Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair

Er zijn 78 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
340 Image Houten likeurkeldertje met vier karaffen (2 van latere datum), 19de eeuw, beschadigingen € 30 € 60   Verkocht
1071 Image Cirque du Soleil jasje, Twan Saveliex € 100 € 200   Verkocht
1078 Image Cirque du Soleil jasje, Pierotte Rosha € 100 € 200   Verkocht
1690 Image Antieke ijsmaker, Husqvarna, h. 38 cm. € 100 € 200   Verkocht
1691 Image Schildersezel, h. 208 cm. € 60 € 120   Verkocht
1705 Image Smeedijzeren klokslinger, 19de eeuw € 100 € 200   Verkocht
1770 Image Mahoniehouten Engelse bestekkoffer, 19de eeuw, min. beschadigingen, h. 37,5 cm. € 200 € 400   Verkocht
2143 Image Zither, Adolf Meinel, in koffer € 100 € 200   Verkocht
2171 Image Geëmailleerde plaque 'Maastrichtse verwarmingsindustrie', afm. 21 x 30,5 cm + Gedenkboek + Boekje 'zes aquarellen van Maastrichtse monumenten'(3x) € 30 € 60   Verkocht
2173 Image IJzererts uit Noorwegen, Saulo (2x) € 30 € 60   Verkocht
2174 Image 2 speculaasplanken, l. 57 x 21 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
2175 Image Korte bontjas, zilvervos € 50 € 120   Verkocht
2178 Image Schildpadschild visitekaartjeshouder, afm. 9 x 5,5 cm + Schildpad beursje, afm. 8 x 6 cm (2x) € 50 € 120   Verkocht
2180 Image 2 speculaasplanken, l. 36 en 59 cm, 1 gerestaureerd (2x) € 50 € 100   Verkocht
2181 Image Oorlogsschip op schaal, volledig vervaardigd uit hout, British ensign vlag, l. 85 cm, min. beschadigingen € 100 € 200   Verkocht
2183 Image Vintage glazen kerstballen en kerstpieken € 30 € 60   Verkocht
2185 Image Linnengoed o.a. Iers linnen (4x) € 50 € 140   Verkocht
2187 Image Speculaasplank, vrouw, l. 53 cm. € 50 € 100   Verkocht
2192 Image 3 handtasjes, gebruikssporen (3x) € 30 € 60   Verkocht
2193 Image Lederen handtasje met kralen, l. 23 cm. € 30 € 60   Verkocht
2194 Image Speculaasplank, Man, l. 59 cm. € 50 € 100   Verkocht
2195 Image Vlaamse gaai € 50 € 100   Verkocht
2197 Image Fotoalbum, 19de eeuw, met foto's, 1879, slot ontbreekt € 100 € 200   Verkocht
2200 Image Jukebox, Wurlitzer, in goede werkende staat met extra platen, afm. 101 x 80 x 61 cm. € 1.000 € 3.000   Verkocht
2201 Image Hoornen waaier, begin 20ste eeuw + Houten Oosterse waaier (2x) € 20 € 30   Verkocht
2203 Image Eikenhouten speelgoedkar € 30 € 60   Verkocht
2206 Image Schildpadschild lepeldoosje op ivoren pootjes, 1 pootje ontbreekt, vroeg 20ste eeuw, l. 15 cm. € 40 € 100   Verkocht
2207 Image Antieke kurkentrekker voor wijn met benen borstel, l. 14 cm. € 40 € 100   Verkocht
2213 Image Engels houten theedoosje + Antieke loep (2x) € 50 € 120   Verkocht
2214 Image Ammoniet, l. 14 cm. € 20 € 40   Verkocht
2220 Image Messing fotolijstje, begin 20ste eeuw, diam. 10 cm. € 30 € 60   Verkocht
2241 Image Schrijfset, 19de eeuw, verguld metaal met email, bestaande uit: brievenopener, zegelstempel en vulpenhouder (beschadigd) (3x) € 40 € 100   Verkocht
2269 Image Bewerkte houten console, beschadigd, l. 41 cm. € 40 € 80   Verkocht
2276 Image Pop, Heubach Köbbelsdorf, 3427, met slaapogen, l. 68 cm. € 150 € 300   Verkocht
2283 Image Sjaal, afm. 112 x 210 cm. € 40 € 80   Verkocht
2284 Image Doos met oude werktuigen o.a. schaven en lijmklemmen € 50 € 100   Verkocht
2290 Image Sjaal, Jamawar, afm. 250 x 300 cm. € 60 € 120   Verkocht
2292 Image Drie hoedjes en twee hoedenspelden (5x) € 40 € 100   Verkocht
2293 Image Beschilderde houten lokeend, 20ste eeuw, l. 36 cm. € 40 € 100   Verkocht
2297 Image Ransuil onder glazen stolp, h. 31 cm. € 50 € 100   Verkocht
2298 Image Sextant, Kipp en Zoonen, Delft, met toebehoren € 140 € 300   Verkocht
2300 Image Antieke houten roomkom, diam. 39 cm. € 30 € 60   Verkocht
2304 Image Decoratieve koperen telescoop op houten onderstel € 100 € 200   Verkocht
2307 Image Tineke van Trigt (1938), weefsel, afm. 38 x 87 cm. € 50 € 100   Verkocht
2381 Image Rubino Rosella, Australië, met ring, h. 20 cm. € 40 € 100   Verkocht
2382 Image Grote sjaal € 60 € 140   Verkocht
2383 Image Zandstenen sokkel, jaren twintig, ouderdomssporen, h. 160 cm. € 260 € 460   Verkocht
2389 Image Schermdegen, l. 100 cm. € 30 € 60   Verkocht
2390 Image Zandstenen sokkel, jaren twintig, ouderdomssporen, h. 160 cm. € 260 € 460   Verkocht
2395 Image Gemonteerd gewei, l. 41 cm. € 40 € 100   Verkocht