Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen, Militaria

Er zijn 42 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
001 Image Bronzen sculptuur, Bull of Wall Street, afm. 65 x 106 cm. € 2.000 € 4.000 € 0 Opgehouden
002 Image Twee gepolychromeerd houten putti met muziekinstrumenten, Zuid-Duitsland, 18de eeuw, h. ca. 41 cm (2x) € 500 € 1.000 €500 Verkocht
004 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, vrouw in bloem, gesigneerd 'brunof', h. 20 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
005 Image Natuurstenen Afrikaanse sculptuur, buigende vrouw, h. 38 cm. € 100 € 200 €70 Verkocht
006 Image Albasten busten, meisje met kap, h. 30 cm. € 80 € 200 €200 Verkocht
007 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Ballerina, h. 40 cm. € 150 € 300 € 0 Opgehouden
008 Image Wim Steins (1953), bronzen sculptuur op marmeren basement, Stier, gemonogrammeerd, 2/8, h. 26 cm. € 1.000 € 3.000 €650 Verkocht
009 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Havik in art deco stijl, h. 34 cm. € 160 € 300 €260 Verkocht
010 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, naakte man, h. 50 cm. € 150 € 300 €420 Verkocht
011 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Dante, h. 19 cm. € 40 € 80 €70 Verkocht
012 Image Albasten sculptuur, buste van kind, h. 16 cm. € 60 € 120 €140 Verkocht
013 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Liggend naakt, l. 34 cm. € 140 € 280 € 0 Opgehouden
015 Image Bronzen sculptuur, Diane de Cabie, h. 52 cm. € 300 € 500 € 0 Opgehouden
016 Image A. du Passage (1838-1909), bronzen sculptuur, Ruiter tijdens het opzadelen van een paard, afm. 22 x 52 x 20 cm. € 600 € 1.600 €1.800 Verkocht
019 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Torso naar Maillol, h. 32 cm. € 200 € 400 €150 Verkocht
022 Image Bronzen sculptuur op houten basement, naar E. Rancoulet, "verboden vrucht", h. 52 cm. € 50 € 100 €40 Verkocht
023 Image Christina Biessels, bronzen sculptuur,naakte dame, gemon. 'CB', 4/7, afm. 22 x 40 cm. € 1.000 € 2.000 € 0 Opgehouden
024 Image Paar ivoren sculpturen, 19de eeuw, op houten basement, mogelijk Dieppe, zwaard van de man man zit los, h. 18 cm (2x) € 800 € 2.000 € 0 Opgehouden
027 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Staande vrouw, h 32 cm. € 120 € 240 €100 Verkocht
029 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Dirigent, gesigneerd op basement h. 20 cm € 140 € 280 € 0 Opgehouden
030 Image Karl The Strongman, gekleurde keramische sculptuur, Ode aan Combas, 1993, afm. 41 x 36 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
031 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, De stilte, h. 36 cm. € 160 € 300 €400 Verkocht
032 Image Bronzen sculptuur van gevleugelde gedaante, gemon. 'V.H', h. 24 cm € 100 € 200 €120 Verkocht
035 Image Terracotta sculptuur, gesigneerd P. Huijgens, h. 38 cm, min. beschadiging € 50 € 100 €60 Verkocht
037 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Hoofd/boekensteun naar Brancusi, h. 24 cm. € 140 € 300 €120 Verkocht
039 Image Verzilverde bronzen piedestal, 19de eeuw, gedecoreerd met putto, h. 42 cm. € 200 € 400 €140 Verkocht
041 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Pikkende valk, h. 17,5 cm. € 160 € 300 €140 Verkocht
043 Image Ivoren sculptuur op verzilverd basement, Man met vogelkooi, 19de eeuw, mogelijk Dieppe, h. 15 cm. € 300 € 600 €260 Verkocht
044 Image G. Eggen (1921-2000), bronzen sculptuur op marmeren basement, Vrouwenfiguur, gesigneerd, gedat. '86, h. 34 cm. € 500 € 1.000 €480 Verkocht
045 Image G. Eggen (1921-2000), bronzen sculptuur op marmeren basement, Verliefd stel, gesigneerd, gedat. '81, h. 26 cm. € 500 € 1.000 €500 Verkocht
046 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, semi-abstract figuur, gesigneerd en genummerd '013', h. 27 cm, h. basement 14 cm. € 200 € 400 €140 Verkocht
047 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Napoleon als boekensteun, h. 25 cm. € 140 € 300 €120 Verkocht
050 Image Ivon Drummen (1958), bronzen sculptuur op stenen basement, Twee bokkenhoofden, h. 19 cm, min. chip basement € 140 € 300 €140 Verkocht
051 Image Manfred Kielnhofer (1967), polyester sculptuur, Guardian of Time, gesigneerd, h. 170 cm. € 1.000 € 2.000 €750 Verkocht
052 Image Bronzen wandapplique in de vorm van een kariatide, 19de eeuw, afm. 66 x 30 cm. € 200 € 400 €200 Verkocht
057 Image José Luis Sanchez, bronzen asbak, diam. 15,5 cm. € 40 € 100 €60 Verkocht
058 Image Bronzen sculptuur, Naakte vrouw, h. 27 cm. € 100 € 200 €80 Verkocht
059 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, 19de/20ste eeuw, Naakte vrouw met cornucopia, h. 50 cm, h. basement 16 cm, chip basement € 200 € 400 € 0 Opgehouden
064 Image Kobe (1950), gepatineerd bronzen sculptuur, Le printemps, E.A., 1/4, afm. 24 x 42 cm. € 4.000 € 9.000 € 0 Opgehouden
065 Image Eikenhouten fragment van een retabel, Herder met schaapjes, laat 15de/vroeg 16de eeuw, afgeloogd en enkele beschadigingen, afm. 21 x 34 cm. € 1.000 € 2.000 € 0 Opgehouden
066 Image Mathurin Moreau (1822-1912), bronzen sculptuur, Meisje met duif, met gietersstempel, h. 53 cm. € 400 € 800 €440 Verkocht
067 Image Paar gezwart ijzeren ornamenten met hoofden, 19de/20ste eeuw, l. 39 cm (2x) € 100 € 200 €60 Verkocht