Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen, Militaria

Er zijn 75 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
182 Image Art nouveau verzilverd schaaltje, afm. 33 x 21 cm + Verzilverd dienblad, afm. 50 x 35 cm (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
188 Image Art nouveau aspergetang, WMF + Art nouveau petitfourschep + IJsschep + oestervorkje (4x) € 30 € 60   Verkocht
1261 Image Roldeurkast, jaren 40, zijkant licht beschadigd, en handvaten vervangen, h. 58 x 65 x 43 cm € 40 € 80   Verkocht
1265 Image Porseleinen ijsbeer, Lomonosov, Rusland, l. 40 cm. € 100 € 200   Verkocht
1266 Image Keramische art deco ijsbeer, l. 24 cm. € 40 € 100   Verkocht
1267 Image Keramische fazant, craquelé glazuur, min. chip bek, l. 33 cm. € 30 € 60   Verkocht
1268 Image Marmeren schaal met glas, h. 40 cm, beschadigd € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1271 Image Bronzen art nouveau klokje, ca. 1900, met florale decoratie, Romeinse cijferring, min. beschadiging emaille wijzerplaat, h. 18 cm. € 100 € 200   Verkocht
1272 Image Plateel dansers, Royal Gouda, h. 15 cm + Art deco aapje, geglazuurd keramiek, h. 12 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
1273 Image Keramisch art deco beeldje, Parkietenkoppel, h. 24 cm. € 40 € 100   Verkocht
1274 Image Amberkleurige glazen 'tomatenvaas', Rozendaal, ca. 1930, diam. 18 cm. € 50 € 100   Verkocht
1275 Image Drie Lloyd Loom-stijl manden, afm. 60 x 58 cm + Wasmand Lloyd Loom, h. 55 cm + Nachtkastje Lloyd loom-stijl, h. 61 cm, gebruikssporen (5x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1282 Image Aardewerken tazza, Petrus Regout, h. 12 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1290 Image Uitgebreid porseleinen art deco eet-, koffie- en theeservies, Pils, Inge, enkele onderdelen met chips en haarlijnscheuren € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1296 Image Paar driearmige tinnen kandelaars, ontworpen door Just Andersen (1884-1943), Denemarken, gemerkt onderzijde, h. 22,5 cm (2x) € 120 € 300   Verkocht
1298 Image Sculptuur op marmeren basement, dansend meisje, kleine restauratie, h. 37 cm € 40 € 80   Verkocht
1299 Image Tinnen zakhorlogehouder, h. 18 cm + 19de eeuws zakhorloge, achterzijde horloge gedecoreerd in niëllo (2x) € 50 € 100   Verkocht
1300 Image Tinnen art nouveau inktpot met brievenopener en inktblotter + tinnen pennenbakje bezet met turkoois (4x) € 50 € 100   Verkocht
1301 Image Tinnen bordje, l. 17 cm + Twee tinnen art nouveau vaasjes, h. 14,5 cm. (3x) € 30 € 60   Verkocht
1302 Image Twee art nouveau vazen, min. chip (2x) € 40 € 80   Verkocht
1303 Image Vintage lederen reistas, met houten basis, op wieltjes, op twee manieren te gebruiken, l. ca. 70 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1308 Image Fornasetti tafellamp, Anton angeli, jaren '90, h. 33 cm. € 100 € 200   Verkocht
1318 Image Marmeren klokkenstel met bronzen afwerking, gesigneerd 'L. Philippe 133 Rue Oberkampf Paris', 20ste eeuw, afm. 37 x 38 cm (3x) € 100 € 200   Verkocht
1324 Image Drie design lampen h. 23-35 cm (3x) € 40 € 100   Verkocht
1325 Image Twee koperen boekensteunen op marmeren basement, h. 18 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
1331 Image Italiaanse geglazuurde schaal, mogelijk Bitossi, diam. 33 cm, min. chips € 60 € 140   Verkocht
1332 Image Vintage koffie set + koekjestrommel (4x) € 40 € 80   Verkocht
1333 Image Jachtluipaard van keramiek, restauratie, afm. 85 x 40 x 30 cm + Jachtluipaard welp van keramiek, beschadiging oor, afm. 16 x 27 cm. € 150 € 300   Verkocht
1335 Image Glazen hallamp, met koperen bevestiging, h. 23 cm. € 30 € 60   Verkocht
1336 Image Twee houten boeksteunen, vogels, h. 13 cm (2x) € 100 € 240   Verkocht
1337 Image Twee marmeren art deco sculpturen, h. 22 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
1338 Image Houten art deco tafelklok, afm. 22 x 38 cm. € 50 € 120   Verkocht
1339 Image Ronde palissander tafel , Art deco, h. 54 cm, diam. 63 cm. € 80 € 160   Verkocht
1340 Image Tinnen art nouveau kan voor bisschopswijn op onderschaal, Urania, Holland, h. kan. 32 cm en l. blad 50 cm (2x) € 200 € 400   Verkocht
1342 Image Vintage medische stalen kast met verstelbaar plateau, zes deuren, afm. 122 x 94 x 52. € 80 € 120   Verkocht
1343 Image Geglazuurd keramisch art deco paardje, h. 18 cm. € 30 € 60   Verkocht
1344 Image Glazen tonvaasje, ontworpen door Copier, h. 17 cm. € 40 € 100   Verkocht
1345 Image Twee Artifort Tulip fauteuils, rode bekleding, sleets, h. 78 cm. € 200 € 500   Verkocht
1346 Image Tinnen handkandelaar, Art Nouveau, Urania, Holland, l. 23 cm. € 50 € 100   Verkocht
1347 Image Italiaanse stalamp, Relco, Milaan, h. 190 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1348 Image LC4 fauteuil, ontwerp: Le Corbusier, nr. 10040, met chromen buizen, afm. 69 x 160 cm, gebruikssporen € 3.000 € 6.000 € 0 Opgehouden
1349 Image Bronzen sculptuur, buste van een dame, h. 21 cm. € 60 € 120   Verkocht
1350 Image Persglazen Madonna, Leerdam, S. Uiterwaal, h. 24 cm. € 40 € 100   Verkocht
1351 Image Uitschuifbare salontafel, jaren '80, met ruimte voor flessen, afm. 34 x 80 x 80 cm. € 100 € 200   Verkocht
1352 Image Peter Ghyczy Garden Egg Chair, sleets, h. 70 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1353 Image Jugendstil glazen pot, met goudverf gedecoreerd, min. chip rand, h. 10 cm. € 40 € 80 € 0 Opgehouden
1354 Image Replica Rietveld stoel, midden 20ste eeuw, afm. 87 x 66 x 83 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1355 Image Spiegel, art nouveau, gedecoreerde rand met vissen, afm. 60 x 90 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1356 Image Franse tinnen tafelklok op marmeren basement, Amiens, afm 37 x 43 cm. € 150 € 300 € 0 Opgehouden
1357 Image Design 'Wassily stoel', naar een ontwerp van Marcel Breuer, ca. 50 jaar oud, met wit leder, gebruiks- en ouderdomssporen, afm. 73 x 79 x 69 cm + Stalen buisstoel met wit leder (2x) € 400 € 800   Verkocht