Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Schilderijen en Grafiek

Er zijn 314 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 7 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 3 4 5 6 7 Volgende Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1394 Image L.M.H. Franssen (1905-1990), olieverf op doek, Havengezicht, ges. r.o., afm. 56 x 74 cm. € 300 € 500   Verkocht
1395 Image Charles Eyck (1897-1983), tekening, Vrouw met handwerk, ges. l.o. met dedicatie, verkleurd en zuurvlekken, afm. 40 x 31,5 cm. € 60 € 140   Verkocht
1396 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Portret van Karin Eyck, ges. l.o., gedat. '74, afm. 24 x 25 cm. € 160 € 300   Verkocht
1401 Image P. Daenen (1924-1995), olieverf op doek, Portret van een vrouw, ges. r.o., 1953, afm. 70 x 47 cm. € 50 € 100   Verkocht
1402 Image P. Daenen (1924-1995), olieverf op doek, Portret van een vrouw in ruiterkledij, ges. l.o., afm. 92 x 56 cm. € 100 € 200   Verkocht
1403 Image Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Stal met figuren, 19de eeuw, afm. 22 x 30 cm, enkele beschadigingen verfoppervlak € 100 € 200   Verkocht
1405 Image Ingekleurde kopergravure, Ruremondo, 18de eeuw, afm. 32 x 40 cm. € 100 € 200   Verkocht
1406 Image Jos Aanraad (1945), olieverf op paneel, Stilleven, ges. l.o., gedat. '93, afm. 38 x 48 cm, met certificaat € 300 € 600   Verkocht
1407 Image Kopergravure, Roermond “Ruremonde”, Frans Hogenberg, Uitgegeven in Keulen, ca. 1590, afm. 26 x 33 cm. € 100 € 200   Verkocht
1408 Image Frans Ronda (1899-1976), olieverf op doek, Landschap, ges. r.o., 1941, afm. 70 x 97 cm. € 100 € 200   Verkocht
1411 Image Toegeschreven aan N. Maes, olieverf op koper, 17de eeuw, enkele restauraties, afm. 16 x 13 cm, Herkomst: Brouns en Brouns Antiquairs € 140 € 300   Verkocht
1413 Image Jos Aanraad (1945), olieverf op paneel, Vanitas stilleven, ges. l.o., afm. 39 x 48 cm, craquelé, min beschadiging verfoppervlak, met certificaat € 400 € 800   Verkocht
1417 Image Olieverf op doek (bedoekt), 19de eeuw, Landschap met schapen, afm. 29 x 39 cm. € 200 € 400   Verkocht
1420 Image Ingekleurde kopergravure, Naauwkeurige kaart van het oude Nederland, Isaac Tirion, Amsterdam, 18de eeuw, afm. 30 x 35 cm. € 140 € 300   Verkocht
1424 Image Olieverf op paneel, 19de/20ste eeuw, Landschap, afm. 35 x 48 cm. € 120 € 240   Verkocht
1427 Image Ad Verstijnen (1946), acrylverf op doek, Eindejaarsborrel, ges. achterzijde, afm. 50 x 120 cm. € 140 € 300   Verkocht
1430 Image Charles Hollman (1877-1953), olieverf op triplex, Rue Lafayette, ges. r.o., afm. 49 x 89 cm. € 160 € 300   Verkocht
1431 Image W.J.M. Hofhuizen (1915-1986), olieverf op doek, Maaltijd in het huis van Levi, afm. 60 x 80 cm. € 1.500 € 3.000   Verkocht
1432 Image W.J.M. Hofhuizen (1915-1986), pentekening, Vier naakten, ges. l.o, afm. 15 x 20 cm. € 100 € 200   Verkocht
1433 Image Lambert Joseph Mathieu (1804-1861), olieverf op doek (bedoekt), Jonge vrouw met bloemen, ges. l.o., 1850, min. restauraties, afm. 103 x 68 cm. € 600 € 1.200   Verkocht
1436 Image Theo Kuijpers (1940), olieverf op doek, De stad Maastricht met de Maasbrug, ges. l.o., afm. 34 x 33,5 cm. € 200 € 400   Verkocht
1438 Image Theo Kuijpers (1940), olieverf op board, Stilleven naar W. Kalf, 2018, ges. l.o., afm. 17 x 24 cm. € 160 € 300   Verkocht
1439 Image Theo Kuijpers (1940), olieverf op board, Koolmeesje met kersen, 2016, ges. l.o., afm. 17 x 24 cm. € 160 € 300   Verkocht
