Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen, Militaria

Er zijn 123 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
106 Image 6 verzilverde onderborden, diam. 29,5 cm. (6x) sleets € 30 € 60   Verkocht
107 Image Kristallen kaasstolp op onderschaal, met Hollands zilveren stop, 2de gehalte, min. chips, h. 15 cm. € 40 € 100   Verkocht
108 Image Zilveren opdienschaal, 925/sterling, afm. 60,5 x 35 cm, ca. 2040 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 1.000 € 2.600 € 0 Opgehouden
109 Image Ronde zilveren opdienschaal, Mexico, 925/sterling, diam. 34 cm, ca. 1180 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 300 € 600   Verkocht
110 Image Ronde zilveren opdienschaal, Mexico, 925/sterling, diam. 29 cm, ca. 860 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 300 € 600   Verkocht
111 Image Ronde zilveren opdienschaal, Mexico, 925/sterling, diam. 29 cm, ca. 860 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 300 € 500   Verkocht
112 Image Ronde zilveren opdienschaal, Mexico, 925/sterling, diam. 26 cm, ca. 700 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 180 € 300   Verkocht
113 Image Drie bonbonschaaltjes op zilveren voet, minimale deukjes + lepelvaasje (4x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
114 Image Zilveren roomstel, 925 + Hollands zilveren suikerschep, 2de gehalte (4x) € 100 € 200   Verkocht
115 Image Zilveren broodschaal, Mexico, 925/sterling, afm. 30 x 21,5 cm, ca. 690 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 150 € 300   Verkocht
116 Image Zilveren wijnonderzetter, sterling/925, diam. 13 cm, h. 6 cm, ca. 260 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 50 € 120   Verkocht
117 Image Juskom, schaal is zilver, 925, kom is verzilverd, afm. 24 x 16,5 cm, ca. Herkomst: Gouverneur Curaçao € 100 € 200   Verkocht
118 Image Zilveren juskom, 925/sterling, afm. 24 x 16,5 cm, ca. 820 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 180 € 360   Verkocht
119 Image Hollands zilveren ovale schaal, 1ste gehalte, Van Kempen, afm. 27,5 x 20 cm, ca. 370 gram € 140 € 300   Verkocht
120 Image Zilveren dienblad, 835, Begeer Van Kempen-Vos, afm. 54 x 44 cm, ca. 1800 gram € 700 € 1.500 € 0 Opgehouden
121 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje, 2de gehalte, met blauw glazen bakje, chips, beschadiging zilver + Hollands zilveren brievenopener, 2de gehalte, l. 21,5 cm + Duits zilveren miniatuur melkkannetje, 800 (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
122 Image Hollands zilver, 2de gehalte, zout, mosterd en twee specerijen bakjes met glazen binnenbakjes + 3 Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte, binnenbakjes + zilver beschadigd (7x) € 120 € 240 € 0 Opgehouden
123 Image Hollands zilveren ovale kom, 2de gehalte, met blauw glazen binnenbak van latere datum, afm. 20 x 14 cm. € 140 € 300   Verkocht
124 Image Engels zilveren koffie- en theeservies, 925, bestaande uit: koffiepot, theepot, suikerpot, melkkan ca. 1500 gram, gebruikssporen (4x) € 300 € 600   Verkocht
125 Image 2 verzilverde dekschalen, afm. 30 x 23 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
126 Image Sterling zilveren pillendoosje + 5 zilveren servetringen, diverse gehaltes zilver, ca. 140 gram (6x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
127 Image Zilveren fotolijst, 925, putjes, afm. 32,5 x 26,5 cm. € 60 € 120   Verkocht
128 Image Verzilverd bestek, Keltum, gebruikssporen (ca. 77x) € 100 € 200   Verkocht
129 Image Engels zilver, 925, twee fotolijstjes, beide beschadigd, afm. 16 x 12 cm (2x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
