Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Schilderijen en Grafiek

Er zijn 314 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 7 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 3 4 5 6 7 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1304 Image Ingekleurde kopergravure, Insula dordracensis, 18de eeuw, afm. 46 x 56 cm. € 100 € 200   Verkocht
1307 Image P. Bodifée (1866-1939), gemengde techniek, Landschap met boot, ges. r.o., afm. 38 x 52 cm, waterschade € 100 € 200   Verkocht
1309 Image Alex Simays, pentekening, De oude Maasbrug, 1939, waterschade, afm. 29 x 48 cm + Aquarel, Steegje, ges. l.o. 'Setton', gedat. '58, afm. 34 x 39 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
1310 Image Jan Koekkoek, marouflé, Romantisch landschap ( Couchez du soleil le Mistelberg), ges. l.o., gedat. '1828', afm. 52 x 42 cm. € 300 € 600   Verkocht
1311 Image Joseph Antoon (Anton) Rooskens (1906-1976), olieverf op triplex, Abstracte compositie, gemon. l.o., gedat. '73, afm. 16 x 20 cm, Herkomst: coll. Klompé/ Goodmans Auctions € 2.000 € 3.000   Verkocht
1314 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Moeder en kind met vogeltjes, ges. l.o., afm. 80 x 60 cm. € 200 € 400   Verkocht
1319 nog
geen
foto
Jan Stekelenburg (1922-1977), olieverf op board, Portret van een vrouw, ges. l.o., gedat. '67, afm. 59 x 44 cm, Herkomst: Atelier kunstenaar € 900 € 1.500   Verkocht
1323 Image Olieverf op triplex, Bomen langs het water, afm. 13 x 19,5 cm. € 140 € 300   Verkocht
1324 Image Peter M.G. Cox, olieverf op doek, Verticaal geel, gesigneerd achterzijde en r.o., 1995, afm. 130 x 150 cm. € 200 € 600   Verkocht
1333 Image Toscani, olieverf op doek, Stadsgezicht, ges. r.o., afm. 38 x 49 cm., kleine restauratie doek € 50 € 120   Verkocht
1336 Image Olieverf op doek (bedoekt), Vissers bij maanlicht, 19de eeuw, oude restauraties, afm. 72 x 96 cm. € 200 € 400   Verkocht
1337 Image Lothar Fischer (1933-2004), gouache, Muziekinstrumenten, ges. r.o., afm. 61 x 47 cm. € 300 € 600   Verkocht
1338 Image Portretminiatuur op schildpadschild, 19de eeuw, afm. 6 x 4 cm. € 100 € 200   Verkocht
1339 Image H. Jonas, olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., gedat. '63, afm. 122 x 80 cm. € 100 € 200   Verkocht
1340 Image Ingekleurde kopergravure, De val van Maestricht, 18de eeuw, afm. 23 x 30 cm. € 140 € 300   Verkocht
1342 Image Kalinowski, litho, 86/150, Greffe, 86/150, ges. r.o., gedat. '70, afm. 25 x 37 cm. € 40 € 100   Verkocht
1343 Image E. Guypenke (?), litho, Dunes II, 1975, 22/100, afm. 33 x 21 cm. € 30 € 60   Verkocht
1344 Image Litho/reliëfdruk, Spiel VI, ges. m.o., e.a., afm. 39 x 20 cm. € 40 € 80   Verkocht
1345 Image Werner Mantz, foto, Sterre der Zee, ges. r.o. in druk, afm. 57 x 43 cm. € 60 € 140   Verkocht
1348 Image Maastricht. “Traiectum ad Mosam”, Het profiel van de stad, van Simon a Bellmonte, uitgegeven door Braun en Hogenberg, 1574, afm. 37 x 50 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1349 Image J.F. Taelmans, olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 50 x 40 cm. € 140 € 300   Verkocht
1352 Image Cornelis le Mair (1944), olieverf op doek, Landschap in 17de eeuwse stijl, ges. l.o., afm. 53 x 82 cm. € 160 € 300   Verkocht
1353 Image H. Severens (1951), gouache op papier, Vrouwen, glas gebroken, ges. r.o., gedat. '87, afm. 65 x 58 cm. € 200 € 400   Verkocht
1354 Image Ingekleurde kopergravure, Maastricht, Traiectum ad Mosam, L. Guicciardini. Uitgegeven door W. Blaeu te Amsterdam 1612, afm. 23,5 x 29,5 cm. € 160 € 300   Verkocht
1355 Image Ingekleurde kopergravure, The Seven United Provinces with the Austrian French & Dutch Netherlands, Thomas Bowen, Londen, 1778, afm. 18 x 18 cm. € 100 € 200   Verkocht
1356 Image Ingekleurde kopergravure, Daniel Meissner, Maastricht uit "Thesaurus philopoliticus oder Politisches Schatzkästlein", Frankfurt, 1625, afm. 10 x 14,5 cm, zuurvlekken € 40 € 100   Verkocht
1357 Image Twee gouaches op papier van Miriam Slaats, 1 met gebroken glas, 1 gesigneerd r.o., afm. 51 x 49 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1360 Image P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op doek, Wintergezicht op Maastricht met de Helpoort, ges. l.o., afm. 78 x 28 cm. € 160 € 300   Verkocht
1361 Image Ingekleurde kopergravure, Maastricht, Thiende Boeck, 1577, afm. 30 x 18 cm. € 50 € 100   Verkocht
1362 Image Ingekleurde kopergravure, Vrythof, 18de eeuw, H. Spilman, afm. 15 x 10 cm. € 40 € 100   Verkocht
1363 Image Ingekleurde kopergravure, Maastricht, Maestricht ville forte aux Hollandois, N. de Fer, Uitgegeven in Parijs, 1693, afm. 21 x 28 cm. € 60 € 140   Verkocht
1364 Image Ingekleurde kopergravure, Traiectum af Mosam, Maestricht, 18de eeuw, afm. 28 x 30 cm. € 240 € 400   Verkocht
1366 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Ontwerp voor een kerk, ges. r.o., afm. 74 x 90 cm. € 200 € 400   Verkocht
1367 Image G.G.A. Eberhard (1879-1949), olieverf op triplex, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 28 x 28 cm. € 140 € 300   Verkocht
1368 Image Jelinger, H.A. (1895-1961), ets, Stadhuis Maastricht, ges. r.o., afm. 17 x 24 cm. € 30 € 60   Verkocht
1369 Image Marouflé, Jongedame onder poort, ges. r.o. 'E. van Damme?', afm. 35 x 21 cm. € 50 € 100   Verkocht
1370 Image Twee olieverfschilderijtjes: Bloemstilleven, olieverf op schilderskarton, ges. r.o. 'Moi', afm. 24 x 17 cm en Xavier Wurth (1869-1933), olieverf op paneel, Beekje met bomen, ges. l.o., afm. 19 x 25 cm (2x) € 100 € 300   Verkocht
1371 Image Corneille (1922-2010), litho, ges. r.o., gedat. '91, IV/L, afm. 29 x 30 cm. € 140 € 300   Verkocht
1373 Image Charles Eyck (1897-1983), tekening, Kerk in Meerssen, ges. r.o, afm. 60 x 50 cm. + Poster (2x) € 100 € 200   Verkocht
1374 Image Jan van Helden (1932-2006), 2 ets-aquatinten, afm. 27 x 20 cm en 28 x 31 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
1375 Image H. Jelinger (1895-1961), ingekleurde ets, Maasbrug, ges. l.o, afm. 25 x 55 cm. € 50 € 100   Verkocht
1376 Image Ets, Boerenkermis (naar Teniers), 19de eeuw, afm. 23,5 x 34 cm. € 30 € 60   Verkocht
1377 Image Pentekening op karton, Twee jongenshoofdjes, ges. l.o., 1902, afm. 30 x 40 cm. € 40 € 80   Verkocht
1380 Image Kopergravure, Plan de la ville et des attaques de Mastricht, 17de/18de eeuw, afm. 45 x 54 cm. € 160 € 300   Verkocht
1381 Image G. Lataster (1920-2012), zeefdruk, Vrouw met brood, ges. r.o, 33/50, gedat. '98, afm. 120 x 80 cm. € 140 € 300   Verkocht
1383 Image Twee gemengde technieken, Landschappen, beide ges. r.o., afm. 22 x 31,5 cm (2x) € 120 € 240   Verkocht
1387 Image Kopergravure, Arrivée du Roi au camp devant Maastricht, en l'année 1673 / Adventus regis ad obsessum Mosae trajectum anno 1673 / Conquêtes et batailles de Louis XIV, gedrukt door Robert Bonnart, ontworpen door Adam François van der Meulen, afm. 53 x 102 cm. € 200 € 400   Verkocht
1388 Image Euphrasie Loutchinsky (1887-1974), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 49 x 58 cm. € 200 € 400   Verkocht
1389 Image Russische kunstenaar, olieverf op doek, Berglandschap met bomen, ges. l.o., gedat. '96, afm. 63 x 61 cm. € 140 € 300   Verkocht
1390 Image Russische kunstenaar, olieverf op doek, Boslandschap met bomen, ges. l.o., gedat. '96, afm. 64 x 61 cm. € 140 € 300   Verkocht