Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Militaria

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen,

Er zijn 29 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2278 Image Engels flintlock pistool, Ketland & Co., London, l. 36 cm. € 400 € 1.000 €500 Verkocht
2285 Image Sierdegen en mes, ivoren handvaten, lederen schede gedecoreerd met koper, 19de/20ste eeuw, l. 51 cm. € 100 € 300 €320 Verkocht
2313 Image Twee degens, eentje met inscriptie en datering 1896-1905 (2x) € 100 € 200 €100 Verkocht
2324 Image Pistool, Mendi Spain + Engels WWII Schermuly's line Thrower (2x) € 100 € 200 €260 Verkocht
2368 Image Enkelloops hagelgeweer, 19e eeuw, l. 120 cm. € 100 € 200 €100 Verkocht
2384 Image Russische PPSH-41 met drum magazijn, l. 84 cm. € 300 € 600 €420 Verkocht
2385 Image Pepperbox pistool, België, 19e eeuw, l. 14 cm. € 200 € 400 €240 Verkocht
2386 Image Pocket pistool, België, 19e eeuw, l. 15 cm. € 160 € 320 € 0 Opgehouden
2387 Image Percussie pistool, enkel schot, 19e eeuw, beschadiging kolf door houtworm, l. 18 cm. € 50 € 100 €60 Verkocht
2390 Image Percussie pistool, twee schots, België, 19de eeuw, een trekker beschadigd, verroest, l. 15 cm. € 60 € 140 €50 Verkocht
2391 Image Percussie pistool, enkel schot, België, gemerkt 'ELG', 19e eeuw, l. 20 cm. € 40 € 80 €80 Verkocht
2392 Image Flintlock Percussie pistool, gemerkt, 18e/19e eeuw, l. 25 cm + klein flintlock pistool, beschadigd, l. 15 cm (2x) € 100 € 200 €300 Verkocht
2393 Image Percussie pistool, enkel schot, België, 19e eeuw, l. 40 cm. € 50 € 100 €140 Verkocht
2394 Image Dubbelloops jachtgeweer, beschadigd, 19e eeuw, l. 114 cm. € 120 € 240 € 0 Opgehouden
2396 Image Enkelloops hagelgeweer, l. 94 cm. € 80 € 160 €220 Verkocht
2397 Image Enkelloops jachtgeweer, enkele beschadigingen, l. 105 cm + dubbeloops jachtgeweer, enkele beschadigingen, l. 116 cm (2x) € 60 € 120 €280 Verkocht
2398 Image Luchtbuks, Shanghai model 55, l. 108 cm. € 40 € 80 €30 Verkocht
2399 Image Dubbelloops jachtgeweer, 19e eeuw, stukje van de kolf ontbreekt, l. 109 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2400 Image Luchtbuks, FLZ, roest, l. 97 cm. € 30 € 60 €20 Verkocht
2401 Image Twee wandelstokken met degen, Klingent, 87 cm + 72 cm. € 50 € 100 €160 Verkocht
2403 Image Zes dolken/bajonetten, diverse herkomst en conditie, o.a Weyersberg & Kirschenbaum (6x) € 50 € 100 €220 Verkocht
2404 Image Zeven dolken/bajonetten, verschillende herkomst en conditie (7x) € 40 € 80 €280 Verkocht
2405 Image Flintlock percussie pistool, gemerkt 'Potsdam Maco', beschadigd, l. 54 cm + percussie pistool 20e eeuw, l. 30 cm, sleets (2x) € 40 € 80 €320 Verkocht
2406 Image Twee degens in schede, l. 100 cm, een schede beschadigd + twee sabels, allemaal gebruikssporen (4x) € 60 € 120 €200 Verkocht
2407 Image Twee sabels, een in schede + Rapier, l. 102 cm, allen sleets (3x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
2408 Image Twee replica's? dubbelloops jachtgeweer + twee schot percussie pistool (4x) € 50 € 100 €40 Verkocht
2410 Image Munitiedoos met holsters, verroest, afm 35 x 35 x 13 cm. € 30 € 60 €100 Verkocht
2411 Image Drie Oosterse sabels, 19/20e eeuw, een in schede, gebruikssporen (3x) € 40 € 80 €60 Verkocht
2412 Image Sabel in schede, l. 105 cm. € 50 € 100 €90 Verkocht