Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Schilderijen en Grafiek

Er zijn 314 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 7 pagina's.

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 Alle
Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
1193 Image Max Weiss (1910-1972), inkttekening, Maria Eck, ges. l.o., 1952, afm. 40,5 x 29 cm, zuurvlekken € 20 € 30   Verkocht
1196 Image Max Weiss (1910-1972), gemengde techniek, Raeren (B), ges. l.b., afm. 30,5 x 23,5 cm. € 20 € 30   Verkocht
1197 Image Olieverf op doek, Stilleven, afm. 74 x 37 cm, craquelé € 40 € 100   Verkocht
1198 Image Olieverf op paneel, Waterlandschap, ges. r.o., afm. 26 x 44 cm, min. beschadigingen € 40 € 100   Verkocht
1200 Image J. Chapellier, olieverf op board, Polderlandschap, ges. r.o., afm. 22 x 16 cm. € 30 € 60   Verkocht
1201 Image Pieter Wiegersma (1920-2009), olieverf op schilderskarton, Stilleven in geel, ges. r.o., 2004, afm. 50 x 40 cm. € 200 € 400   Verkocht
1203 Image W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, Landschap met boerderij, ges. l.o., afm. 59 x 68 cm. € 100 € 200   Verkocht
1206 Image Siet Zuyderland (1942), gouache op papier, Surrealistische voorstelling met interieur sportzaal, ges. r.o., 1970, afm. 49 x 64 cm. € 160 € 300   Verkocht
1208 Image Hendrik Heyligers (1877-1967), olieverf op doek, Kinderspel, ges. l.o., afm. 29 x 23 cm. € 100 € 200   Verkocht
1210 Image H. Valkenburg, olieverf op paneel, Moeder met kind in een interieur, ges. r.o., afm. 24,5 x 20 cm. € 140 € 300   Verkocht
1211 Image Ingekleurde kopergravure, W. Blaeu, Waldeck West Phale, 17de eeuw, valse vouwen, verkleurd, afm. 37 x 49 cm. € 100 € 200   Verkocht
1212 Image Ger Lataster (1920-2012), ingekleurde ets, Compositie, 1976, 3/40, afm. 52 x 73 cm. € 160 € 300   Verkocht
1213 Image Ger Lataster (1920-2012), ets, Abstracte compositie, ges. r.o., 1979, 1/20, afm. 68 x 51 cm. € 200 € 400   Verkocht
1214 Image Paul Vincent Boelens (1958), olieverf op doek, Klassieke balzaal met figuren, ges. r.o., 1998, afm. 70 x 70 cm. € 200 € 400   Verkocht
1217 Image Olieverf op doek (bedoekt), 19de eeuw, Gevangenisscène met diverse lagen van de bevolking (De Bastille?), craquelé, afm. 53 x 90 cm. € 200 € 400   Verkocht
1220 Image Ger Lataster (1920-2012), litho, Compositie, ges. r.o., 1971, 78/90, afm. 55 x 76 cm. € 150 € 280   Verkocht
1222 Image Johan Conrad Greive (1837-1891), olieverf op paneel, Landschap met molen, ges. r.o., afm. 22 x 31,5 cm. € 200 € 400   Verkocht
1225 Image Paul Permeke (1918-1990), olieverf op doek, Hoeves, ges. l.o., afm. 28,5 x 38,5 cm. € 200 € 400   Verkocht
1226 Image Willem Paerels (1878-1962), olieverf op doek, Stilleven, ges. r.o., afm. 48 x 38 cm. € 200 € 400   Verkocht
1227 Image Twee aquarellen van de Italiaanse kust (Napels?), 19de eeuw, eentje gesigneerd r.o., afm. (2x) € 100 € 300   Verkocht
1229 Image Olieverf op doek, Winterlandschap, ges. l.o. 'Caelen', afm. 38 x 48 cm. € 50 € 100   Verkocht
1231 Image Ch. Cornelissen, olieverf op doek, Familie, ges. l.o., 1958, afm. 54 x 44 cm. € 100 € 200   Verkocht
1232 Image A.J.C. Groenewegen (1874-1963), olieverf op paneel, Koeien in een weiland, ges. r.o., afm. 24 x 32 cm. € 400 € 800   Verkocht
1233 Image Twee pagina's uit een getijdenboek: St. Nicolaas, 16de eeuw, afm. 18 x 13 cm en 15de eeuw, afm. 28,5 x 19 cm (2x) € 140 € 300   Verkocht
1235 Image Paul Arntzenius (1883-1965), olieverf op doek, Monochroom stilleven, ges. l.o., afm. 45 x 38 cm. € 240 € 500   Verkocht
1236 Image Frits van der Zander (1947), olieverf op doek, Liège 1998, afm. 140 x 90 cm. € 400 € 800   Verkocht
1240 Image Acht 19de eeuwse werken o.a. aquarel, gemengde techniek en gewassen inkttekening, sommigen zijn gesigneerd o.a. Maessen (8x) € 200 € 400   Verkocht
1241 Image Ria Erckens (1947), olieverf op doek, Naakte dame, ges. r.o., gedateerd, afm. 140 x 100 cm. € 300 € 600   Verkocht
1242 Image Henk Eikenaar (1945), olieverf op doek, Bij de bron, ges. m.o., afm. 100 x 70 cm. € 300 € 500   Verkocht
1243 Image Theo Lenssen (1962), olieverf op doek, Open boek in een woelig landschap, ges. r.o., afm. 100 x 85 cm. € 200 € 400   Verkocht
1247 Image Gene Eggen (1921-2000), Figuren, olieverf op doek, ges. r.b. en gedateerd, afm. 60 x 80 cm. € 300 € 600   Verkocht
1248 Image Frans Ronda (1899-1976), olieverf op board, Winterlandschap, ges. r.o., afm. 22 x 30 cm. € 50 € 100   Verkocht
1249 Image Jan Martens (1943), acrylverf op doek, Signe de vie, afm. 80 x 85 cm. € 300 € 600   Verkocht
1251 Image Robert Terwindt (1940), aquarel, Cat on a hot tin roof, ges. r.o., 4/89, afm. 49 x 68 cm. € 200 € 400   Verkocht
1252 Image Robert Terwindt (1940), aquarel, Vrouw aan de waterkant, ges. r.o., gedat. '86, afm. 49 x 68 cm. € 200 € 400   Verkocht
1255 Image Olieverf op doek, Stilleven met chrysanten, ges. l.o., scheurtjes in doek, afm. 69 x 98 cm. € 100 € 200   Verkocht
1256 Image Olieverf op doek, Romantisch dorpsgezicht in 19de eeuwse stijl, ges. r.o., afm. 99 x 74 cm. € 300 € 600   Verkocht
1257 Image Piet Vos (1947), olieverf op doek, Zeug en big, ges. l.o., afm. 80 x 80 cm. € 400 € 800   Verkocht
1258 Image Robert Terwindt (1940), aquarel, Figuur, ges. r.o., gedat. '88, afm. 49 x 68 cm. € 200 € 400   Verkocht
1259 Image Robert Terwindt (1940), aquarel, Figuur in het park, ges. m.o., gedat. '87, afm. 49 x 68 cm. € 200 € 400   Verkocht
1261 Image Nicolaas Wicart (1748-1815), gemengde techniek, Vissersbootjes, ges. l.o., afm. 30 x 44 cm. € 200 € 400   Verkocht
1262 Image L. Silas, olieverf op schilderskarton, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 28 x 37 cm. € 200 € 400   Verkocht
1266 Image J. Diederen (1920-2009), litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 87/190, afm. 57 x 62 cm. € 140 € 300   Verkocht
1267 Image Ger Lataster (1920-2012), ets, Abstract, ges. m.o., 9/15, gedat. '90, afm. 7 x 6,5 cm. € 60 € 140   Verkocht
1276 Image Frans Ronda (1899-1976), aquarel, Geuldal, ges. l.o., afm. 35 x 42 cm. € 40 € 100   Verkocht
1283 Image A.G. Weijer, olieverf op paneel, Dame aan het spinnewiel, ges. l.o., 1869, afm. 27,5 x 22 cm. € 300 € 500   Verkocht
1296 Image H.J. Lips (1918-1979), olieverf op doek, Zicht op de grote markt van Maastricht, ges. r.o., gedat. '68, afm. 58 x 97 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1300 Image P. Bodifée (1866-1939), gouache, Twee straatkinderen, ges. r.o., gedat. '93, afm. 62 x 47 cm, waterschade € 300 € 600   Verkocht
1302 Image Zuid Holland. “Zuydhollandia stricte sumta”. Originele kopergravure van Joan Blaeu. Uitgegeven in Amsterdam 1664. 38,5 x 51 cm. € 140 € 300   Verkocht
1303 Image Olieverf op doek (bedoekt), Italiaanse visserskust, 18de eeuw, opschrift op de achterzijde van de lijst 'J. Cats 1741', afm. 70 x 89 cm. € 300 € 500   Verkocht
1304 Image Ingekleurde kopergravure, Insula dordracensis, 18de eeuw, afm. 46 x 56 cm. € 100 € 200   Verkocht
1307 Image P. Bodifée (1866-1939), gemengde techniek, Landschap met boot, ges. r.o., afm. 38 x 52 cm, waterschade € 100 € 200   Verkocht
1309 Image Alex Simays, pentekening, De oude Maasbrug, 1939, waterschade, afm. 29 x 48 cm + Aquarel, Steegje, ges. l.o. 'Setton', gedat. '58, afm. 34 x 39 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
1310 Image Jan Koekkoek, marouflé, Romantisch landschap ( Couchez du soleil le Mistelberg), ges. l.o., gedat. '1828', afm. 52 x 42 cm. € 300 € 600   Verkocht
1311 Image Joseph Antoon (Anton) Rooskens (1906-1976), olieverf op triplex, Abstracte compositie, gemon. l.o., gedat. '73, afm. 16 x 20 cm, Herkomst: coll. Klompé/ Goodmans Auctions € 2.000 € 3.000   Verkocht
1314 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Moeder en kind met vogeltjes, ges. l.o., afm. 80 x 60 cm. € 200 € 400   Verkocht
1319 nog
geen
foto
Jan Stekelenburg (1922-1977), olieverf op board, Portret van een vrouw, ges. l.o., gedat. '67, afm. 59 x 44 cm, Herkomst: Atelier kunstenaar € 900 € 1.500   Verkocht
1323 Image Olieverf op triplex, Bomen langs het water, afm. 13 x 19,5 cm. € 140 € 300   Verkocht
1324 Image Peter M.G. Cox, olieverf op doek, Verticaal geel, gesigneerd achterzijde en r.o., 1995, afm. 130 x 150 cm. € 200 € 600   Verkocht
1333 Image Toscani, olieverf op doek, Stadsgezicht, ges. r.o., afm. 38 x 49 cm., kleine restauratie doek € 50 € 120   Verkocht
1336 Image Olieverf op doek (bedoekt), Vissers bij maanlicht, 19de eeuw, oude restauraties, afm. 72 x 96 cm. € 200 € 400   Verkocht
1337 Image Lothar Fischer (1933-2004), gouache, Muziekinstrumenten, ges. r.o., afm. 61 x 47 cm. € 300 € 600   Verkocht
1338 Image Portretminiatuur op schildpadschild, 19de eeuw, afm. 6 x 4 cm. € 100 € 200   Verkocht
1339 Image H. Jonas, olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., gedat. '63, afm. 122 x 80 cm. € 100 € 200   Verkocht
1340 Image Ingekleurde kopergravure, De val van Maestricht, 18de eeuw, afm. 23 x 30 cm. € 140 € 300   Verkocht
1342 Image Kalinowski, litho, 86/150, Greffe, 86/150, ges. r.o., gedat. '70, afm. 25 x 37 cm. € 40 € 100   Verkocht
1343 Image E. Guypenke (?), litho, Dunes II, 1975, 22/100, afm. 33 x 21 cm. € 30 € 60   Verkocht
1344 Image Litho/reliëfdruk, Spiel VI, ges. m.o., e.a., afm. 39 x 20 cm. € 40 € 80   Verkocht
1345 Image Werner Mantz, foto, Sterre der Zee, ges. r.o. in druk, afm. 57 x 43 cm. € 60 € 140   Verkocht
1348 Image Maastricht. “Traiectum ad Mosam”, Het profiel van de stad, van Simon a Bellmonte, uitgegeven door Braun en Hogenberg, 1574, afm. 37 x 50 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1349 Image J.F. Taelmans, olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 50 x 40 cm. € 140 € 300   Verkocht
1352 Image Cornelis le Mair (1944), olieverf op doek, Landschap in 17de eeuwse stijl, ges. l.o., afm. 53 x 82 cm. € 160 € 300   Verkocht
