Direct naar kavel nr:

Kunst en antiekveiling 6-9 december » Koper, Tin en Andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Archeologie, Art Deco, Art Nouveau, Vintage en Design, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Varia, Wijn, Cognac en Whisky, Benefietveiling Warringa (voor Nepal), Speelgoed o.a. Poppenhuizen, Militaria

Er zijn 37 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1329 Image Koperen art nouveau reliĆ«f met Andromeda, afm. 102 x 50 cm. € 200 € 400   Verkocht
2026 Image Paar bronzen cachepots, h. 28 cm, diam. 30 cm. (2x) € 100 € 300 € 0 Opgehouden
2206 Image Bronzen vijzel met stamper, 18de eeuw, h. 14,5 cm (2x) € 60 € 150 € 0 Opgehouden
2207 Image Bronzen vijzel met stamper, 19de eeuw, h. 12 cm (2x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
2208 Image Bronzen kaarsluchter met 7 armen, 18de/19de eeuw, l. 33 cm. € 100 € 200   Verkocht
2209 Image Koperen wijwaterkan met vertinde binnenwand, h. 55 cm. € 40 € 80   Verkocht
2210 Image Bronzen kerkbel, jaartal 1750, klepel ontbreekt, h. 34 cm. € 50 € 100   Verkocht
2211 Image Bronzen vijzel met stamper, gedat. '1636', h. 13 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
2212 Image Vier koperen objecten, o.a: brievenopener, fotolijst en bel (4x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2213 Image Bronzen vijzel, 18e eeuw, gedecoreerd met ribben, diam. 12 cm. € 50 € 100   Verkocht
2214 Image Gehamerd roodkoperen schaal/wandbord, diam. 36 cm. € 30 € 60   Verkocht
2215 Image Hollandse geelkoperen tabaksdoos, 18de eeuw, met inscriptie, l. 15 cm + Victoriaanse koperen briefclip, 19de eeuw, l. 13 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2216 Image Bronzen bel, h. 20 cm € 60 € 120   Verkocht
2217 Image Bronzen vijzel met stamper, 19e eeuw, h. 13 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2218 Image Koperen schemerlamp, h. 42 cm. € 30 € 60   Verkocht
2219 Image Duitse tinnen doopschotel, 18de eeuw, diam. 35 cm. € 100 € 200   Verkocht
2220 Image Drie tinnen kardinaalschotels, 18de eeuw, diam. 25 cm, enkele deukjes (3x) € 100 € 200   Verkocht
2221 Image Smeedijzeren schuifkandelaar, 19de eeuw, h. 142 cm. € 100 € 200   Verkocht
2222 Image Tinnen wijn-en oliestel, Frankrijk, 19de eeuw, l. 22 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2223 Image Brusselse tinnen kan, 18de/19de eeuw, h. 29 cm. € 50 € 100   Verkocht
2224 Image Franse tinnen eikelkan, 19de eeuw, h. 23 cm, enkele deukjes € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2225 Image Bronzen handbel met monogram 'PO', 19de eeuw, h. 26 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2227 Image Tinnen miskelk, 18de eeuw, h. 19 cm. € 100 € 200   Verkocht
2228 Image Spaanse geelkoperen kandelaar, 18de eeuw, h. 21 cm. € 100 € 200   Verkocht
2229 Image Bronzen grape, 18de eeuw, h. 14 cm, diam. 15 cm. € 100 € 200   Verkocht
2230 Image Tinnen snotneus, 19de eeuw, h. 25 cm. € 40 € 100   Verkocht
2231 Image Paar tinnen penkandelaars, 19de eeuw, h. 65 cm, eentje licht verbogen (2x) € 100 € 300 € 0 Opgehouden
2232 Image Beschilderde blikken tabaksdoos, Nederland, 19de eeuw, sleets, l. 17 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2234 Image Twee gietijzeren haardplaten, 19de eeuw, h. 60 en 70 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2235 Image Geelkoperen schijfkandelaar, 17de/18de eeuw, min. beschadiging onderzijde voet, h. 24 cm. € 50 € 100   Verkocht
2236 Image Tinnen chrismatorium, 19de eeuw, Frankrijk, h. 10 cm. € 50 € 100   Verkocht
2237 Image Tinnen avondmaalsbeker, Abraham Reinders Delft (1781-1832), h. 16 cm, deukjes € 60 € 120   Verkocht
2238 Image IJzeren met koperen zonnewijzer, 20ste eeuw, sleets, h. 76 cm. € 50 € 100   Verkocht
2257 Image Zuid-Europees geelkoperen komfoor, diam. 63 cm, h. 45 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2264 Image Twee bronzen kandelaars, h. 20 cm (2x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2283 Image IJzeren spaarpot, gedecoreerd met smid, kopie naar 19de eeuws model, h. 22 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2311 Image Twee koperen eierkokers, 19de eeuw, enkele deukjes (2x) € 30 € 60   Verkocht