130 Image Hollands zilveren natlepel, taartschep, dinerlepel, ontbijtlepel, cakevork en vleesvorkje, 2de gehalte + Zilveren koffielepel, 925, ca. 230 gram (7x) € 50 € 100   Verkocht
131 Image Negen Hollands zilveren vorkjes, 2de gehalte, ca. 97 gram (9x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
132 Image Fruitmesjes in cassette (6x) € 50 € 100   Verkocht
133 Image Twee Hollands zilveren roomlepels, 2de gehalte, in cassette (2x) € 70 € 140   Verkocht
134 Image Paar zilveren drie-armige kandelaars (omvormbaar tot kandelaar met 1 lichtpunt), sterling, verzwaard, gedeukt, afm. 16 x 22 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
137 Image Hollands zilveren visschep, 2de gehalte, met benen hef, P.L Uriot Amsterdam, ca. 160 gram, l. 34 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
138 Image Zilveren tafelbel, Oostenrijk-Hongarije, 19e eeuw, h. 10 cm, ca. 69 gram € 150 € 300 € 0 Opgehouden
139 Image Zilveren broodmand, ajour, 835, ca. 416 gram, afm. 31 x 21 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
140 Image Hollands zilveren koffiestel, 1ste en 2de gehalte , ca. 1730 gram (5x) € 600 € 800   Verkocht
141 Image 11 Hollands zilveren koffielepels, 2de gehalte + 4 Engels zilveren koffielepels, sterling, ca. 190 gram (15x) € 50 € 120   Verkocht
142 Image 2 Hollands zilveren schaaltjes, 2de gehalte, ajour bewerkt, afm. 28 en 18,5 cm, ca. 400 gram + Zilveren flessentop, gebruikssporen (3x) € 140 € 300   Verkocht
143 Image Zilveren vleesvork en snijmes in cassette , 830 gehalte, (2x) € 50 € 100   Verkocht
144 Image Twee Hollands zilveren vleesvorkjes in cassette, 2de gehalte (2x) € 40 € 80   Verkocht
145 Image Zes kristallen messenleggers met zilveren uiteinde in cassette, 2de gehalte, 1 uiteinde ontbreekt (6x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
146 Image Twee kristallen specerijbakjes met zilveren rand, 2de gehalte, + 2 zilveren specerijlepeltjes, 2de gehalte, in cassette (4x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
147 Image Twee zilveren flesonderzetters met glazen binnenbak, 2de gehalte, diam. 12 cm (2x) € 60 € 120   Verkocht
148 Image Verzilverd ontbijt- en dinerbestek, Gero, ca. 95 delig € 100 € 200   Verkocht
149 Image Hollands zilveren bonbonschaal, 2de gehalte, ajour bewerkt, l. 20 cm, ca. 115 gram. € 80 € 160   Verkocht
150 Image Hollands zilveren opdienlepel, 2de gehalte, l. 35 cm. ca. 210 gram + Hollands zilveren bowllepel met getorste steel, 2de gehalte, l. 29 cm, ca. 45 gram (2x) € 100 € 220   Verkocht
151 Image Hollands zilveren doosje, 2de gehalte, afm. 12 x 7 cm, ca. 168 gram, gebruikssporen € 60 € 120   Verkocht
152 Image Hollands zilveren brievenopener, 2de gehalte, ajour bewerkt + Hollands zilveren servetring + twee zilveren vingerdoekringen, ca. 100 gram (4x) € 40 € 80   Verkocht
153 Image Hollands zilveren schaaltje op potjes, 2de gehalte, diam. 12 cm + Hollands zilveren schuier, 2de gehalte, ca. 123 gram, min. deukje (2x) € 50 € 120   Verkocht
154 Image Twaalf zilveren koffielepeltje, 2de gehalte, bewerkt met parelrand, ca. 118 gram (12x) € 50 € 120 € 0 Opgehouden
155 Image Drie Hollands zilveren vorkjes, 2de gehalte, 19e eeuw + vijf zilveren lepeltjes, o.a. suikerschep, 2de gehalte ca. 92 gram, gebruikssporen (8x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
156 Image Twee Hollands zilveren suikerstrooiers, 2de gehalte, 19e eeuw, ca. 66 gram (2x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
157 Image Hollands zilveren opdiencouvert, 2de gehalte, bewerkt met parelrand, ca. 160 gram (2x) € 60 € 120   Verkocht