Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December » Aziatische en Etnografische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 69 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
731 Image Beschilderde Chinese glazen bol aan een houten staander € 40 € 100 € 0 Opgehouden
806 Image 2 Japanse export porseleinen koffiepotten, 18de eeuw, beide deksels gerestaureerd, haarlijnscheuren, h. 30 cm (2x) € 1.000 € 2.000 € 0 Opgehouden
813 Image 6 Chinese porseleinen kommetjes met transferprint, 20ste eeuw, diam. 11,5 cm, min. chips (6x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
820 Image Chinese porseleinen gemberpot, met kersenbloesem decor, Qing dynastie, met pseudo-Kangxi merk, h. 15 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
827 Image Japanse porseleinen vaas, 20ste eeuw, beschadigingen en restauraties, h. 45 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
837 Image Japanse katana, vroeg 20ste eeuw, l. 93 cm. € 100 € 200 € 150 Verkocht
841 Image Schiststenen reliëf, Gandhara, Figuratieve scène, 2de-3de eeuw v.Chr, afm. 19 x 21 cm. € 500 € 1.000 € 650 Verkocht
842 Image Tibetaanse Artemisschelp met verzilverd beslag, l. 13 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
843 Image 4 Aziatische bronzen voorwerpen: zittend bokje + 2 opiumgewichtjes + Tibetaanse bronzen rituele bel (4x) € 40 € 100 € 120 Verkocht
844 Image Bronzen olielamp in de vorm van een haan, l. 13 cm + Bronzen olielamp, afm. 17 x 35 cm. € 40 € 100 € 40 Verkocht
845 Image Balinese houten kris, beide zijden bewerkt, l. 57 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
846 Image India, gemengde techniek op papier, tien verschillende voorstellingen van de goden, afm. 218 x 23 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
847 Image Houten Indonesische tempelsculptuur, 19de eeuw, l. 82 cm, sporen van polychromie € 100 € 200 € 110 Verkocht
848 Image Chinese zilveren armband met 2 lapis lazuli steentjes, diam. 7 cm. € 40 € 100 € 50 Verkocht
849 Image Afrikaanse houten sculptuur, Lepel, Dan (?), oud inventarisnummer op de achterzijde, l. 33 cm. € 50 € 120 € 40 Verkocht
850 Image Afrikaans houten masker, Liberia, Dan, ca. 20ste eeuw, hoogglans, geloken ogen, roodachtige patina, l. 25 cm, Herkomst: Hans van Drumpt € 40 € 100 € 50 Verkocht
851 Image Chinese porseleinen vaas, ca. 1900, h. 36 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
852 Image 2 Afrikaanse terracotta beeldjes, h. 25 cm, Herkomst: Collectie van Drumpt (2x) € 40 € 100 € 30 Verkocht
853 Image Bronzen godheid, 20ste eeuw, h. 45 cm. € 50 € 100 € 60 Verkocht
854 Image Afrikaanse bronzen sculptuur met drie gezichten, h. 46 cm. € 30 € 60 € 40 Verkocht
855 Image 2 beschilderde Afrikaanse keramische beelden, Man en vrouw, h. 24 cm. (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
856 Image Afrikaanse houten sculptuur, Buste van een man, h. 29 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
857 Image Afrikaans spekstenen funerair beeld, l. 32 cm. € 60 € 120 € 90 Verkocht
858 Image 5 Afrikaanse gevlochten mandjes, o.a. gedecoreerd met kralen, Herkomst: Collectie van Drumpt (5x) € 30 € 60 € 40 Verkocht
859 Image Chinese terracotta theepot, 19de/20ste eeuw, gemerkt, h. 14 cm. € 100 € 200 € 550 Verkocht
860 Image Chinese porseleinen kom, 18de/19de eeuw, diam. 11,5 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
861 Image Chinees bronzen bord, 18de/19de eeuw, diam. 24 cm, min. beschadiging rand € 120 € 240 € 0 Opgehouden
862 Image 3 Afrikaanse colliers, gedecoreerd met kralen, Zuid-Afrika, N'Debele, Herkomst: Collectie van Drumpt (3x) € 50 € 100 € 40 Verkocht
863 Image Bewerkte houten kris, Indonesië, grip deels ingelegd met stenen, licht beschadigd, l. 63 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
864 Image 3 Afrikaanse lederen halssieraden, allen met lederen amuletten (eentje met rammelaar), l. 50 cm, 170 cm en 110 cm , Herkomst: collectie Hans van Drumpt + 3 Afrikaanse lederen snoeren, diverse afmetingen, Herkomst: collectie Hans van Drumpt (6x) € 30 € 60 € 30 Verkocht
865 Image 6 Afrikaanse rieten matjes, Herkomst: Collectie van Drumpt (6x) € 40 € 100 € 30 Verkocht
866 Image Chinese terracotta theepot, 19de/20ste eeuw, h. 13 cm. € 40 € 80 € 280 Verkocht
867 Image Chinese porseleinen vaas, 19de eeuw, h. 24 cm, rand gerestaureerd € 100 € 200 € 0 Opgehouden
868 Image Chinees porseleinen schaaltje op voet (stem cup), pseudo-Kangxi merken, h. 9 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
869 Image Afrikaans houten masker, Kifwebe, RDC, fantasiemasker, l. 51 cm, Herkomst: Collectie Hans van Drumpt € 140 € 300 € 130 Verkocht
870 Image Chinese porseleinen wijsgeer met de perzik van onsterfelijkheid, gemerkt onderzijde, h. 31 cm. € 100 € 200 € 420 Verkocht
871 Image Bronzen Ganesha, h. 14 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
872 Image Afrikaans houten snaarinstrument, l. 63 cm, Herkomst: Collectie van Drumpt € 40 € 100 € 0 Opgehouden
873 Image Chinees porseleinen kommetje, Kangxi, rand gerestaureerd, diam. 12 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
874 Image Paar Chinese dekselvazen, 20ste eeuw, h. 32 cm, enkele restauraties (2x) € 1.000 € 2.000 € 0 Opgehouden
875 Image Chinees porseleinen bord, 18de eeuw, diam. 28,5 cm, min. chips € 40 € 100 € 30 Verkocht
876 Image Indische miniatuur, Schiva en Parvati, vroeg 20ste eeuw, afm. 23 x 17,5 cm. € 100 € 200 € 70 Verkocht
877 Image Indische miniatuur, Parvati met kelk, vroeg 20ste eeuw, beschadigd, afm. 24 x 16,5 cm + Chinese schildering op Japans papier, Keizer, afm. 24 x 16 cm (2x) € 100 € 200 € 80 Verkocht
878 Image Indische miniatuur, Moghul ruiter, vroeg 20ste eeuw, afm. 19,5 x 12 cm. € 50 € 100 € 50 Verkocht
883 Image Chinese porseleinen gemberpot, 19de eeuw, haarlijnscheur en min. chips, h. 14 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
884 Image Oosterse verzilverde riksja, afm. 10 x 12 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
890 Image Zuid-Amerikaanse aardewerk kom, beschilderd, gerestaureerd, h. 12 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
905 Image Stenen Ganesha, 19de eeuw, kleine restauratie onderzijde, h. 45 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
906 Image Perzische helm, metaal, h. 28 cm. € 50 € 100 € 280 Verkocht
911 Image Japans porseleinen servies, bestaande uit: 2 schoteltjes en kopjes, melkkan (handvat gelijmd) en suikerpot (deksel beschadigd) (6x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden