Direct naar kavel nr:

Kunst-, Antiek- en Wijnveiling 14-17 juni 2019 » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Deco, Art Nouveau, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Meubilair, Religieuze Kunst, Koper, Tin, Brons en Andere Metalen, Varia, Wijnen, Fotografie: o.a. serie originele gesigneerde foto's van Paul Huf in de voetsporen van Vincent van Gogh

Er zijn 56 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
361 Image Bronzen danseres op plexiglazen onderstel, h. zonder sokkel 10 cm. € 40 € 100 € 60 Verkocht
367 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Dansend koppel, gemonogrammeerd 'W.P.', 7/8, h. 18 cm. € 50 € 120 € 40 Verkocht
368 Image Bronzen levensboom, h. 18 cm en bronzen giraf, h. 22 cm (2x) € 60 € 120 € 0 Opgehouden
369 Image Porseleinen herdenkingsmunt 'Hasselt-Maastricht-Aachen-Eupen', ontworpen door Piet Stockmans, diam. 8 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
375 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Koppel, gemonogrammeerd 'WP', 2/10, h. 16 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
381 Image R. Rens (1952-2007), bronzen sculptuur, Peinzende man, gesigneerd, 1/20, h. 13 cm. € 100 € 300 € 80 Verkocht

Pagina Vorige 1 2 Alle