1353 Image H. Severens (1951), gouache op papier, Vrouwen, glas gebroken, ges. r.o., gedat. '87, afm. 65 x 58 cm. € 200 € 400   Verkocht
1354 Image Ingekleurde kopergravure, Maastricht, Traiectum ad Mosam, L. Guicciardini. Uitgegeven door W. Blaeu te Amsterdam 1612, afm. 23,5 x 29,5 cm. € 160 € 300   Verkocht
1355 Image Ingekleurde kopergravure, The Seven United Provinces with the Austrian French & Dutch Netherlands, Thomas Bowen, Londen, 1778, afm. 18 x 18 cm. € 100 € 200   Verkocht
1356 Image Ingekleurde kopergravure, Daniel Meissner, Maastricht uit "Thesaurus philopoliticus oder Politisches Schatzkästlein", Frankfurt, 1625, afm. 10 x 14,5 cm, zuurvlekken € 40 € 100   Verkocht
1357 Image Twee gouaches op papier van Miriam Slaats, 1 met gebroken glas, 1 gesigneerd r.o., afm. 51 x 49 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1360 Image P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op doek, Wintergezicht op Maastricht met de Helpoort, ges. l.o., afm. 78 x 28 cm. € 160 € 300   Verkocht
1361 Image Ingekleurde kopergravure, Maastricht, Thiende Boeck, 1577, afm. 30 x 18 cm. € 50 € 100   Verkocht
1362 Image Ingekleurde kopergravure, Vrythof, 18de eeuw, H. Spilman, afm. 15 x 10 cm. € 40 € 100   Verkocht
1363 Image Ingekleurde kopergravure, Maastricht, Maestricht ville forte aux Hollandois, N. de Fer, Uitgegeven in Parijs, 1693, afm. 21 x 28 cm. € 60 € 140   Verkocht
1364 Image Ingekleurde kopergravure, Traiectum af Mosam, Maestricht, 18de eeuw, afm. 28 x 30 cm. € 240 € 400   Verkocht
1366 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Ontwerp voor een kerk, ges. r.o., afm. 74 x 90 cm. € 200 € 400   Verkocht
1367 Image G.G.A. Eberhard (1879-1949), olieverf op triplex, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 28 x 28 cm. € 140 € 300   Verkocht
1368 Image Jelinger, H.A. (1895-1961), ets, Stadhuis Maastricht, ges. r.o., afm. 17 x 24 cm. € 30 € 60   Verkocht
1369 Image Marouflé, Jongedame onder poort, ges. r.o. 'E. van Damme?', afm. 35 x 21 cm. € 50 € 100   Verkocht
1370 Image Twee olieverfschilderijtjes: Bloemstilleven, olieverf op schilderskarton, ges. r.o. 'Moi', afm. 24 x 17 cm en Xavier Wurth (1869-1933), olieverf op paneel, Beekje met bomen, ges. l.o., afm. 19 x 25 cm (2x) € 100 € 300   Verkocht
1371 Image Corneille (1922-2010), litho, ges. r.o., gedat. '91, IV/L, afm. 29 x 30 cm. € 140 € 300   Verkocht
1373 Image Charles Eyck (1897-1983), tekening, Kerk in Meerssen, ges. r.o, afm. 60 x 50 cm. + Poster (2x) € 100 € 200   Verkocht
1374 Image Jan van Helden (1932-2006), 2 ets-aquatinten, afm. 27 x 20 cm en 28 x 31 cm (2x) € 50 € 100   Verkocht
1375 Image H. Jelinger (1895-1961), ingekleurde ets, Maasbrug, ges. l.o, afm. 25 x 55 cm. € 50 € 100   Verkocht
1376 Image Ets, Boerenkermis (naar Teniers), 19de eeuw, afm. 23,5 x 34 cm. € 30 € 60   Verkocht
1377 Image Pentekening op karton, Twee jongenshoofdjes, ges. l.o., 1902, afm. 30 x 40 cm. € 40 € 80   Verkocht
1380 Image Kopergravure, Plan de la ville et des attaques de Mastricht, 17de/18de eeuw, afm. 45 x 54 cm. € 160 € 300   Verkocht
1381 Image G. Lataster (1920-2012), zeefdruk, Vrouw met brood, ges. r.o, 33/50, gedat. '98, afm. 120 x 80 cm. € 140 € 300   Verkocht
1383 Image Twee gemengde technieken, Landschappen, beide ges. r.o., afm. 22 x 31,5 cm (2x) € 120 € 240   Verkocht
1387 Image Kopergravure, Arrivée du Roi au camp devant Maastricht, en l'année 1673 / Adventus regis ad obsessum Mosae trajectum anno 1673 / Conquêtes et batailles de Louis XIV, gedrukt door Robert Bonnart, ontworpen door Adam François van der Meulen, afm. 53 x 102 cm. € 200 € 400   Verkocht
1388 Image Euphrasie Loutchinsky (1887-1974), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 49 x 58 cm. € 200 € 400   Verkocht
1389 Image Russische kunstenaar, olieverf op doek, Berglandschap met bomen, ges. l.o., gedat. '96, afm. 63 x 61 cm. € 140 € 300   Verkocht
1390 Image Russische kunstenaar, olieverf op doek, Boslandschap met bomen, ges. l.o., gedat. '96, afm. 64 x 61 cm. € 140 € 300   Verkocht
1394 Image L.M.H. Franssen (1905-1990), olieverf op doek, Havengezicht, ges. r.o., afm. 56 x 74 cm. € 300 € 500   Verkocht
1395 Image Charles Eyck (1897-1983), tekening, Vrouw met handwerk, ges. l.o. met dedicatie, verkleurd en zuurvlekken, afm. 40 x 31,5 cm. € 60 € 140   Verkocht
1396 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Portret van Karin Eyck, ges. l.o., gedat. '74, afm. 24 x 25 cm. € 160 € 300   Verkocht
1401 Image P. Daenen (1924-1995), olieverf op doek, Portret van een vrouw, ges. r.o., 1953, afm. 70 x 47 cm. € 50 € 100   Verkocht
1402 Image P. Daenen (1924-1995), olieverf op doek, Portret van een vrouw in ruiterkledij, ges. l.o., afm. 92 x 56 cm. € 100 € 200   Verkocht
1403 Image Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Stal met figuren, 19de eeuw, afm. 22 x 30 cm, enkele beschadigingen verfoppervlak € 100 € 200   Verkocht
1405 Image Ingekleurde kopergravure, Ruremondo, 18de eeuw, afm. 32 x 40 cm. € 100 € 200   Verkocht
1406 Image Jos Aanraad (1945), olieverf op paneel, Stilleven, ges. l.o., gedat. '93, afm. 38 x 48 cm, met certificaat € 300 € 600   Verkocht
1407 Image Kopergravure, Roermond “Ruremonde”, Frans Hogenberg, Uitgegeven in Keulen, ca. 1590, afm. 26 x 33 cm. € 100 € 200   Verkocht
1408 Image Frans Ronda (1899-1976), olieverf op doek, Landschap, ges. r.o., 1941, afm. 70 x 97 cm. € 100 € 200   Verkocht
1411 Image Toegeschreven aan N. Maes, olieverf op koper, 17de eeuw, enkele restauraties, afm. 16 x 13 cm, Herkomst: Brouns en Brouns Antiquairs € 140 € 300   Verkocht
1413 Image Jos Aanraad (1945), olieverf op paneel, Vanitas stilleven, ges. l.o., afm. 39 x 48 cm, craquelé, min beschadiging verfoppervlak, met certificaat € 400 € 800   Verkocht
1417 Image Olieverf op doek (bedoekt), 19de eeuw, Landschap met schapen, afm. 29 x 39 cm. € 200 € 400   Verkocht
1420 Image Ingekleurde kopergravure, Naauwkeurige kaart van het oude Nederland, Isaac Tirion, Amsterdam, 18de eeuw, afm. 30 x 35 cm. € 140 € 300   Verkocht
1424 Image Olieverf op paneel, 19de/20ste eeuw, Landschap, afm. 35 x 48 cm. € 120 € 240   Verkocht
1427 Image Ad Verstijnen (1946), acrylverf op doek, Eindejaarsborrel, ges. achterzijde, afm. 50 x 120 cm. € 140 € 300   Verkocht
1430 Image Charles Hollman (1877-1953), olieverf op triplex, Rue Lafayette, ges. r.o., afm. 49 x 89 cm. € 160 € 300   Verkocht
1431 Image W.J.M. Hofhuizen (1915-1986), olieverf op doek, Maaltijd in het huis van Levi, afm. 60 x 80 cm. € 1.500 € 3.000   Verkocht
1432 Image W.J.M. Hofhuizen (1915-1986), pentekening, Vier naakten, ges. l.o, afm. 15 x 20 cm. € 100 € 200   Verkocht
