Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Varia, Meubilair

Er zijn 43 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
178 Image Hollands zilveren hostiehouder, 2de gehalte + Zilveren hostiehouder, 800 + Frans zilveren hostiehouder, ca. 117 gram (3x) € 100 € 200   Verkocht
181 Image Gezwart houten Corpus Christi met zilveren onderdelen, 925, 19de eeuw, mogelijk Frankrijk, h. 38,5 cm. € 140 € 300   Verkocht
185 Image 2 Hollands zilveren Heilige Oliehouders, 2de gehalte + Zilveren Heilig Oliehouder, 800, ca. 84 gram (3x) € 50 € 100   Verkocht
192 Image Zilveren hostiehouder, 18de/19de eeuw, beneden wettelijk zilvergehalte, niet gemerkt, enkele beschadigingen, ca. 78 gram, min. deukjes € 50 € 160   Verkocht
201 Image Verzilverde miskelk, gehamerd, met gesculpteerde ivoren nodus, metalen onderkant, h. 19 cm. € 300 € 600   Verkocht
208 Image Hollands zilveren hostiehouder, 2de gehalte, 1974, ca. 70 gram, in lederen foedraal € 50 € 100   Verkocht
209 Image Duits zilveren hostiehouder, verguld, 835, ca. 168 gram, in lederen foedraal € 50 € 100   Verkocht
285 Image Porseleinen Mariabeeld, deels verguld, begin 20ste eeuw, h. 36 cm. € 30 € 60   Verkocht
1317 Image Paarlemoer op ivoor, Plaquette met biddende vrouw, afm. 9,5 x 9,5 cm. € 50 € 100   Verkocht
1570 Image Olieverf op doek (bedoekt), Sint Jozef in aanbidding van het Christuskind, 18de eeuw, afm. 27 x 20 cm, oude restauraties € 200 € 400   Verkocht
1940 Image Processielantaarn, h. 167 cm. € 40 € 100   Verkocht
1941 Image GeĆ«mailleerd gietijzeren veldkruis, Madonna, met de ster van Maastricht, 19de eeuw, op stenen voet, h. 179 cm. € 200 € 400   Verkocht
1949 Image Plaasteren kerststal, gebruikssporen en beschadigingen, h. ca. 30 cm. € 40 € 100   Verkocht
1950 Image Consecratiebel € 30 € 60   Verkocht
1955 Image Icoon, 20ste eeuw in gestoken vergulde houten lijst, 19de/20ste eeuw, afm. 24 x 19 cm. € 100 € 200   Verkocht
1956 Image Getint marmeren Heilig Hart sculptuur, 19de/20ste eeuw, h. 64 cm. € 300 € 600   Verkocht
1957 Image Statenbijbel, 1618-1619, sleets € 100 € 200   Verkocht
1958 Image Russisch icoon, Maria Troosteres, ca. 1800, beschadigd, afm. 30 x 25,5 cm. € 140 € 300   Verkocht
1960 Image Triptiek, olieverf op triplex, Madonna en kind ( Jean Moreau naar Prof. Feuerstein), afm. 65 x 76 cm. € 100 € 200   Verkocht
1961 Image Gepolychromeerde plaasteren console, enkele beschadigingen, l. 41 cm. € 60 € 100   Verkocht
1962 Image Houten Corpus Christi, gezwart hout met schildpadschild, 19de eeuw, enkele minimale beschadigingen, h. 105 cm. € 300 € 500   Verkocht
1968 Image Gepolychromeerd houten bisschop met staf, 19de eeuw, min. beschadigingen, h. 90 cm. € 300 € 600   Verkocht
1969 Image Gepolychromeerd en verguld houten beeldengroep (afkomstig uit grotere altaargroep), Waarschijnlijk met leden uit het huis van Habsburg (Ferdinand II??), het mannelijk personage draagt de ketting van de orde van het Gulden Vlies, 19de eeuw, gebruikssporen, afm. 83 x 98 cm. € 400 € 1.000   Verkocht
1975 Image Gepolychromeerde houten Sint Jozef, 20ste eeuw, h. 58 cm. € 50 € 100   Verkocht
1982 Image Gepolychromeerde houten Sint Jacobus de Meerdere, enkele minimale beschadigingen, 18de/19de eeuw, h. 88 cm. € 300 € 800   Verkocht
1989 Image Houten Madonna met het Christuskind, 20ste eeuw, h. 90 cm. € 100 € 200   Verkocht
1990 Image Russisch bronzen vierluik, afm. 16,5 x 41 cm. € 50 € 100   Verkocht
2184 Image Plaasteren Kerstgroep + Kerststal (19x) € 50 € 100   Verkocht
2191 Image Beschilderd plaasteren kerstgroep, enkele beschadigingen (15x) € 40 € 100   Verkocht
2287 Image Religieus wandtapijt, Vasten, afm. 416 x 190 cm. € 200 € 400   Verkocht