Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen, Militaria

Er zijn 171 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 4 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
981 Image Afrikaanse houten sculptuur, Ruiter te paard, Dogon, Mali, h. 49 cm. € 200 € 400   Verkocht
982 Image Twee ijzeren voorwerpen, wapen, l. 30 cm, en abstract stuk + drie opium gewichten. (5x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
983 Image Terracotta kruik in de vorm van een vogel, h. 15 cm, + Terracotta neusaap, h. 30 cm, minimale beschadigingen. (2x) € 50 € 100   Verkocht
984 Image Textiel, RDC, afm. 54 x 74 cm. € 100 € 200   Verkocht
985 Image Verzilverd sierornament met draken, op staander, diam. 25 cm. € 100 € 200   Verkocht
986 Image Twee Indische bellen, h 14 cm + twee Indische sloten (4x) € 50 € 100   Verkocht
987 Image Drie ingekleurde Japanse houtsnedes. diverse formaten (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
988 Image Afrikaans houten sculptuur met 5 vrouwenfiguren, enkele beschadigingen, h. 46 cm. € 200 € 400   Verkocht
989 Image Afrikaans houten masker, RDC?, enkele barsten, h. 38 cm. € 50 € 100   Verkocht
991 Image Chinese vaas, craquel√© glazuur, 20e eeuw, deksel gebroken en gelijmd € 100 € 200   Verkocht
992 Image Indische koperen kruik, h. 32 cm + Indische koperen vaas, h. 25 cm (2x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
993 Image Schrijfkistje, Japans lakwerk, enkele beschadigingen, afm. 7 x 31 x 24 cm. € 40 € 80   Verkocht
994 Image Vier Indische schilderingen op papier, 19de/20ste eeuw, diverse voorstellingen, afm. 21 x 17 cm - 8 x 12 cm (4x) € 200 € 300 € 0 Opgehouden
995 Image Afrikaanse houten sculptuur, 4 figuren, Dogon, Mali, minimale beschadigingen, h. 55 cm. € 200 € 400   Verkocht
996 Image Twee terracotta figuren, os, l. 16 cm, zwijn, l. 25 cm, minimale beschadigingen. (2x) € 100 € 200   Verkocht
997 Image Koreaanse school, inkt op papier, "schoonheid van de vallei", afm. 168 x 89 cm. € 500 € 1.000 € 0 Opgehouden
998 Image Japanse poppen, 19de eeuw, keizerin onder stolp, h. 49 cm + samoerai, hand ontbreekt en enkele beschadigingen, h. 15 cm (2x) € 200 € 400   Verkocht
999 Image Drie Lingam stenen, h. 21 - 16 cm (3x) € 200 € 400   Verkocht
1000 Image Albasten Thaise Boeddha, 18de/19de eeuw, beschadiging aan de neus en punt van het hoofddeksel, 1 hand ontbreekt, sporen van polychromie, h. 45 cm. € 750 € 1.500 € 0 Opgehouden
1001 Image Vier Chinese schilderingen op zijde, ruiters, enkele beschadigingen aan de jas, afm. 12 x 11 cm (4x) € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1002 Image Vier ijzeren sculpturen, twee ruiters, h. 12 cm, twee huizen, h. 25 cm (4x) € 100 € 200   Verkocht
1003 Image Afrikaans houten sculptuur, ernstige termiet schade, h. 43 cm. € 100 € 200   Verkocht
1004 Image Afrikaans houten masker, Fang, Gabon, barsten, h. 50 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1005 Image Chinese gemberpot, 19de eeuw, cracked ice decor, haarlijnscheur, h. 15 cm. € 50 € 100   Verkocht
1006 Image Indische ijzeren stier, afm. 20 x 28 cm. € 40 € 80   Verkocht
1007 Image Japanse houtsnede, 19e eeuw, afm. 37 x 73 cm. € 200 € 400   Verkocht
1008 Image Vier Chinese schilderingen, diverse afmetingen (4x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1009 Image Drie Afrikaanse ijzeren staven, h. 56-45 cm (3x) € 100 € 200   Verkocht
1010 Image Afrikaans ijzeren betaalmiddel, h. 57 cm. € 100 € 200   Verkocht
1011 Image Afrikaans beschilderd houten masker, h. 63 cm. € 100 € 200   Verkocht
1012 Image Miao huwelijkskroon met zilveren (?) ornamenten, China, begin 20e eeuw. € 200 € 400   Verkocht
1013 Image Indische terracotta spaarpot, gebruikssporen, h. 20 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1014 Image Twee Japanse houtsnedes, geisha, afm. 36 x 25 cm, theater acteur, afm. 24 x 15 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1015 Image Vier Japanse ingekleurde houtsnedes, Samoerai, afm. 8 x 12,5 cm (4x) € 50 € 100   Verkocht
1016 Image Afbeelding met sanskriet + Perzische speelkaart, afm. 13 x 5,5 cm (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1017 Image Twee Balinese maskers (2x) € 50 € 100   Verkocht
1018 Image 4 vintage Wajangpoppen, diverse conditie (4x) € 160 € 300 € 0 Opgehouden
1019 Image 8 Wajangpoppen, diverse conditie en incompleet (8x) € 150 € 300 € 0 Opgehouden
1020 Image 6 Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, diverse modellen, enkele met randschilfers en haarlijnscheuren (6x) € 120 € 240   Verkocht
1023 Image Drie maal ceremonieel geld, RDC, h. 135-140 cm (3x) € 500 € 1.500 € 0 Opgehouden
1024 Image Vier Indische miniaturen, gouache op papier, afm. 9,5 x 15 cm (4x) € 100 € 200   Verkocht
1025 Image Indische schildering op doek, 20ste eeuw, af. 35 x 48 cm. € 50 € 120 € 0 Opgehouden
1026 Image Birmees zwaard, handvat met roggenhuid, l. 80 cm. € 40 € 100   Verkocht
1027 Image Japanse bronzen krab, 20ste eeuw, h. 15 cm. € 100 € 200   Verkocht
1030 Image Zuid-Afrikaans hoofddeksel, h. 20 cm. € 50 € 100   Verkocht
1031 Image Perzische houten sandalen, ingelegd met paarlemoer, enkele stukjes ontbreken en enkele beschadigingen, l. 22 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
1032 Image Indische schildering op zijde, af. 35 x 48 cm. € 50 € 120   Verkocht
1034 Image 7 Chinese porseleinen schoteltjes, diverse modellen en maten, 19de en 20ste eeuw, enkele met chips en haarlijnscheuren (7x) € 100 € 200   Verkocht
1037 Image Japans festival masker, l. 52 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1038 Image Bronzen schildpad, China (?), afm. 12 x 25 cm. € 50 € 100   Verkocht

Pagina 1 2 3 4 Volgende Alle