1433 Image Lambert Joseph Mathieu (1804-1861), olieverf op doek (bedoekt), Jonge vrouw met bloemen, ges. l.o., 1850, min. restauraties, afm. 103 x 68 cm. € 600 € 1.200   Verkocht
1436 Image Theo Kuijpers (1940), olieverf op doek, De stad Maastricht met de Maasbrug, ges. l.o., afm. 34 x 33,5 cm. € 200 € 400   Verkocht
1438 Image Theo Kuijpers (1940), olieverf op board, Stilleven naar W. Kalf, 2018, ges. l.o., afm. 17 x 24 cm. € 160 € 300   Verkocht
1439 Image Theo Kuijpers (1940), olieverf op board, Koolmeesje met kersen, 2016, ges. l.o., afm. 17 x 24 cm. € 160 € 300   Verkocht
1440 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Tobias en de engel, ges. l.o., gedat. '63, afm. 61 x 42 cm. € 200 € 400   Verkocht
1471 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Portret van een dame, ges. l.o., 1948, afm. 123 x 69 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1472 Image Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Boom met huis, ges. l.o., afm. 22 x 28 cm. € 100 € 200   Verkocht
1475 Image Stephanie van Beneden, aquarel, Maskers, ges. r.o., 1990, afm. 46 x 35 cm. € 100 € 200   Verkocht
1478 Image Jos Caelen (1938), gouache op papier, Figuren, ges. l.o., 1962, afm. 63 x 82 cm. € 100 € 200   Verkocht
1480 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Kerkje in Valkenburg, ges. r.o., afm. 45 x 37 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1481 Image G. Eggen (1921-2000), linosnede, Figuren, ges. r.o., gedat. '78, afm. 36 x 32 cm. € 40 € 100   Verkocht
1482 Image Stephanie van Beneden (?), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. l.o., afm. 47 x 36 cm. € 100 € 200   Verkocht
1484 Image Gemengde techniek op triplex, Warringa, abstract, ges. az, Afm. 70x99 cm. € 30 € 60   Verkocht
1485 Image Olieverf op paneel, Winterlandschap in romantische stijl, 19de eeuw, naar P. Dubourcq, afm. 26 x 32 cm. € 300 € 600   Verkocht
1486 Image Banksy (1974), Offset Lithograph, Rude Snowman postcard framed with a Di-Faced Tenner, afm. 7 x 13 cm. € 140 € 300   Verkocht
1487 Image Banksy (1974), Offset lithograph, 2 x Di-Faced Tenner, afm. 7 x 13 cm. € 300 € 600   Verkocht
1489 Image Acryl op doek, sign. R.O., Warringa '97, abstract. Afm. 85x110 cm. € 100 € 200   Verkocht
1491 Image Acryl op doek, Warringa, abstract, '85, sign A2, Afm. 91x72 cm. € 50 € 100   Verkocht
1494 Image ca. 22 werken van Jan Gerrit Jordens (1883-1962), o.a. gemengde technieken, tekeningen en drukken, diverse maten en condities, Herkomst: familiebezit (ca. 22x) € 140 € 400   Verkocht
1496 Image Frans Warringa, acryl op doek, abstract, ges. r.o., 2002, Afm. 51x65 cm. € 100 € 200   Verkocht
1497 Image Acryl op triplex, sign. A.Z., F. Warringa 1980, abstract. Afm. 105x80 cm. € 60 € 120   Verkocht
1498 Image Acryl op doek, Warringa, abstract. Afm. 80x100 cm. € 60 € 100   Verkocht
1503 Image Frans Warringa, gemengde techniek op papier, abstract, afm. 74 x 58 cm. € 30 € 60   Verkocht
1504 Image Acryl op papier, sign. R.O., Warringa '90, abstract. Afm. 49x70 cm € 40 € 100   Verkocht
1506 Image Etienne Caron (1921), olieverf op doek, Clown, ges. r.o., gedat. '59, afm. 60 x 50 cm. € 100 € 200   Verkocht
