Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 300 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 6 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 6 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1750 Image Olieverf op paneel, 17de/18de eeuw, Allegorie van de geur, afm. 24 x 33 cm, kleine beschadiging links beneden € 200 € 400 € 160 Verkocht
1751 Image Julio Viero (1934), olieverf op doek, Montmartre, ges. l.o., craquelé, afm. 59 x 36 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
1752 Image Boek over Herman Brood € 30 € 60 € 30 Verkocht
1753 Image Boek: helden en martelaren 40-45, de gefusilleerden € 30 € 60 € 20 Verkocht
1754 Image Charlotte Molenkamp (1955), zeefdruk, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '91, 299/300, afm. 65 x 49 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1755 Image Joseph Pot, olieverf op doek, Portret van een vrouw, ges. r.o., 1918, afm. 98 x 71 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1756 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Meisjeskopje, label achterzijde, 1949, afm. 34 x 33,5 cm. € 120 € 240 € 150 Verkocht
1757 Image Olieverf op schilderskarton, Jongeman, afm. 30 x 21 cm. € 40 € 80 € 300 Verkocht
1758 Image Julio Viero (1934), olieverf op doek, Man met glas, ges. l.o., afm. 53 x 31 cm. € 200 € 400 € 160 Verkocht
1759 Image Olieverf op doek, Landschap met jachthond, ges. r.o., afm. 60 x 78 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1760 Image Annebel Kamerbeek (1965), olieverf op doek, Rode dame, gemon. r.o., afm. 140 x 70 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
1761 Image Map: Alliance gastronomique Néerlandais, met vier litho's o.a. van Corneille, 29/250 € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1762 Image Harry Koolen (1920-1995), olieverf op doek, Brug met huizen, ges. r.o., afm. 58 x 48 cm. € 80 € 180 € 60 Verkocht
1763 Image Olieverf op paneel, De dood en het meisje, ges. achterzijde, afm. 28 x 15,5 cm, scheurtje paneel € 50 € 100 € 40 Verkocht
1764 Image Charles Eyck (1897-1983), potloodtekening, Kinderportret, ges. r.o., afm. 42 x 35 cm, beschadigd € 40 € 80 € 90 Verkocht
1765 Image Anton Heijboer (1924-2005), ets, eigen druk, ges. r.o. met verklaring van 1 van de bruiden, afm. 18 x 24 cm. € 130 € 300 € 120 Verkocht
1766 Image Annebel Kamerbeek (1965), olieverf op doek, Oosterse dame, afm. 140 x 70 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
1767 Image Annebel Kamerbeek (1965), olieverf op doek, Afrikaanse dame, afm. 140 x 70 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
1768 Image Jeanette C. Schäring (?), olieverf op doek, Figuur, ges. l.o., 2002, afm. 90 x 70 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1769 Image Olieverf op doek, Meisjesportret, afm. 61 x 50 cm. € 100 € 260 € 80 Verkocht
1770 Image Olieverf op doek, Dame op de rug gezien voor een weidse zee, slechte conditie, draagt signatuur r.o., afm. 158 x 102 cm. € 1.000 € 2.000 € 800 Verkocht
1771 Image J. Hegner, twee linosnedes, Figuren, beide r.o. gesigneerd, beide gedateerd '83, 8/11 en 9/11, afm. 10 x 15 cm en 14 x 18 cm (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1772 Image Hubert Weidinger, gemengde techniek, Konijntje, ges. l.o., 1980, afm. 14 x 9 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1773 Image Gerrit de Morée (1909-1981), gouache, Kind op paard, ges. r.o., afm. 51 x 72 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1774 Image Charlotte Molenkamp (1955), zeefdruk, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '92, 178/200, afm. 59 x 59 cm. € 100 € 200 € 120 Verkocht
