Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Koper, Brons, Tin en Andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 30 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
2062 Image Bronzen vijzel met stamper, 19de eeuw, h. 8,5 cm. (2x) € 30 € 60   Verkocht
2101 Image Paar bronzen kraagkandelaars, 18de eeuw, h. 21 cm (2x) € 140 € 260   Verkocht
2102 Image Tinnen kan, Waldenburg, 1830-1850, h. 31 cm. € 60 € 120   Verkocht
2104 Image Paar bronzen kandelaars, 18de/19de eeuw, h. 37 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
2106 Image Koperen schild, met adelaar, afm. 52 x 52 cm. € 30 € 60   Verkocht
2108 Image Zwitserse tinnen eikelkan, ca. 1850, h. 33 cm. € 80 € 160   Verkocht
2109 Image Spaanse bronzen kandelaar, 18de eeuw, h. 14 cm. € 60 € 120   Verkocht
2110 Image Beschilderde metalen aalmoezendoos, St. Sebastiaan, 19de eeuw, afm. 11 x 14 x 10 cm. € 100 € 200   Verkocht
2111 Image Twee tinnen klepkannen, 19de eeuw, h. 26 en 23 cm, gebruikssporen (2x) € 100 € 200   Verkocht
2112 Image Twee miniatuur blakers, 19de/20ste eeuw (2x) € 20 € 40   Verkocht
2115 Image Tinnen klepkan, 18de eeuw, h. 21 cm. € 60 € 120   Verkocht
2116 Image IJzeren beschuit-of pannekoekenmes en schuimspaan, 19de eeuw (2x) € 30 € 60   Verkocht
2117 Image Drie bronzen kandelaars, 19de/20ste eeuw, h. 18, 19 en 27 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
2122 Image Hollandse koperen tabaksdoos, 18de eeuw, prachtig rondom gegraveerd, sleets, l. 17 cm. € 100 € 200   Verkocht
2125 Image 3 tinnen borden, 18de en 19de eeuw, diam. 21, 25 en 31 cm (3x) € 40 € 100   Verkocht
2129 Image Bronzen bel, h. 18 cm. € 100 € 200   Verkocht
2131 Image Bronzen penkandelaar, 2de helft 20ste eeuw, h. 27 cm. € 30 € 60   Verkocht
2132 Image Bronzen olielamp, vroeg 20ste eeuw, h. 55 cm. € 30 € 80   Verkocht
2133 Image Spaanse bronzen kandelaar op pootjes, 17de eeuw, h. 20 cm. € 50 € 100   Verkocht
2136 Image Spaanse bronzen vijzel, 17de/18de eeuw, gedecoreerd met ribben, h. 8 cm, diam. 11 cm. € 30 € 60   Verkocht
2164 Image 2 bronzen vijzels met stampers (2x) € 40 € 100   Verkocht
2299 Image Smeedijzeren kandelaar, 19de/20ste eeuw, h. 153 cm. € 50 € 120   Verkocht