Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December » Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 105 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
210 Image Verzilverde cocktailshaker, Belleni Brasil, h. 22,5 cm, gebruikssporen € 30 € 60 € 0 Opgehouden
282 Image Oranje glazen vaas met ingesloten luchtbellen, h. 30 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
283 Image Amberkleurige glazen vaas, Rozendaal, ca. 1930, min. chips, h. 32 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
284 Image Oranje-zwarte vrijgeblazen sierschaal, Leerdam, 2004, gesigneerd, diam. 28 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
332 Image Paar plateel vazen, Regina, h. 18 cm (2x) € 30 € 80 € 30 Verkocht
373 Image Aardewerken bord, gedecoreerd met zeepaardje, diam. 24 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
429 Image Kristallen schaal in de vorm van een prauw, Daum France, l. 36 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
449 Image Twee borden van Teun Roosenburg, Vissen, gesigneerd achterzijde, diam. (2x) € 50 € 100 € 40 Verkocht
451 Image Mondgeblazen vaas, h. 74 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
456 Image Charles Eyck (1897-1983), beschilderd bord, diam. 23 cm. € 100 € 200 € 220 Verkocht
907 Image Schijnwerper op statief, h. 179 cm. € 300 € 600 € 260 Verkocht
1016 Image Roodmarmeren schoorsteenklok met bronzen montuur, Jugendstil, met sleutel, h. 37 cm. € 200 € 400 € 200 Verkocht
1017 Image Koperen bureaulamp, Gispen, h. 45 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1019 Image Drie vintage wassen kaarsen, in de vorm van taartjes, diam. 10 cm (3x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1023 Image Paul Koruna, twee foto's, Flamenco dansers, afm. 22,5 x 17 cm (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1024 Image Lamp, Carl Thore, Granhaga Sweden, diam. 31 cm. € 30 € 60 € 30 Verkocht
1025 Image Kaoyi lamp, h. 79 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
1026 Image Drie vintage wassen kaarsen, in de vorm van taartjes, diam. 10 cm (3x) € 30 € 60 € 0 Opgehouden
1030 Image Promotionele foto van de Amerikaanse kustwacht, Coast Guard, Public Relation Division, 18 August 1944, afm. 19,5 x 23 cm. € 40 € 100 € 0 Opgehouden
1031 Image Peill & Putzler lamp, met originele lampenkap, lampenkap vlekkerig, h. 92 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
1037 Image Jugendstil weefsel, afm. 162 x 110 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1044 Image Verguld bronzen tafellamp, art nouveau, h. 44 cm. € 140 € 260 € 0 Opgehouden
1045 Image Glazen art nouveau vaas, min. chips, h. 28 cm. € 40 € 100 € 50 Verkocht
1051 Image 5 aluminium kandelaars en 1 aluminium vaas, ontworpen door Anna Efverlund, ca. 1970 (6x) € 100 € 200 € 80 Verkocht
1052 Image Verner Panton voor Louis Poulsen, Panthella tafellamp, h. 70 cm. € 100 € 300 € 220 Verkocht
1053 Image Beschilderd betonnen tuinbeeld, Jonge schaatser, verf deels verdwenen, h. 83 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1054 Image Italiaanse glazen tas lamp, oranje, enkele losse onderdelen, l. 30,5 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1055 Image Italiaanse glazen tas lamp, groen, l. 30,5 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1056 Image Vier armstoelen met geruite stoffering, houten rug, chromen onderstel, h. 80 cm (4x) € 100 € 200 € 110 Verkocht
1057 Image Vintage groente- en fruitweegschaal, Berkel, h. 77 cm. € 100 € 200 € 130 Verkocht
1058 Image Bronzen Jugendstil schaaltje, diam. 16 cm + Porseleinen Limoges schaaltje, l. 20 cm + Gipsen console, beschadigd, l. 18 cm (3x) € 40 € 80 € 0 Opgehouden
1059 Image Verner Panton voor Louis Poulsen, Panthella tafellamp, h. 70 cm. € 100 € 300 € 160 Verkocht
1060 Image Geglazuurde terracotta vaas, min. chips, h. 50 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
1061 Image Vintage paarse bijzettafel, sleets, h. 52 cm. € 60 € 140 € 50 Verkocht
1062 Image Art deco onderkast met 1 deurtje, afm. 81 x 51 x 44 cm. € 50 € 100 € 70 Verkocht
1063 Image 4 houten stoelen, merk: Marko, gebruikssporen (4x) € 120 € 280 € 0 Opgehouden
1064 Image Vintage plaasteren paspop, beschadigd, h. 100 cm. € 60 € 140 € 130 Verkocht
1065 Image Geelkoperen Jugendstil hanglamp, incompleet, diam. 47 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
1066 Image Verner Panton voor Louis Poulsen, Panthella tafellamp, h. 70 cm. € 100 € 300 € 240 Verkocht
1067 Image Wit booglampje, Glashutte Limburg, l. 25 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
1068 Image Wit geschilderd Jugendstil tafeltje, tafelblad ingelegd met tegels, afm. 71 x 64 x 41 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1069 Image Tafel, marmeren blad (chips) op chromen onderstel, diam. 124 cm, h. 77 cm. € 240 € 460 € 0 Opgehouden
1070 Image Design lamp met pegels (in de vorm van spuiten), enkele hulzen ontbreken, h. 168 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
1072 Image Arne Vodder (1926-2009) voor Sibast, Denemarken, 2 rozenhouten armstoelen en 4 stoelen, etiket onderzijde, afm. 87 x 50 x 63 cm, gebruikssporen en 1 armstoel met gebroken rugleuning (6x) € 700 € 1.500 € 1.300 Verkocht
1073 Image Tinnen art nouveau koffiepot, theepot, melkkan en suikerpot, WMF, knopje theepot en suikerpot beschadigd (4x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1074 Image Paar vintage Boomse glazen wandlampjes, l. 33 cm (2x) € 100 € 200 € 60 Verkocht
1075 Image 4 design stoelen, rood, Italy Sintesi, gebruikssporen (4x) € 240 € 460 € 0 Opgehouden
1076 Image 2 chromen bijzettafeltjes, 1970, plexiglazen bladen, gebruikssporen, h. 41 cm (2x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
1077 Image Twee verschillende vintage stoelen, (1 ontwerp naar Marcel Breuer) h. 80 cm, gebruikssporen en 1 zitting onderzijde gescheurd (2x) € 40 € 100 € 30 Verkocht
1079 Image Tinnen Jugendstil mokkapot, Kayserzinn, h. 12 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht