Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 72 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
281 Image Glazen vaas, gesigneerd 'Pascale Gúernic', h. 31,5 cm. € 30 € 60   Verkocht
289 Image Aardewerken vergiet, 18de eeuw, diam. 30 cm. € 80 € 180   Verkocht
290 Image Glazen stolp op houten voet, h. 40 cm. € 40 € 80   Verkocht
291 Image Aardewerk kruik, kruik met twee oren, 19de eeuw, h. 21 cm. € 40 € 80   Verkocht
296 Image Glazen vaas, Hadeland, Noorwegen, gemonogrammeerd 'SB', op voet met noppen, h. 15 cm. € 50 € 100   Verkocht
297 Image Beschilderde keramische vaas, h. 27 cm. € 30 € 60   Verkocht
302 Image Deense glazen kom, h. 10 cm, diam. 15 cm. € 30 € 60   Verkocht
303 Image Glazen vaas, h. 19 cm. € 30 € 60   Verkocht
310 Image 3 aardewerk tegels, 19de eeuw (3x) € 20 € 40   Verkocht
316 Image Porseleinen schaal op figuratieve voet, Royal Dux, o.a. gedecoreerd met putto en dame, h. 50 cm. € 100 € 200   Verkocht
317 Image Porseleinen theepop, Duitsland, met stoffen jurk, h. 38 cm. € 40 € 100   Verkocht
318 Image Twee porseleinen beeldjes van een jager met honden, h. 15 cm, min. chips (2x) € 30 € 60   Verkocht
319 Image Kristallen tazza, h. 18 cm, diam. 23 cm. € 40 € 100   Verkocht
323 Image Aardewerk beeldje, Mannegezicht, Leihi (?), h. 17 cm. € 50 € 120   Verkocht
325 Image Barbara Molini, glazen vaas, gesigneerd, h. 15 cm + Vaasje, h. 15 cm + Glazen vaas, h. 26 cm (3x) € 30 € 100   Verkocht
326 Image 4 hummeltjes, Goebel, h. 10 - 19 cm (4x) € 100 € 200   Verkocht
330 Image Geglazuurd aardewerk figuur, Ingewikkelde vrouw, beschadiging achterzijde, h. 55 cm. € 30 € 60   Verkocht
333 Image Kristallen specerijenhouder, beschadigd, 1 stop niet origineel + Kristallen schaal + Kristallen tazza (3x) € 30 € 60   Verkocht
342 Image Persglazen stier, Lalique France, l. 11 cm. € 50 € 100   Verkocht
344 Image Glazen kandelaar en glazen sierbord met transferprint, diam. bord 37 cm (2x) € 30 € 60   Verkocht
345 Image Twee glazen vazen, h. 17 en 20 cm (2x) € 30 € 60   Verkocht
347 Image Luikse bruidskaraf, 19de eeuw, stop ontbreekt, licht beschadigd, h. 23 cm. € 40 € 100   Verkocht
348 Image Steengoed kan, 17de eeuw, h. 16 cm + Steengoed kan, 17de eeuw, prachtig rondom gedecoreerd, h. 21 cm, gerestaureerd (2x) € 140 € 300   Verkocht
349 Image Glasraam, afm. 43 x 44 cm, minimale beschadigingen € 30 € 60   Verkocht
351 Image 2 porseleinen clowns, LLadro, h. 20 en 23 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
352 Image Boerenzilveren vaas, h. 31 cm. € 40 € 100   Verkocht
353 Image 3 aardewerk vleesschalen, Boerenhoeve, Societé Céramique Maastricht (3x) € 40 € 100   Verkocht
354 Image Grés voorraadpot, h. 65 cm. € 30 € 60   Verkocht
358 Image Keramische vis, l. 37 cm. € 60 € 140   Verkocht
359 Image Keramische vis, l. 36 cm. € 60 € 100   Verkocht
360 Image Keramische vis, gesigneerd 'Frie', l. 36 cm. € 60 € 120   Verkocht
361 Image Keramische vis, l. 29 cm. € 40 € 100   Verkocht
362 Image Geglazuurde aardewerken oventegel, 18de eeuw, met profielportret van een vrouw, afm. 23 x 17 cm. € 100 € 200   Verkocht
365 Image 9 kristallen rode glazen, h. 11 cm (9x) € 40 € 100   Verkocht
366 Image 6 antieke glaasjes, geëtst (6x) € 30 € 60   Verkocht
367 Image Glasraam, Melkmeisje, afm. 50 x 32 cm. € 30 € 60   Verkocht
372 Image 12 antieke glazen, geëtst, 1 met chip (12x) € 40 € 100   Verkocht
375 Image Glazen wespenval, min. chips, stop niet origineel € 30 € 60   Verkocht
380 Image Paar slingerglazen, 18de eeuw, h. 14 cm (2x) € 140 € 300   Verkocht
382 Image Antieke glazen wespenval op onderschaal, chips € 40 € 100   Verkocht
384 Image Porseleinen dinerservies, Meissen, bestaande uit: soepkom, 2 dekschalen, 2 ronde dekschalen, 9 dinerborden, 9 soepborden en 1 vleesschaal, min. chips, knop deksel stuk € 200 € 400   Verkocht
423 Image Groene glazen schaal, onderzijde gemerkt, diam. 35 cm + Groene glazen kan, h. 23 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
428 Image Nic Jonk (1928-1995), sculptuur, Danseres, gesigneerd, 1981, beschadigde voet, h. 30 cm. € 100 € 200   Verkocht
430 Image Limoges kaasservies/wildservies/visservies, voor 12 personen € 100 € 200   Verkocht
435 Image Rosenthal Sanscoucci eet- en koffieservies + mokkakopjes, diverse aantallen, 1 dekschaal handvat ontbreekt € 200 € 400   Verkocht
436 Image Wit-Delftse aardewerk plooischotel, met twee rijen lobben, 17de/18de, diam. 31 cm. € 200 € 500   Verkocht
442 Image 9-delig porseleinen kerststal, Lladro, min. restauraties (9x) € 200 € 400   Verkocht
443 Image Glazen stolp (voet niet origineel), h. 25 cm + Glazen wecpot (2x) € 30 € 60   Verkocht
450 Image Lei Molin (1927-1990), beschilderde aardewerk schotel, diam. 54,5 cm. € 360 € 700   Verkocht
486 Image 6 kristallen wijnglazen, ontwerp: J. Eisenloeffel (1876-1957), h. 20 cm. (6x) € 200 € 400   Verkocht