Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen, Militaria

Er zijn 123 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
106 Image 6 verzilverde onderborden, diam. 29,5 cm. (6x) sleets € 30 € 60 €30 Verkocht
107 Image Kristallen kaasstolp op onderschaal, met Hollands zilveren stop, 2de gehalte, min. chips, h. 15 cm. € 40 € 100 €30 Verkocht
108 Image Zilveren opdienschaal, 925/sterling, afm. 60,5 x 35 cm, ca. 2040 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 1.000 € 2.600 € 0 Opgehouden
109 Image Ronde zilveren opdienschaal, Mexico, 925/sterling, diam. 34 cm, ca. 1180 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 300 € 600 €400 Verkocht
110 Image Ronde zilveren opdienschaal, Mexico, 925/sterling, diam. 29 cm, ca. 860 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 300 € 600 €240 Verkocht
111 Image Ronde zilveren opdienschaal, Mexico, 925/sterling, diam. 29 cm, ca. 860 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 300 € 500 €240 Verkocht
112 Image Ronde zilveren opdienschaal, Mexico, 925/sterling, diam. 26 cm, ca. 700 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 180 € 300 €180 Verkocht
113 Image Drie bonbonschaaltjes op zilveren voet, minimale deukjes + lepelvaasje (4x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
114 Image Zilveren roomstel, 925 + Hollands zilveren suikerschep, 2de gehalte (4x) € 100 € 200 €80 Verkocht
115 Image Zilveren broodschaal, Mexico, 925/sterling, afm. 30 x 21,5 cm, ca. 690 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 150 € 300 €300 Verkocht
116 Image Zilveren wijnonderzetter, sterling/925, diam. 13 cm, h. 6 cm, ca. 260 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 50 € 120 €90 Verkocht
117 Image Juskom, schaal is zilver, 925, kom is verzilverd, afm. 24 x 16,5 cm, ca. Herkomst: Gouverneur Curaçao € 100 € 200 €130 Verkocht
118 Image Zilveren juskom, 925/sterling, afm. 24 x 16,5 cm, ca. 820 gram, Herkomst: Gouverneur Curaçao € 180 € 360 €220 Verkocht
119 Image Hollands zilveren ovale schaal, 1ste gehalte, Van Kempen, afm. 27,5 x 20 cm, ca. 370 gram € 140 € 300 €120 Verkocht
120 Image Zilveren dienblad, 835, Begeer Van Kempen-Vos, afm. 54 x 44 cm, ca. 1800 gram € 700 € 1.500 € 0 Opgehouden
121 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje, 2de gehalte, met blauw glazen bakje, chips, beschadiging zilver + Hollands zilveren brievenopener, 2de gehalte, l. 21,5 cm + Duits zilveren miniatuur melkkannetje, 800 (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
122 Image Hollands zilver, 2de gehalte, zout, mosterd en twee specerijen bakjes met glazen binnenbakjes + 3 Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte, binnenbakjes + zilver beschadigd (7x) € 120 € 240 € 0 Opgehouden
123 Image Hollands zilveren ovale kom, 2de gehalte, met blauw glazen binnenbak van latere datum, afm. 20 x 14 cm. € 140 € 300 €190 Verkocht
124 Image Engels zilveren koffie- en theeservies, 925, bestaande uit: koffiepot, theepot, suikerpot, melkkan ca. 1500 gram, gebruikssporen (4x) € 300 € 600 €360 Verkocht
125 Image 2 verzilverde dekschalen, afm. 30 x 23 cm (2x) € 50 € 100 €60 Verkocht
126 Image Sterling zilveren pillendoosje + 5 zilveren servetringen, diverse gehaltes zilver, ca. 140 gram (6x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
127 Image Zilveren fotolijst, 925, putjes, afm. 32,5 x 26,5 cm. € 60 € 120 €50 Verkocht
128 Image Verzilverd bestek, Keltum, gebruikssporen (ca. 77x) € 100 € 200 €260 Verkocht
129 Image Engels zilver, 925, twee fotolijstjes, beide beschadigd, afm. 16 x 12 cm (2x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
