Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Schilderijen en Grafiek

Er zijn 314 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 7 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 3 4 5 6 7 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1242 Image Henk Eikenaar (1945), olieverf op doek, Bij de bron, ges. m.o., afm. 100 x 70 cm. € 300 € 500 € 220 Verkocht
1243 Image Theo Lenssen (1962), olieverf op doek, Open boek in een woelig landschap, ges. r.o., afm. 100 x 85 cm. € 200 € 400 € 190 Verkocht
1244 Image Jan Martens (1943), gemengde techniek op papier, Memory Medaillon, afm. 99,5 x 69,5 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
1245 Image Litho, Abstracte compositie, ges. r.o. ''Jonas'', gedat. '67, afm. 49,5 x 63,5 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1246 Image Litho, Abstracte compositie, ges. r.o. ''Jonas'', gedat. '67, afm. 49 x 68,5 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1247 Image Gene Eggen (1921-2000), Figuren, olieverf op doek, ges. r.b. en gedateerd, afm. 60 x 80 cm. € 300 € 600 € 1.200 Verkocht
1248 Image Frans Ronda (1899-1976), olieverf op board, Winterlandschap, ges. r.o., afm. 22 x 30 cm. € 50 € 100 € 100 Verkocht
1249 Image Jan Martens (1943), acrylverf op doek, Signe de vie, afm. 80 x 85 cm. € 300 € 600 € 280 Verkocht
1250 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Genius Loci V, afm. 85 x 85 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
1251 Image Robert Terwindt (1940), aquarel, Cat on a hot tin roof, ges. r.o., 4/89, afm. 49 x 68 cm. € 200 € 400 € 110 Verkocht
1252 Image Robert Terwindt (1940), aquarel, Vrouw aan de waterkant, ges. r.o., gedat. '86, afm. 49 x 68 cm. € 200 € 400 € 100 Verkocht
1253 Image Salentijn, K. (1947), litho, ges. r.o., 32/128, afm. 56 x 49 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1254 Image P.G. Sjamaar (1819-1876), olieverf op paneel, Portret van een heer, ges. l.o., 1812, afm. 34 x 29 cm, craquelé € 300 € 600 € 0 Opgehouden
1255 Image Olieverf op doek, Stilleven met chrysanten, ges. l.o., scheurtjes in doek, afm. 69 x 98 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1256 Image Olieverf op doek, Romantisch dorpsgezicht in 19de eeuwse stijl, ges. r.o., afm. 99 x 74 cm. € 300 € 600 € 850 Verkocht
1257 Image Piet Vos (1947), olieverf op doek, Zeug en big, ges. l.o., afm. 80 x 80 cm. € 400 € 800 € 380 Verkocht
1258 Image Robert Terwindt (1940), aquarel, Figuur, ges. r.o., gedat. '88, afm. 49 x 68 cm. € 200 € 400 € 100 Verkocht
1259 Image Robert Terwindt (1940), aquarel, Figuur in het park, ges. m.o., gedat. '87, afm. 49 x 68 cm. € 200 € 400 € 100 Verkocht
1260 Image Corneille (1922-2010), litho, Gekroonde dame begeleid door vogel en hond, 101/150, ges. r.o., ged. '98, afm. 70 x 49 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
1261 Image Nicolaas Wicart (1748-1815), gemengde techniek, Vissersbootjes, ges. l.o., afm. 30 x 44 cm. € 200 € 400 € 280 Verkocht
1262 Image L. Silas, olieverf op schilderskarton, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 28 x 37 cm. € 200 € 400 € 160 Verkocht
1263 Image Aquarel, 19de eeuw, Stilleven met bloemen, waterschade, ges. r.o. 'M.A. Hertvelt' (?), afm. 43 x 34 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1264 Image Postzegels van de wereld van Donald Evans (1975), print-multiple, afm. 29,5 x 20,5 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1266 Image J. Diederen (1920-2009), litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 87/190, afm. 57 x 62 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
1267 Image Ger Lataster (1920-2012), ets, Abstract, ges. m.o., 9/15, gedat. '90, afm. 7 x 6,5 cm. € 60 € 140 € 70 Verkocht
1268 Image Aquarel, 19de eeuw, Stilleven met ananas, waterschade, ges. r.o. 'M.A. Hertene' (?), afm. 43 x 34 cm. € 100 € 300 € 0 Opgehouden