1775 Image Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Kip, ges. r.o., afm. 23 x 33 cm. € 100 € 200 € 360 Verkocht
1776 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Jongedame in een stoel, ges. l.b., 24/4/73, afm. 62 x 47 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
1777 Image Djordjevic Miodrag (1936), gemengde techniek op papier, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 86 x 137 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1778 Image Han Kniphorst (1946), suiker-ets-aquatint, Landschap, ges. r.o., 2/8, afm. 30 x 44 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1779 Image Olieverf op schilderskarton, Studie Stadsgezicht, ges. l.o., afm. 68 x 49 cm. € 160 € 300 € 140 Verkocht
1780 Image Charlotte Molenkamp (1955), olieverf op doek, Abstracte compositie, ges. l.b., afm. 98 x 118 cm. € 1.000 € 2.000 € 900 Verkocht
1781 Image Henk Vissers, gouache, Landschap, gemon. r.o., gedat. '87, afm. 29 x 21,5 cm. € 40 € 100 € 70 Verkocht
1782 Image Henk Vissers, gouache, Landschap, gemon. r.o., gedat. '87, afm. 28 x 22,5 cm. € 40 € 100 € 50 Verkocht
1783 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Jongedame, ges. l.b., 27/4/73, afm. 63 x 47 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
1785 Image Sien Drubbel (1956), ets-aquatint, Figuren, 7/120, gedat. '85, afm. 27 x 33 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1786 Image Jan van Winkel (1951), vier etsen, Herfstboomdroom/ eenvoud/ zomerdroomboom/ en langzaam volgde mijn blik de stilte, diverse afmetingen (4x) € 60 € 100 € 40 Verkocht
1787 Image G. van Eck (1958), olieverf op doek, Italia, gesigneerd achterzijde, 1989, afm. 30 x 35 cm. € 100 € 200 € 120 Verkocht
1788 Image Edward Armfield (1817-1896), olieverf op doek (bedoekt), Honden bij een omgevallen ketel, ges. r.o., afm. 75 x 125 cm, craquelé en oude restauraties € 500 € 1.000 € 0 Opgehouden
1789 Image Michael Rheingold (1877-1934), olieverf op doek, Figuren bij een antieke ruïne, ges. r.o., Munchen 1913, afm. 80 x 120 cm, verfoppervlak licht beschadigd € 300 € 600 € 700 Verkocht
1790 Image Olieverf op paneel, Bewening van Christus, vroeg 20ste eeuw, ges. l.o., krassen verfoppervlak, afm. 31 x 27 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1791 Image R.J. Bredewold (1954), acrylverf op doek, Burcht op de kop van Onze Lieve Vrouwewal, ges. r.o., afm. 68 x 90 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
1792 Image J. van Puyenbroeck (1887-1972), olieverf op doek, De Emmaüsgangers (achterzijde doek ook beschilderd), toegevoegd een voorstudie op paneel, ges. r.o., gedateerd, afm. 58 x 78 cm en 22,5 x 31 cm (2x) € 500 € 800 € 380 Verkocht
1793 Image Olieverf op doek (bedoekt), 18de eeuw, Sint Antonius met een kind, gerestaureerd, afm. 66 x 53 cm. € 100 € 300 € 90 Verkocht
1794 Image Naar Jacob Maris, olieverf op schilderskarton, Landschap met molens, afm. 21 x 31 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
1795 Image Naar P. Sadée, olieverf op paneel, Strandgezicht, afm. 25 x 38 cm. € 100 € 200 € 320 Verkocht
1796 Image Marouflé, De paardenstal, blazen, ges. r.b., afm. 32 x 48 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1797 Image Olieverf op doek (bedoekt), 17de/18de eeuw, De Annunciatie, restauraties, min. beschadigingen verfoppervlak, afm. 63 x 82 cm. € 200 € 400 € 320 Verkocht
1798 Image Aquarel, Everzwijnbig, gemon. l.o., 2006, afm. 22 x 20 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
1799 Image G. Eggen (1921-2000), linosnede, Koppel, ges. r.o., 19-100, gedat. '90, afm. 48 x 31,5 cm. € 50 € 120 € 0 Opgehouden
1800 Image H. Saur ?, olieverf op paneel, Koe in een weiland, ges. l.o., 1854, afm. 37 x 45 cm, enkele restauraties € 200 € 500 € 240 Verkocht