130 Image Hollands zilveren natlepel, taartschep, dinerlepel, ontbijtlepel, cakevork en vleesvorkje, 2de gehalte + Zilveren koffielepel, 925, ca. 230 gram (7x) € 50 € 100 €70 Verkocht
131 Image Negen Hollands zilveren vorkjes, 2de gehalte, ca. 97 gram (9x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
132 Image Fruitmesjes in cassette (6x) € 50 € 100 €40 Verkocht
133 Image Twee Hollands zilveren roomlepels, 2de gehalte, in cassette (2x) € 70 € 140 €60 Verkocht
134 Image Paar zilveren drie-armige kandelaars (omvormbaar tot kandelaar met 1 lichtpunt), sterling, verzwaard, gedeukt, afm. 16 x 22 cm (2x) € 100 € 200 €120 Verkocht
137 Image Hollands zilveren visschep, 2de gehalte, met benen hef, P.L Uriot Amsterdam, ca. 160 gram, l. 34 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
138 Image Zilveren tafelbel, Oostenrijk-Hongarije, 19e eeuw, h. 10 cm, ca. 69 gram € 150 € 300 € 0 Opgehouden
139 Image Zilveren broodmand, ajour, 835, ca. 416 gram, afm. 31 x 21 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
140 Image Hollands zilveren koffiestel, 1ste en 2de gehalte , ca. 1730 gram (5x) € 600 € 800 €550 Verkocht
141 Image 11 Hollands zilveren koffielepels, 2de gehalte + 4 Engels zilveren koffielepels, sterling, ca. 190 gram (15x) € 50 € 120 €60 Verkocht
142 Image 2 Hollands zilveren schaaltjes, 2de gehalte, ajour bewerkt, afm. 28 en 18,5 cm, ca. 400 gram + Zilveren flessentop, gebruikssporen (3x) € 140 € 300 €120 Verkocht
143 Image Zilveren vleesvork en snijmes in cassette , 830 gehalte, (2x) € 50 € 100 €40 Verkocht
144 Image Twee Hollands zilveren vleesvorkjes in cassette, 2de gehalte (2x) € 40 € 80 €40 Verkocht
145 Image Zes kristallen messenleggers met zilveren uiteinde in cassette, 2de gehalte, 1 uiteinde ontbreekt (6x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
146 Image Twee kristallen specerijbakjes met zilveren rand, 2de gehalte, + 2 zilveren specerijlepeltjes, 2de gehalte, in cassette (4x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
147 Image Twee zilveren flesonderzetters met glazen binnenbak, 2de gehalte, diam. 12 cm (2x) € 60 € 120 €60 Verkocht
148 Image Verzilverd ontbijt- en dinerbestek, Gero, ca. 95 delig € 100 € 200 €160 Verkocht
149 Image Hollands zilveren bonbonschaal, 2de gehalte, ajour bewerkt, l. 20 cm, ca. 115 gram. € 80 € 160 €60 Verkocht
150 Image Hollands zilveren opdienlepel, 2de gehalte, l. 35 cm. ca. 210 gram + Hollands zilveren bowllepel met getorste steel, 2de gehalte, l. 29 cm, ca. 45 gram (2x) € 100 € 220 €90 Verkocht
151 Image Hollands zilveren doosje, 2de gehalte, afm. 12 x 7 cm, ca. 168 gram, gebruikssporen € 60 € 120 €60 Verkocht
152 Image Hollands zilveren brievenopener, 2de gehalte, ajour bewerkt + Hollands zilveren servetring + twee zilveren vingerdoekringen, ca. 100 gram (4x) € 40 € 80 €30 Verkocht
153 Image Hollands zilveren schaaltje op potjes, 2de gehalte, diam. 12 cm + Hollands zilveren schuier, 2de gehalte, ca. 123 gram, min. deukje (2x) € 50 € 120 €80 Verkocht
154 Image Twaalf zilveren koffielepeltje, 2de gehalte, bewerkt met parelrand, ca. 118 gram (12x) € 50 € 120 € 0 Opgehouden
155 Image Drie Hollands zilveren vorkjes, 2de gehalte, 19e eeuw + vijf zilveren lepeltjes, o.a. suikerschep, 2de gehalte ca. 92 gram, gebruikssporen (8x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
156 Image Twee Hollands zilveren suikerstrooiers, 2de gehalte, 19e eeuw, ca. 66 gram (2x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
157 Image Hollands zilveren opdiencouvert, 2de gehalte, bewerkt met parelrand, ca. 160 gram (2x) € 60 € 120 €50 Verkocht