Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia,

Er zijn 67 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1611 Image Gezwarte houten tafelklok, Junghans, 19de/20ste eeuw, op klauwpoten, met sleutel, gebruikssporen, h. 60 cm. € 150 € 300 € 0 Opgehouden
1612 Image Comtoise klok, wijzerplaat gesigneerd 'J. Astorg à Rodéz', beschadigd, gewichten ontbreken € 30 € 60 € 130 Verkocht
1613 Image Elektrische klok, gebruikssporen, l. 100 cm. € 30 € 100 € 0 Opgehouden
1614 Image Gezwart houten kolomklok, 19de eeuw, met sleutel, chips aan het hout, h. 50 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1615 Image Comtoise klok met wekker, wijzerplaat gesigneerd 'R, Fernbach à Auxerre', gewichten en slinger ontbreken, emaille wijzerplaat gerestaureerd € 40 € 100 € 30 Verkocht
1616 Image Time Recorder Clock; International Business Machine Corp, eik en ijzer, diam. wiel 89 cm. IBM eikenhouten prikklok, in eikenhouten kast, vroeg 20ste eeuw, smeedijzeren wiel om het werknemersnummer aan te duiden, afm. 90 x 68,5 x 45 cm. € 200 € 500 € 240 Verkocht
1617 Image Torenuurwerk, laat 19de eeuw, op houten onderstel, afm. 127 x 80 cm. € 500 € 1.000 € 480 Verkocht
1618 Image Jerome & Co. wandklok, Amerika, laat 19de eeuw, enkele beschadigingen, l. 77 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1619 Image Haantjesklok, 19de eeuw, wijzer zit los, gewichten en slinger ontbreken, l. 39 cm. € 50 € 100 € 160 Verkocht
1620 Image Klok/Prikklok, Gledhill-Brook Time Recorders Ltd., Huddersfield, ca. 1900, afm. 41 x 34 x 21 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1621 Image Elektrische klok, Junghans, l. 44 cm. € 40 € 100 € 40 Verkocht
1622 Image Prikklok, IBM, met sleutel, h. 110 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
1623 Image Klok, A. Lambert de Valenciennes, Bicolore et sonnerie automatique, D. Lescrauwaet, afm. 42 x 41 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
1624 Image Torenuurwerk, laat 19de eeuw, afm. 158 x 63 x 36 cm. € 400 € 1.000 € 400 Verkocht
1625 Image Diagrammes, S.A. Bruxelles, Autophon, elektrische klok, l. 76 cm, gebruikssporen € 40 € 100 € 30 Verkocht
1626 Image Franse wandklok, wijzerplaat gerestaureerd en gesigneerd 'G. Barrel', 1 gewicht ontbreekt, emaille wijzerplaat licht beschadigd € 30 € 60 € 70 Verkocht
1627 Image Comtoise klok met wekker, wijzerplaat gesigneerd 'J. Vinternacht à Auxerre', emaille wijzerplaat gerestaureerd, gebruikssporen € 50 € 100 € 40 Verkocht
1628 Image Torenuurwerk van Louis-Delphin Odobey Cadet (1858-1964), Morez (Jura), h. 160 cm. € 400 € 1.000 € 700 Verkocht
1629 Image Prikklok, gebruikssporen, l. 122 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1630 Image Torenuurwerk, Lussault Frères, Marçay, Torenuurwerk met twee wijzerplaten, afm. 130 x 140 cm en diam. 100 cm, wijzerplaten beschadigd € 2.000 € 4.000 € 1.600 Verkocht
1631 Image Torenuurwerk, afm. 178 x 71 x 34 cm. € 400 € 1.000 € 350 Verkocht
1632 Image Prikklok, National, Brussel, afm. 32 x 35 cm. € 30 € 100 € 20 Verkocht
1633 Image Bronzen dolfijnklokje, vroeg 20ste eeuw, op marmeren voet, geen sleutel, h. 16,5 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1634 Image Perzisch zijden tapijt, gesigneerd, afm. 47 x 32 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
1636 Image Cartelklok, Régence, 18de eeuw, Boulle-techniek, schildpad en vergulde bronzen ornamenten, kap bekroond met putto en fakkel, emaille cijferaanduiding, afm. 80 x 18 x 36 cm. € 1.000 € 2.000 € 950 Verkocht
1637 Image Elektrische Normaluhr, gmbh, gebruikssporen, h. 85 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
1638 Image Torenuurwerk, 18de eeuw, met inscriptie 'M 1850', afm. 110 x 98 cm. € 1.000 € 3.000 € 0 Opgehouden
1639 Image Duivenklok, begin 20ste eeuw, sleets, afm. 13 x 21 x 17 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1640 Image Kelim, afm. 266 x 140 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1641 Image Hollandse wortelnotenhouten gefineerde commode, 18de/19de eeuw, met 3 gebombeerde lades, op klauwpoten, afm. 76 x 102 x 47 cm, bovenblad wat verweerd, licht beschadigd € 100 € 200 € 130 Verkocht
1642 Image Turks tapijt, afm. 215 x 146 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
1643 Image Engels tafelklokje, 20ste eeuw, Smith London, met kwartierslag, geen sleutel, h. 25 cm. € 100 € 200 € 60 Verkocht
1644 Image Twee verweerde wijzerplaten, diam. 85 en 63 cm (2x) € 40 € 100 € 130 Verkocht
1645 Image Torenuurwerk, 18de eeuw, afm. 76 x 86 x 51 cm. € 500 € 1.000 € 480 Verkocht
1646 Image Torenuurwerk, laat 19de eeuw, afm. 59 x 59 x 47 cm. € 500 € 1.000 € 0 Opgehouden
1647 Image Paar bijzetkastjes in Louis XVI-stijl, gebombeerd, met marmeren blad, messingbeslag, 20ste eeuw, h. 75 cm (2x) € 100 € 200 € 100 Verkocht
1648 Image Wekkerklok, maker: Dechamps à Warfusée, 18de eeuw, met tinnen cijferring € 200 € 400 € 300 Verkocht
1649 Image Indisch tapijt, afm. 246 x 168 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1654 Image Paar bijzettafeltjes, in Louis XVI-stijl, 20ste eeuw, met marmeren blad (1 met oude scheur), h. 60 cm (2x) € 100 € 200 € 130 Verkocht
1655 Image Friese staartklok, in eikenhouten kast, eendagsuurwerk, 19de eeuw, h. 135 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
1660 Image Chinese tafelklok, gedecoreerd met beschilderde Chinese plaquettes aan de zijkant en ingelegd met emaille, 19de/20ste eeuw, sleutel ontbreekt, h. 69 cm. € 500 € 1.500 € 550 Verkocht
1661 Image Gebombeerde commode, 20ste eeuw, in Louis XV-stijl, met twee lades, marmeren blad, afm. 84 x 103 x 54 cm, behoeft restauratie € 140 € 300 € 190 Verkocht
1662 Image Verguld houten barometer, 20ste eeuw, l. 74 cm. € 30 € 60 € 50 Verkocht
1667 Image Eeuwiglopende klok, 2de helft 20ste eeuw, Kunda, onder glazen stolp € 100 € 200 € 80 Verkocht
1668 Image Friese staartklok, 19de eeuw, gebruikssporen, l. 123 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1669 Image Friese stoeltjesklok, 18de eeuw, met beschilderde wijzerplaat, loden elementen, zijkanten in de vorm van zeemeerminnen, deels overschilderd, sleets, l. 64 cm. € 140 € 280 € 120 Verkocht
1675 Image Kelim, afm. 176 x 120 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1676 Image Friese staartklok, 19de eeuw, glasplaatje beschadigd, met geborduurd lopertje, gewicht ontbreekt, l. 115 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1677 Image Lantaarnklokje, 18de eeuw, enkele restauraties, l. € 300 € 600 € 380 Verkocht
1681 Image Houten pianokruk, hoogte variabel, h. ca. 60 cm, houtwormgaatjes € 30 € 60 € 30 Verkocht