Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December » Koper, Brons, Tin en Andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 30 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1653 Image Bronzen bel, 19de eeuw, klepel van latere datum, h. 41 cm. € 300 € 500 € 0 Opgehouden
2062 Image Bronzen vijzel met stamper, 19de eeuw, h. 8,5 cm. (2x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
2101 Image Paar bronzen kraagkandelaars, 18de eeuw, h. 21 cm (2x) € 140 € 260 € 220 Verkocht
2102 Image Tinnen kan, Waldenburg, 1830-1850, h. 31 cm. € 60 € 120 € 160 Verkocht
2103 Image Paar roodkoperen kandelaars, 19de eeuw, h. 22 cm (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2104 Image Paar bronzen kandelaars, 18de/19de eeuw, h. 37 cm (2x) € 100 € 200 € 90 Verkocht
2106 Image Koperen schild, met adelaar, afm. 52 x 52 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
2108 Image Zwitserse tinnen eikelkan, ca. 1850, h. 33 cm. € 80 € 160 € 150 Verkocht
2109 Image Spaanse bronzen kandelaar, 18de eeuw, h. 14 cm. € 60 € 120 € 60 Verkocht
2110 Image Beschilderde metalen aalmoezendoos, St. Sebastiaan, 19de eeuw, afm. 11 x 14 x 10 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
2111 Image Twee tinnen klepkannen, 19de eeuw, h. 26 en 23 cm, gebruikssporen (2x) € 100 € 200 € 70 Verkocht
2112 Image Twee miniatuur blakers, 19de/20ste eeuw (2x) € 20 € 40 € 30 Verkocht
2115 Image Tinnen klepkan, 18de eeuw, h. 21 cm. € 60 € 120 € 60 Verkocht
2116 Image IJzeren beschuit-of pannekoekenmes en schuimspaan, 19de eeuw (2x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
2117 Image Drie bronzen kandelaars, 19de/20ste eeuw, h. 18, 19 en 27 cm (2x) € 50 € 100 € 60 Verkocht
2118 Image Tinnen klepkan, 18de/19de eeuw, gedecoreerd met pijprokende man en pijpen, deksel gesoldeerd, h. 23 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2119 Image Paar bronzen kandelaars in de vorm van Adam en Eva, 19de/20ste eeuw, h. 26 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2122 Image Hollandse koperen tabaksdoos, 18de eeuw, prachtig rondom gegraveerd, sleets, l. 17 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
2123 Image Smeedijzeren haardplaat, 19de eeuw, afm. 50 x 50 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2125 Image 3 tinnen borden, 18de en 19de eeuw, diam. 21, 25 en 31 cm (3x) € 40 € 100 € 30 Verkocht
2126 Image Tinnen brooddoos/koekjestrommel, min. restauraties, diam. 32 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2129 Image Bronzen bel, h. 18 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
2130 Image IJzeren vijzel, 19de eeuw, h. 12 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2131 Image Bronzen penkandelaar, 2de helft 20ste eeuw, h. 27 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
2132 Image Bronzen olielamp, vroeg 20ste eeuw, h. 55 cm. € 30 € 80 € 40 Verkocht
2133 Image Spaanse bronzen kandelaar op pootjes, 17de eeuw, h. 20 cm. € 50 € 100 € 90 Verkocht
2136 Image Spaanse bronzen vijzel, 17de/18de eeuw, gedecoreerd met ribben, h. 8 cm, diam. 11 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
2164 Image 2 bronzen vijzels met stampers (2x) € 40 € 100 € 30 Verkocht
2167 Image 4 bronzen museum kopie├źn van antieke munten, diam. 7 cm: Assalia mun, ca. 350 v.Chr/ Silenus met beker, ca. 461 v.Chr/ munt van Hyele, ca. 20 v. Chr + Bronzen voorstelling van de slang van Aesclepius, l. 12 cm (5x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
2299 Image Smeedijzeren kandelaar, 19de/20ste eeuw, h. 153 cm. € 50 € 120 € 40 Verkocht