Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 72 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
281 Image Glazen vaas, gesigneerd 'Pascale Gúernic', h. 31,5 cm. € 30 € 60 € 130 Verkocht
288 Image Twee celadonkleurige vazen, gemonogrammeerd onderzijde, h. 28 en 29 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
289 Image Aardewerken vergiet, 18de eeuw, diam. 30 cm. € 80 € 180 € 80 Verkocht
290 Image Glazen stolp op houten voet, h. 40 cm. € 40 € 80 € 60 Verkocht
291 Image Aardewerk kruik, kruik met twee oren, 19de eeuw, h. 21 cm. € 40 € 80 € 30 Verkocht
295 Image Glazen vaas, Hadeland, Noorwegen, ca. 1980, h. 10 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
296 Image Glazen vaas, Hadeland, Noorwegen, gemonogrammeerd 'SB', op voet met noppen, h. 15 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
297 Image Beschilderde keramische vaas, h. 27 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
302 Image Deense glazen kom, h. 10 cm, diam. 15 cm. € 30 € 60 € 60 Verkocht
303 Image Glazen vaas, h. 19 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
309 Image Collectie Swarovski, enkele minimale beschadigingen € 100 € 200 € 0 Opgehouden
310 Image 3 aardewerk tegels, 19de eeuw (3x) € 20 € 40 € 10 Verkocht
316 Image Porseleinen schaal op figuratieve voet, Royal Dux, o.a. gedecoreerd met putto en dame, h. 50 cm. € 100 € 200 € 120 Verkocht
317 Image Porseleinen theepop, Duitsland, met stoffen jurk, h. 38 cm. € 40 € 100 € 50 Verkocht
318 Image Twee porseleinen beeldjes van een jager met honden, h. 15 cm, min. chips (2x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
319 Image Kristallen tazza, h. 18 cm, diam. 23 cm. € 40 € 100 € 100 Verkocht
323 Image Aardewerk beeldje, Mannegezicht, Leihi (?), h. 17 cm. € 50 € 120 € 40 Verkocht
324 Image Glazen piramide, h. 25 cm, min. chips € 30 € 60 € 0 Opgehouden
325 Image Barbara Molini, glazen vaas, gesigneerd, h. 15 cm + Vaasje, h. 15 cm + Glazen vaas, h. 26 cm (3x) € 30 € 100 € 30 Verkocht
326 Image 4 hummeltjes, Goebel, h. 10 - 19 cm (4x) € 100 € 200 € 80 Verkocht
330 Image Geglazuurd aardewerk figuur, Ingewikkelde vrouw, beschadiging achterzijde, h. 55 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
331 Image Twee glazen vazen, handbeschilderd, gesigneerd 'Brummer', gedat. '88, h. ca. 16 cm (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
333 Image Kristallen specerijenhouder, beschadigd, 1 stop niet origineel + Kristallen schaal + Kristallen tazza (3x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
337 Image 8-delig Minton dinerservies, Oriental blossom € 140 € 300 € 0 Opgehouden
338 Image Mosa uitgebreid servies, enkele chips € 30 € 100 € 0 Opgehouden
339 Image 8-delig koffieservies, Minton, Cordoba (8x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
341 Image Tegeltableau, De Maasbrug, gemon. r.o., gedat. 73, afm. 44 x 88 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
342 Image Persglazen stier, Lalique France, l. 11 cm. € 50 € 100 € 50 Verkocht
344 Image Glazen kandelaar en glazen sierbord met transferprint, diam. bord 37 cm (2x) € 30 € 60 € 70 Verkocht
345 Image Twee glazen vazen, h. 17 en 20 cm (2x) € 30 € 60 € 30 Verkocht
346 Image 4 Zweedse glazen vazen, diverse afmetingen (4x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
347 Image Luikse bruidskaraf, 19de eeuw, stop ontbreekt, licht beschadigd, h. 23 cm. € 40 € 100 € 50 Verkocht
348 Image Steengoed kan, 17de eeuw, h. 16 cm + Steengoed kan, 17de eeuw, prachtig rondom gedecoreerd, h. 21 cm, gerestaureerd (2x) € 140 € 300 € 460 Verkocht
349 Image Glasraam, afm. 43 x 44 cm, minimale beschadigingen € 30 € 60 € 20 Verkocht
350 Image Société Céramique Maastricht koffie- en dinerservies, voor 12 personen, incompleet € 200 € 400 € 0 Opgehouden
351 Image 2 porseleinen clowns, LLadro, h. 20 en 23 cm (2x) € 50 € 100 € 60 Verkocht
352 Image Boerenzilveren vaas, h. 31 cm. € 40 € 100 € 50 Verkocht
353 Image 3 aardewerk vleesschalen, Boerenhoeve, Societé Céramique Maastricht (3x) € 40 € 100 € 20 Verkocht
354 Image Grés voorraadpot, h. 65 cm. € 30 € 60 € 80 Verkocht
358 Image Keramische vis, l. 37 cm. € 60 € 140 € 50 Verkocht
359 Image Keramische vis, l. 36 cm. € 60 € 100 € 50 Verkocht
360 Image Keramische vis, gesigneerd 'Frie', l. 36 cm. € 60 € 120 € 50 Verkocht
361 Image Keramische vis, l. 29 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
362 Image Geglazuurde aardewerken oventegel, 18de eeuw, met profielportret van een vrouw, afm. 23 x 17 cm. € 100 € 200 € 100 Verkocht
365 Image 9 kristallen rode glazen, h. 11 cm (9x) € 40 € 100 € 70 Verkocht
366 Image 6 antieke glaasjes, geëtst (6x) € 30 € 60 € 40 Verkocht
367 Image Glasraam, Melkmeisje, afm. 50 x 32 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
368 Image Geglazuurd aardewerken beeldje met de Vlucht uit Egypte, gesigneerd onderzijde, h. 15,5 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
372 Image 12 antieke glazen, geëtst, 1 met chip (12x) € 40 € 100 € 70 Verkocht
374 Image Duitse porseleinen kandelaar, gedecoreerd met seminaakte vrouw en putto, h. 31 cm, min. chips € 50 € 100 € 0 Opgehouden