Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia,

Er zijn 67 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1612 Image Comtoise klok, wijzerplaat gesigneerd 'J. Astorg à Rodéz', beschadigd, gewichten ontbreken € 30 € 60   Verkocht
1615 Image Comtoise klok met wekker, wijzerplaat gesigneerd 'R, Fernbach à Auxerre', gewichten en slinger ontbreken, emaille wijzerplaat gerestaureerd € 40 € 100   Verkocht
1616 Image Time Recorder Clock; International Business Machine Corp, eik en ijzer, diam. wiel 89 cm. IBM eikenhouten prikklok, in eikenhouten kast, vroeg 20ste eeuw, smeedijzeren wiel om het werknemersnummer aan te duiden, afm. 90 x 68,5 x 45 cm. € 200 € 500   Verkocht
1617 Image Torenuurwerk, laat 19de eeuw, op houten onderstel, afm. 127 x 80 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1619 Image Haantjesklok, 19de eeuw, wijzer zit los, gewichten en slinger ontbreken, l. 39 cm. € 50 € 100   Verkocht
1621 Image Elektrische klok, Junghans, l. 44 cm. € 40 € 100   Verkocht
1622 Image Prikklok, IBM, met sleutel, h. 110 cm. € 100 € 200   Verkocht
1623 Image Klok, A. Lambert de Valenciennes, Bicolore et sonnerie automatique, D. Lescrauwaet, afm. 42 x 41 cm. € 50 € 100   Verkocht
1624 Image Torenuurwerk, laat 19de eeuw, afm. 158 x 63 x 36 cm. € 400 € 1.000   Verkocht
1625 Image Diagrammes, S.A. Bruxelles, Autophon, elektrische klok, l. 76 cm, gebruikssporen € 40 € 100   Verkocht
1626 Image Franse wandklok, wijzerplaat gerestaureerd en gesigneerd 'G. Barrel', 1 gewicht ontbreekt, emaille wijzerplaat licht beschadigd € 30 € 60   Verkocht
1627 Image Comtoise klok met wekker, wijzerplaat gesigneerd 'J. Vinternacht à Auxerre', emaille wijzerplaat gerestaureerd, gebruikssporen € 50 € 100   Verkocht
1628 Image Torenuurwerk van Louis-Delphin Odobey Cadet (1858-1964), Morez (Jura), h. 160 cm. € 400 € 1.000   Verkocht
1630 Image Torenuurwerk, Lussault Frères, Marçay, Torenuurwerk met twee wijzerplaten, afm. 130 x 140 cm en diam. 100 cm, wijzerplaten beschadigd € 2.000 € 4.000   Verkocht
1631 Image Torenuurwerk, afm. 178 x 71 x 34 cm. € 400 € 1.000   Verkocht
1632 Image Prikklok, National, Brussel, afm. 32 x 35 cm. € 30 € 100   Verkocht
1633 Image Bronzen dolfijnklokje, vroeg 20ste eeuw, op marmeren voet, geen sleutel, h. 16,5 cm. € 100 € 200   Verkocht
1634 Image Perzisch zijden tapijt, gesigneerd, afm. 47 x 32 cm. € 40 € 100   Verkocht
1637 Image Elektrische Normaluhr, gmbh, gebruikssporen, h. 85 cm. € 50 € 100   Verkocht
1641 Image Hollandse wortelnotenhouten gefineerde commode, 18de/19de eeuw, met 3 gebombeerde lades, op klauwpoten, afm. 76 x 102 x 47 cm, bovenblad wat verweerd, licht beschadigd € 100 € 200   Verkocht
1642 Image Turks tapijt, afm. 215 x 146 cm. € 30 € 60   Verkocht
1643 Image Engels tafelklokje, 20ste eeuw, Smith London, met kwartierslag, geen sleutel, h. 25 cm. € 100 € 200   Verkocht
1644 Image Twee verweerde wijzerplaten, diam. 85 en 63 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
1645 Image Torenuurwerk, 18de eeuw, afm. 76 x 86 x 51 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1647 Image Paar bijzetkastjes in Louis XVI-stijl, gebombeerd, met marmeren blad, messingbeslag, 20ste eeuw, h. 75 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1648 Image Wekkerklok, maker: Dechamps à Warfusée, 18de eeuw, met tinnen cijferring € 200 € 400   Verkocht
1654 Image Paar bijzettafeltjes, in Louis XVI-stijl, 20ste eeuw, met marmeren blad (1 met oude scheur), h. 60 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1660 Image Chinese tafelklok, gedecoreerd met beschilderde Chinese plaquettes aan de zijkant en ingelegd met emaille, 19de/20ste eeuw, sleutel ontbreekt, h. 69 cm. € 500 € 1.500   Verkocht
1661 Image Gebombeerde commode, 20ste eeuw, in Louis XV-stijl, met twee lades, marmeren blad, afm. 84 x 103 x 54 cm, behoeft restauratie € 140 € 300   Verkocht
1662 Image Verguld houten barometer, 20ste eeuw, l. 74 cm. € 30 € 60   Verkocht
1667 Image Eeuwiglopende klok, 2de helft 20ste eeuw, Kunda, onder glazen stolp € 100 € 200   Verkocht
1669 Image Friese stoeltjesklok, 18de eeuw, met beschilderde wijzerplaat, loden elementen, zijkanten in de vorm van zeemeerminnen, deels overschilderd, sleets, l. 64 cm. € 140 € 280   Verkocht
1677 Image Lantaarnklokje, 18de eeuw, enkele restauraties, l. € 300 € 600   Verkocht
1681 Image Houten pianokruk, hoogte variabel, h. ca. 60 cm, houtwormgaatjes € 30 € 60   Verkocht
1682 Image Paar houten krukjes, h. 52 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
1683 Image Eikenhouten hang/hoekvitrinekastje, 20ste eeuw, h. 46 cm. € 30 € 60   Verkocht
1684 Image Kersenhouten bureaustoel op wielen € 50 € 100   Verkocht
1685 Image Rolf Benz, 2 zwart lederen 2 1/2 zitbanken op houten poten, afm. 68 x 203 x 90 cm en 68 x 161 x 90 cm, gebruikssporen (2x) € 400 € 800   Verkocht
1686 Image Houten eetkamertafel, afm. 72 x 273 x 74 cm. € 200 € 400   Verkocht
1688 Image Eikenhouten knielbankje, 20ste eeuw, h. 71 cm. € 30 € 60   Verkocht
1695 Image Groen geverfde armstoel, rieten rug en zitting, afgezet met leder, beschadigd, houtwormsporen € 30 € 60   Verkocht
1702 Image Met schildpadschild belijmde tafelklok, met bronsbeslag, ca. 1750, wijzerplaat gesigneerd 'F. De Beefe a Maestricht', bovenzijde gerestaureerd, sleutel ontbreekt, h. 36 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1706 Image Eikenhouten Junghans klok, met sleutel, diam. 57 cm. € 140 € 300   Verkocht
1709 Image Eikenhouten Luikse klok, 18de eeuw, in eikenhouten kast, afm. 244 x 43,5 x 19,5 cm. € 200 € 400   Verkocht
1712 Image Houten partituurstandaard, Crescendo, h. 100 cm. € 100 € 200   Verkocht
1713 Image Mahoniehouten Engelse speeltafel, op taps toelopende poten, vroeg 20ste eeuw, h. 75 cm, diam. 110 cm. € 100 € 200   Verkocht
1714 Image Tilt top tafel, Engeland, 19de eeuw, h. 68 cm, diam. 74 cm, ouderdomssporen € 100 € 200   Verkocht