x 84 cm. € 500 € 1.000 € 0 Opgehouden
2040 Image Venetiaanse glazen 6-armige luchter met 18 ornamenten, 1 steel gerepareerd, afm. 96 x 88 cm. € 500 € 1.200   Verkocht
2041 Image Venetiaanse glazen 3-armige luchter met 9 ornamenten, 3 hangende bladeren, 3 hoge bladeren en 2 narcissen, rood, turquoise en geel glas, Blauw bloemetje mist een aantal blaadjes, afm. 80 x 62 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
2045 Image Twee Engelse reisklokjes, 20ste eeuw, o.a. H. Samuel (2x) € 100 € 200   Verkocht
2059 Image Kolomklok, 19de eeuw, met marqueterie en geëmailleerde wijzerplaat, met Romeinse cijferring, h. 51 cm, onder stolp € 200 € 400   Verkocht
2066 Image Mahoniehouten stomme diener (uitklapbare tafel/etagère), 19de eeuw, h. 70/93 cm. € 100 € 300   Verkocht
2067 Image Paar houten schemerlampen, 20ste eeuw, h. 85 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
2068 Image Gepolychromeerd houten stoel, 19de eeuw, met stoffen bekleding, bekleding beschadigd, h. 99 cm. € 100 € 200   Verkocht
2069 Image Frans niervormig kastje, gefineerd, 19de/20ste eeuw, met marmeren blad, 3 laden, koperen rand deels gedeukt, afm. 73 x 52 cm. € 100 € 300   Verkocht
2070 Image Klok afkomstig uit de kantoren van de Dominale kolenmijn, Lenzkirch HG Agul F1, diam. 48 cm, werking niet getest € 100 € 200   Verkocht
2071 Image Mahoniehouten gefineerde op eikenhouten Hollands kabinet, 18de eeuw, twee deuren in de bovenkast en een interieur met vijf lades, onderkast met drie lades, enkele beschadigingen en stukje op de deur ontbreekt, afm. 255 x 176 x 57 cm. € 700 € 1.500 € 0 Opgehouden
2073 Image Spaanse houten tafel, 18de eeuw, met drie lades, afm. 80 x 168 x 56 cm, ouderdomssporen € 300 € 600   Verkocht
2074 Image Perzisch tapijt, wol met zijde, Nain, afm. 394 x 246 cm. € 1.500 € 2.500 € 0 Opgehouden