Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Militaria

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen,

Er zijn 29 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2278 Image Engels flintlock pistool, Ketland & Co., London, l. 36 cm. € 400 € 1.000   Verkocht
2285 Image Sierdegen en mes, ivoren handvaten, lederen schede gedecoreerd met koper, 19de/20ste eeuw, l. 51 cm. € 100 € 300   Verkocht
2313 Image Twee degens, eentje met inscriptie en datering 1896-1905 (2x) € 100 € 200   Verkocht
2324 Image Pistool, Mendi Spain + Engels WWII Schermuly's line Thrower (2x) € 100 € 200   Verkocht
2368 Image Enkelloops hagelgeweer, 19e eeuw, l. 120 cm. € 100 € 200   Verkocht
2384 Image Russische PPSH-41 met drum magazijn, l. 84 cm. € 300 € 600   Verkocht
2385 Image Pepperbox pistool, België, 19e eeuw, l. 14 cm. € 200 € 400   Verkocht
2386 Image Pocket pistool, België, 19e eeuw, l. 15 cm. € 160 € 320 € 0 Opgehouden
2387 Image Percussie pistool, enkel schot, 19e eeuw, beschadiging kolf door houtworm, l. 18 cm. € 50 € 100   Verkocht
2390 Image Percussie pistool, twee schots, België, 19de eeuw, een trekker beschadigd, verroest, l. 15 cm. € 60 € 140   Verkocht
2391 Image Percussie pistool, enkel schot, België, gemerkt 'ELG', 19e eeuw, l. 20 cm. € 40 € 80   Verkocht
2392 Image Flintlock Percussie pistool, gemerkt, 18e/19e eeuw, l. 25 cm + klein flintlock pistool, beschadigd, l. 15 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
2393 Image Percussie pistool, enkel schot, België, 19e eeuw, l. 40 cm. € 50 € 100   Verkocht
2394 Image Dubbelloops jachtgeweer, beschadigd, 19e eeuw, l. 114 cm. € 120 € 240 € 0 Opgehouden
2396 Image Enkelloops hagelgeweer, l. 94 cm. € 80 € 160   Verkocht
2397 Image Enkelloops jachtgeweer, enkele beschadigingen, l. 105 cm + dubbeloops jachtgeweer, enkele beschadigingen, l. 116 cm (2x) € 60 € 120   Verkocht
2398 Image Luchtbuks, Shanghai model 55, l. 108 cm. € 40 € 80   Verkocht
2399 Image Dubbelloops jachtgeweer, 19e eeuw, stukje van de kolf ontbreekt, l. 109 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2400 Image Luchtbuks, FLZ, roest, l. 97 cm. € 30 € 60   Verkocht
2401 Image Twee wandelstokken met degen, Klingent, 87 cm + 72 cm. € 50 € 100   Verkocht
2403 Image Zes dolken/bajonetten, diverse herkomst en conditie, o.a Weyersberg & Kirschenbaum (6x) € 50 € 100   Verkocht
2404 Image Zeven dolken/bajonetten, verschillende herkomst en conditie (7x) € 40 € 80   Verkocht
2405 Image Flintlock percussie pistool, gemerkt 'Potsdam Maco', beschadigd, l. 54 cm + percussie pistool 20e eeuw, l. 30 cm, sleets (2x) € 40 € 80   Verkocht
2406 Image Twee degens in schede, l. 100 cm, een schede beschadigd + twee sabels, allemaal gebruikssporen (4x) € 60 € 120   Verkocht
2407 Image Twee sabels, een in schede + Rapier, l. 102 cm, allen sleets (3x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
2408 Image Twee replica's? dubbelloops jachtgeweer + twee schot percussie pistool (4x) € 50 € 100   Verkocht
2410 Image Munitiedoos met holsters, verroest, afm 35 x 35 x 13 cm. € 30 € 60   Verkocht
2411 Image Drie Oosterse sabels, 19/20e eeuw, een in schede, gebruikssporen (3x) € 40 € 80   Verkocht
2412 Image Sabel in schede, l. 105 cm. € 50 € 100   Verkocht