1440 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Tobias en de engel, ges. l.o., gedat. '63, afm. 61 x 42 cm. € 200 € 400   Verkocht
1471 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Portret van een dame, ges. l.o., 1948, afm. 123 x 69 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1472 Image Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Boom met huis, ges. l.o., afm. 22 x 28 cm. € 100 € 200   Verkocht
1475 Image Stephanie van Beneden, aquarel, Maskers, ges. r.o., 1990, afm. 46 x 35 cm. € 100 € 200   Verkocht
1478 Image Jos Caelen (1938), gouache op papier, Figuren, ges. l.o., 1962, afm. 63 x 82 cm. € 100 € 200   Verkocht
1480 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Kerkje in Valkenburg, ges. r.o., afm. 45 x 37 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1481 Image G. Eggen (1921-2000), linosnede, Figuren, ges. r.o., gedat. '78, afm. 36 x 32 cm. € 40 € 100   Verkocht
1482 Image Stephanie van Beneden (?), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. l.o., afm. 47 x 36 cm. € 100 € 200   Verkocht
1484 Image Gemengde techniek op triplex, Warringa, abstract, ges. az, Afm. 70x99 cm. € 30 € 60   Verkocht
1485 Image Olieverf op paneel, Winterlandschap in romantische stijl, 19de eeuw, naar P. Dubourcq, afm. 26 x 32 cm. € 300 € 600   Verkocht
1486 Image Banksy (1974), Offset Lithograph, Rude Snowman postcard framed with a Di-Faced Tenner, afm. 7 x 13 cm. € 140 € 300   Verkocht
1487 Image Banksy (1974), Offset lithograph, 2 x Di-Faced Tenner, afm. 7 x 13 cm. € 300 € 600   Verkocht
1489 Image Acryl op doek, sign. R.O., Warringa '97, abstract. Afm. 85x110 cm. € 100 € 200   Verkocht
1491 Image Acryl op doek, Warringa, abstract, '85, sign A2, Afm. 91x72 cm. € 50 € 100   Verkocht
1494 Image ca. 22 werken van Jan Gerrit Jordens (1883-1962), o.a. gemengde technieken, tekeningen en drukken, diverse maten en condities, Herkomst: familiebezit (ca. 22x) € 140 € 400   Verkocht
1496 Image Frans Warringa, acryl op doek, abstract, ges. r.o., 2002, Afm. 51x65 cm. € 100 € 200   Verkocht
1497 Image Acryl op triplex, sign. A.Z., F. Warringa 1980, abstract. Afm. 105x80 cm. € 60 € 120   Verkocht
1498 Image Acryl op doek, Warringa, abstract. Afm. 80x100 cm. € 60 € 100   Verkocht
1503 Image Frans Warringa, gemengde techniek op papier, abstract, afm. 74 x 58 cm. € 30 € 60   Verkocht
1504 Image Acryl op papier, sign. R.O., Warringa '90, abstract. Afm. 49x70 cm € 40 € 100   Verkocht
1506 Image Etienne Caron (1921), olieverf op doek, Clown, ges. r.o., gedat. '59, afm. 60 x 50 cm. € 100 € 200   Verkocht
1510 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Calvin Klein, ges. l.o., 2018, afm. 28 x 41 cm. € 40 € 100   Verkocht
1511 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Smurfen, ges. l.o., 2016, 93/100, afm. 28 x 41 cm. € 40 € 100   Verkocht
1512 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Twee modellen, ges. l.o., 89/100, afm. 28 x 41 cm. € 40 € 100   Verkocht
1517 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Hepburn, ges. l.o., 2016, afm. 28 x 41 cm. € 40 € 100   Verkocht
1518 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Kwik, Kwek en Kwak, ges. l.o., 2018, afm. 28 x 41 cm. € 40 € 100   Verkocht
1519 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Monroe, ges. l.o., 2018, afm. 28 x 41 cm. € 40 € 100   Verkocht