1269 Image Olieverf op doek, Portret van een dame met camee, 19de eeuw, gesigneerd en gedateerd r.o, afm. 80 x 62 cm, gerestaureerd en craquelé € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1275 Image Neel Korteweg, acrylverf op doek, Staand naakt, afgebeeld in boek, gesigneerd op achterzijde, afm. 90 x 50 cm + Boek € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1276 Image Frans Ronda (1899-1976), aquarel, Geuldal, ges. l.o., afm. 35 x 42 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
1282 Image C. de Jong, litho, Tulips and Indians, ges. l.o., afm. 52 x 66 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1283 Image A.G. Weijer, olieverf op paneel, Dame aan het spinnewiel, ges. l.o., 1869, afm. 27,5 x 22 cm. € 300 € 500 € 280 Verkocht
1289 Image Map met drie litho's: Corneille, Egill Jacobsen en Carl Henning Pedersen (3x) € 400 € 1.000 € 0 Opgehouden
1296 Image H.J. Lips (1918-1979), olieverf op doek, Zicht op de grote markt van Maastricht, ges. r.o., gedat. '68, afm. 58 x 97 cm. € 500 € 1.000 € 800 Verkocht
1297 Image Ingekleurde kopergravure, Hollandia Meridionalis delflandia Schielandia, 18de eeuw, S. Swart, afm. 46 x 56 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1298 Image Corneille (1922-2010), gemengde techniek op papier, ges. r.b., 2001, afm. 70 x 50 cm, Herkomst: speciaal vervaardigd en beschikbaar gesteld door de kunstenaar voor 'Hongaarse Hangjongeren', tijdens de TV-uitzending aan koper door Ivo Niehe overhandigd € 10.000 € 20.000 € 0 Opgehouden
1299 nog
geen
foto
Jan Stekelenburg (1922-1977), olieverf op doek, Ongetiteld, ges. m.o., gedat. '77, afm. 61 x 91 cm, Herkomst: Atelier kunstenaar € 3.000 € 5.000 € 0 Opgehouden
1300 Image P. Bodifée (1866-1939), gouache, Twee straatkinderen, ges. r.o., gedat. '93, afm. 62 x 47 cm, waterschade € 300 € 600 € 220 Verkocht
1301 Image Kombo, olieverf op doek, African people, ges. r.o., afm. 72 x 84 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1302 Image Zuid Holland. “Zuydhollandia stricte sumta”. Originele kopergravure van Joan Blaeu. Uitgegeven in Amsterdam 1664. 38,5 x 51 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
1303 Image Olieverf op doek (bedoekt), Italiaanse visserskust, 18de eeuw, opschrift op de achterzijde van de lijst 'J. Cats 1741', afm. 70 x 89 cm. € 300 € 500 € 280 Verkocht
1304 Image Ingekleurde kopergravure, Insula dordracensis, 18de eeuw, afm. 46 x 56 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1306 nog
geen
foto
Jan Stekelenburg (1922-1977), olieverf op board, Laatste avondmaal, afm. 105 x 53 cm, Herkomst: Atelier kunstenaar, met verklaring weduwe € 3.500 € 6.000 € 0 Opgehouden
1307 Image P. Bodifée (1866-1939), gemengde techniek, Landschap met boot, ges. r.o., afm. 38 x 52 cm, waterschade € 100 € 200 € 100 Verkocht
1308 Image Waarschijnlijk Engelse school, olieverf op doek (bedoekt), Portret van een lid van de Orde van de Kousenband, 18de eeuw, afm. 75 x 61 cm, enkele min. beschadigingen € 700 € 1.600 € 0 Opgehouden
1309 Image Alex Simays, pentekening, De oude Maasbrug, 1939, waterschade, afm. 29 x 48 cm + Aquarel, Steegje, ges. l.o. 'Setton', gedat. '58, afm. 34 x 39 cm (2x) € 40 € 100 € 70 Verkocht
1310 Image Jan Koekkoek, marouflé, Romantisch landschap ( Couchez du soleil le Mistelberg), ges. l.o., gedat. '1828', afm. 52 x 42 cm. € 300 € 600 € 280 Verkocht
1311 Image Joseph Antoon (Anton) Rooskens (1906-1976), olieverf op triplex, Abstracte compositie, gemon. l.o., gedat. '73, afm. 16 x 20 cm, Herkomst: coll. Klompé/ Goodmans Auctions € 2.000 € 3.000 € 0 Verkocht
1312 nog
geen
foto
Jan Stekelenburg (1922-1977), olieverf op doek, Wenende vis, ges. m.o., gedat. '62, afm. 71 x 51 cm, kleine oude restauratie doek achterzijde, Herkomst: Atelier kunstenaar € 2.500 € 5.000 € 0 Opgehouden
1313 nog
geen
foto
Jan Stekelenburg (1922-1977), olieverf op doek, Family on wheels, ges. m.o., gedat. '62 afm. 110 x 200 cm, Herkomst: Atelier kunstenaar € 5.000 € 10.000 € 0 Opgehouden
1314 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Moeder en kind met vogeltjes, ges. l.o., afm. 80 x 60 cm. € 200 € 400 € 180 Verkocht