Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair

Er zijn 78 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
340 Image Houten likeurkeldertje met vier karaffen (2 van latere datum), 19de eeuw, beschadigingen € 30 € 60 € 40 Verkocht
1071 Image Cirque du Soleil jasje, Twan Saveliex € 100 € 200 € 60 Verkocht
1078 Image Cirque du Soleil jasje, Pierotte Rosha € 100 € 200 € 60 Verkocht
1690 Image Antieke ijsmaker, Husqvarna, h. 38 cm. € 100 € 200 € 200 Verkocht
1691 Image Schildersezel, h. 208 cm. € 60 € 120 € 60 Verkocht
1705 Image Smeedijzeren klokslinger, 19de eeuw € 100 € 200 € 60 Verkocht
1770 Image Mahoniehouten Engelse bestekkoffer, 19de eeuw, min. beschadigingen, h. 37,5 cm. € 200 € 400 € 220 Verkocht
2105 Image Doka artikelen o.a. Kodak Retinelle € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2143 Image Zither, Adolf Meinel, in koffer € 100 € 200 € 70 Verkocht
2171 Image Geëmailleerde plaque 'Maastrichtse verwarmingsindustrie', afm. 21 x 30,5 cm + Gedenkboek + Boekje 'zes aquarellen van Maastrichtse monumenten'(3x) € 30 € 60 € 80 Verkocht
2173 Image IJzererts uit Noorwegen, Saulo (2x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
2174 Image 2 speculaasplanken, l. 57 x 21 cm (2x) € 50 € 100 € 40 Verkocht
2175 Image Korte bontjas, zilvervos € 50 € 120 € 40 Verkocht
2176 Image Bontjas, Persianer, met vossenkraag € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2177 Image Grijze lange bontjas, Persianer € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2178 Image Schildpadschild visitekaartjeshouder, afm. 9 x 5,5 cm + Schildpad beursje, afm. 8 x 6 cm (2x) € 50 € 120 € 60 Verkocht
2180 Image 2 speculaasplanken, l. 36 en 59 cm, 1 gerestaureerd (2x) € 50 € 100 € 40 Verkocht
2181 Image Oorlogsschip op schaal, volledig vervaardigd uit hout, British ensign vlag, l. 85 cm, min. beschadigingen € 100 € 200 € 120 Verkocht
2182 Image 5 celluloid poppen (twee beschadigde hand) + toebehoren (in koffer) € 60 € 140 € 0 Opgehouden
2183 Image Vintage glazen kerstballen en kerstpieken € 30 € 60 € 30 Verkocht
2185 Image Linnengoed o.a. Iers linnen (4x) € 50 € 140 € 60 Verkocht
2187 Image Speculaasplank, vrouw, l. 53 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
2188 Image Valkparkiet + Napoleon wever (2x) € 60 € 100 € 0 Opgehouden
2189 Image 8 Italiaanse beschilderde albasten vruchten (8x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2190 Image Replica pistool, l. 37 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2192 Image 3 handtasjes, gebruikssporen (3x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
2193 Image Lederen handtasje met kralen, l. 23 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
2194 Image Speculaasplank, Man, l. 59 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
2195 Image Vlaamse gaai € 50 € 100 € 60 Verkocht
2196 Image Marmeren siervaas, h. 34 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2197 Image Fotoalbum, 19de eeuw, met foto's, 1879, slot ontbreekt € 100 € 200 € 90 Verkocht
2198 Image Twee glazen stolpen op houten voet, h. 53 cm (2x) € 140 € 300 € 0 Opgehouden
2199 Image Collectie videobanden met films van Laurel & Hardy € 30 € 60 € 0 Opgehouden
2200 Image Jukebox, Wurlitzer, in goede werkende staat met extra platen, afm. 101 x 80 x 61 cm. € 1.000 € 3.000 € 950 Verkocht
2201 Image Hoornen waaier, begin 20ste eeuw + Houten Oosterse waaier (2x) € 20 € 30 € 20 Verkocht
2202 Image Broodtrommel in faux-houtmotief, l. 41 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
2203 Image Eikenhouten speelgoedkar € 30 € 60 € 20 Verkocht
2206 Image Schildpadschild lepeldoosje op ivoren pootjes, 1 pootje ontbreekt, vroeg 20ste eeuw, l. 15 cm. € 40 € 100 € 50 Verkocht
2207 Image Antieke kurkentrekker voor wijn met benen borstel, l. 14 cm. € 40 € 100 € 100 Verkocht
2213 Image Engels houten theedoosje + Antieke loep (2x) € 50 € 120 € 60 Verkocht
2214 Image Ammoniet, l. 14 cm. € 20 € 40 € 60 Verkocht
2220 Image Messing fotolijstje, begin 20ste eeuw, diam. 10 cm. € 30 € 60 € 60 Verkocht
2241 Image Schrijfset, 19de eeuw, verguld metaal met email, bestaande uit: brievenopener, zegelstempel en vulpenhouder (beschadigd) (3x) € 40 € 100 € 30 Verkocht
2269 Image Bewerkte houten console, beschadigd, l. 41 cm. € 40 € 80 € 40 Verkocht
2276 Image Pop, Heubach Köbbelsdorf, 3427, met slaapogen, l. 68 cm. € 150 € 300 € 130 Verkocht
2277 Image Radio Marconi + Radio Philips + Versterker (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
2278 Image Doos met ca. 15 kunstboeken € 80 € 140 € 0 Opgehouden
2283 Image Sjaal, afm. 112 x 210 cm. € 40 € 80 € 30 Verkocht
2284 Image Doos met oude werktuigen o.a. schaven en lijmklemmen € 50 € 100 € 40 Verkocht
2290 Image Sjaal, Jamawar, afm. 250 x 300 cm. € 60 € 120 € 50 Verkocht