Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Varia, Meubilair

Er zijn 43 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
010 Image Eikenhouten Sint Catharina, 18de eeuw, Zuidelijke Nederlanden, enkele beschadigingen, h. 65 cm. € 1.000 € 2.000 € 0 Opgehouden
043 Image Eikenhouten Corpus Christi, 18de/19de eeuw, later bijgewerkt, aan modern houten kruis, afm. 130 x 95 cm. € 300 € 600 € 0 Opgehouden
178 Image Hollands zilveren hostiehouder, 2de gehalte + Zilveren hostiehouder, 800 + Frans zilveren hostiehouder, ca. 117 gram (3x) € 100 € 200 € 60 Verkocht
181 Image Gezwart houten Corpus Christi met zilveren onderdelen, 925, 19de eeuw, mogelijk Frankrijk, h. 38,5 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
185 Image 2 Hollands zilveren Heilige Oliehouders, 2de gehalte + Zilveren Heilig Oliehouder, 800, ca. 84 gram (3x) € 50 € 100 € 80 Verkocht
192 Image Zilveren hostiehouder, 18de/19de eeuw, beneden wettelijk zilvergehalte, niet gemerkt, enkele beschadigingen, ca. 78 gram, min. deukjes € 50 € 160 € 50 Verkocht
201 Image Verzilverde miskelk, gehamerd, met gesculpteerde ivoren nodus, metalen onderkant, h. 19 cm. € 300 € 600 € 280 Verkocht
202 Image Hollands zilveren miskelk, 2de gehalte, gehamerd, 1934, binnenzijde verguld met Hollands zilveren pateen, 2de gehalte, ca. 802 gram, h. 17 cm (2x) € 800 € 1.500 € 0 Opgehouden
208 Image Hollands zilveren hostiehouder, 2de gehalte, 1974, ca. 70 gram, in lederen foedraal € 50 € 100 € 100 Verkocht
209 Image Duits zilveren hostiehouder, verguld, 835, ca. 168 gram, in lederen foedraal € 50 € 100 € 90 Verkocht
285 Image Porseleinen Mariabeeld, deels verguld, begin 20ste eeuw, h. 36 cm. € 30 € 60 € 220 Verkocht
1317 Image Paarlemoer op ivoor, Plaquette met biddende vrouw, afm. 9,5 x 9,5 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
1570 Image Olieverf op doek (bedoekt), Sint Jozef in aanbidding van het Christuskind, 18de eeuw, afm. 27 x 20 cm, oude restauraties € 200 € 400 € 200 Verkocht
1926 Image Gepolychromeerd houten sculptuur, Twee engelen met harp, 19de eeuw, neogotisch, arm licht beschadigd, h. 39 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1927 Image Bijbel, Bevattende al de boeken der heilige schrift volgens de staten, G.B. van Goor, Gouda, 1855, ouderdomssporen € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1933 Image Wassen Christuskind in kribbe met de Maagd Maria en Jozef, h. 38, 62 en 98 cm, enkele minimale beschadigingen (3x) € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1940 Image Processielantaarn, h. 167 cm. € 40 € 100 € 50 Verkocht
1941 Image GeĆ«mailleerd gietijzeren veldkruis, Madonna, met de ster van Maastricht, 19de eeuw, op stenen voet, h. 179 cm. € 200 € 400 € 160 Verkocht
1947 Image Houten Corpus Christi, 20ste eeuw, afm. 36 x 27 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1948 Image Olieverf op paneel, Moeder en kind in de stijl van de 14de eeuwse Italiaanse school, 19de/20ste eeuw, afm. 61 x 43 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
1949 Image Plaasteren kerststal, gebruikssporen en beschadigingen, h. ca. 30 cm. € 40 € 100 € 340 Verkocht
1950 Image Consecratiebel € 30 € 60 € 50 Verkocht
1954 Image Houten Corpus met twee kandelaars, volkskunst, l. 38 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1955 Image Icoon, 20ste eeuw in gestoken vergulde houten lijst, 19de/20ste eeuw, afm. 24 x 19 cm. € 100 € 200 € 240 Verkocht
1956 Image Getint marmeren Heilig Hart sculptuur, 19de/20ste eeuw, h. 64 cm. € 300 € 600 € 280 Verkocht
1957 Image Statenbijbel, 1618-1619, sleets € 100 € 200 € 120 Verkocht
1958 Image Russisch icoon, Maria Troosteres, ca. 1800, beschadigd, afm. 30 x 25,5 cm. € 140 € 300 € 120 Verkocht
1959 Image Madonna Dobrota, Dogan, 20ste eeuw, grote beschadiging verfoppervlak, afm. 37 x 26 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1960 Image Triptiek, olieverf op triplex, Madonna en kind ( Jean Moreau naar Prof. Feuerstein), afm. 65 x 76 cm. € 100 € 200 € 320 Verkocht
1961 Image Gepolychromeerde plaasteren console, enkele beschadigingen, l. 41 cm. € 60 € 100 € 50 Verkocht
1962 Image Houten Corpus Christi, gezwart hout met schildpadschild, 19de eeuw, enkele minimale beschadigingen, h. 105 cm. € 300 € 500 € 280 Verkocht
1968 Image Gepolychromeerd houten bisschop met staf, 19de eeuw, min. beschadigingen, h. 90 cm. € 300 € 600 € 850 Verkocht
1969 Image Gepolychromeerd en verguld houten beeldengroep (afkomstig uit grotere altaargroep), Waarschijnlijk met leden uit het huis van Habsburg (Ferdinand II??), het mannelijk personage draagt de ketting van de orde van het Gulden Vlies, 19de eeuw, gebruikssporen, afm. 83 x 98 cm. € 400 € 1.000 € 1.000 Verkocht
1975 Image Gepolychromeerde houten Sint Jozef, 20ste eeuw, h. 58 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
1982 Image Gepolychromeerde houten Sint Jacobus de Meerdere, enkele minimale beschadigingen, 18de/19de eeuw, h. 88 cm. € 300 € 800 € 260 Verkocht
1989 Image Houten Madonna met het Christuskind, 20ste eeuw, h. 90 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
1990 Image Russisch bronzen vierluik, afm. 16,5 x 41 cm. € 50 € 100 € 70 Verkocht
2184 Image Plaasteren Kerstgroep + Kerststal (19x) € 50 € 100 € 300 Verkocht
2191 Image Beschilderd plaasteren kerstgroep, enkele beschadigingen (15x) € 40 € 100 € 320 Verkocht
2285 Image Religieus wandtapijt, Advent, afm. 416 x 192 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2286 Image Religieus wandtapijt, afm. 400 x 90 cm, waterschade € 200 € 400 € 0 Opgehouden
2287 Image Religieus wandtapijt, Vasten, afm. 416 x 190 cm. € 200 € 400 € 100 Verkocht
2288 Image Religieus wandtapijt, afm. 414 x 387 cm. € 200 € 500 € 0 Opgehouden