1510 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Calvin Klein, ges. l.o., 2018, afm. 28 x 41 cm. € 40 € 100   Verkocht
1511 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Smurfen, ges. l.o., 2016, 93/100, afm. 28 x 41 cm. € 40 € 100   Verkocht
1512 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Twee modellen, ges. l.o., 89/100, afm. 28 x 41 cm. € 40 € 100   Verkocht
1517 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Hepburn, ges. l.o., 2016, afm. 28 x 41 cm. € 40 € 100   Verkocht
1518 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Kwik, Kwek en Kwak, ges. l.o., 2018, afm. 28 x 41 cm. € 40 € 100   Verkocht
1519 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Monroe, ges. l.o., 2018, afm. 28 x 41 cm. € 40 € 100   Verkocht
1524 Image Gemengde techniek op papier, sign. R.O., Warringa 1997, abstract. Afm. 65x45 cm. € 30 € 60   Verkocht
1527 Image H. Schoonbrood (1898-1972), twee gemengde technieken, Schetsen voor de kerk in Reuver, gemon. l.o. en r.o., gedat. '48, diam. 37 cm (2x) € 160 € 300   Verkocht
1528 Image R. Pijnenburg, (1884-1968), olieverf op triplex, Volendamse visser met pijp, ges. l.o., afm. 44 x 34 cm. € 140 € 300   Verkocht
1529 Image Olieverf op doek, Portret van een man met hoed, ges. m.r., 1931, afm. 45 x 37 cm. € 100 € 200   Verkocht
1530 Image Karel Appel (1921-2006), acrylverf op paneel, Personnage, ges. r.o., afm. 63 x 44 cm, Provenance: Atelier artiest, expertise verricht door expert moderne kunst veilinghuis Hotel des Ventes Douai France, Kunst & Adviesbureau Van Wees, Huizen, 2001, € 6.000 € 15.000   Verkocht
1531 Image Gemengde techniek op papier, sign. R.O., Warringa '03, abstract. Afm. 46x60 cm. € 40 € 80   Verkocht
1534 Image Maarten Krabbé (1908-2005), olieverf op doek, De verstenigingen, gemon. l.o., gedat. '64, afm. 121 x 98 cm, min. craquelé € 800 € 1.600   Verkocht
1538 Image Acryl op papier, sign. R.O., Warringa '92, abstract. Afm. 76x94 cm. € 40 € 100   Verkocht
1541 Image Gène Eggen (1921-2000), vier linosnedes, De Vier Jaargetijden, ges. r.o., gedat. '79, afm. 24 x 22 cm (4x) € 80 € 220   Verkocht
1543 Image Twee gemengde technieken op papier, 1 gemon. r.o. 'BK', Abstracte compositie, afm. 13,5 x 21 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
1544 Image Albert Niemeyer (1951), acrylverf op doek, Afrikaanse pygmeeën, gemon. r.o., afm. 168 x 248 cm. € 1.500 € 4.000   Verkocht
1545 Image Andrei Medvedev (1960), olieverf op doek, Twee kinderen, gemon. l.o., gedat. '2002', afm. 94 x 85 cm. € 500 € 1.000   Verkocht
1546 Image Schoolprent, Langs de Geul, vroeg 20ste eeuw, waterschade € 30 € 60   Verkocht
1547 Image Gemengde techniek, Vlucht naar Egypte, afm. 78 x 39 cm. € 30 € 60   Verkocht
1549 Image L. Kolff-Kruising, gouache, Stilleven, ges. r.o., 1996, afm. 62 x 48 cm. € 40 € 100   Verkocht
1550 Image Ingekleurde kopergravure, 18de eeuw, Veldslag op de mokerheide 1574, afm. 30 x 44 cm. € 100 € 200   Verkocht
1551 Image Albert Niemeyer (1951), acrylverf op papier/karton, Italiaanse mime artiest (gesitueerd in 1901), gemon. l.o., gedat. '07, afm. 55 x 34 cm. € 400 € 800   Verkocht
1552 Image Alberto Korda (1928-2001), zilvergelatinedruk, Cuban Brigitte Bardot, gesigneerd achterzijde, afdruk uit 1999 naar het origineel uit 1960, afm. 32 x 23 cm. € 160 € 300   Verkocht
1555 Image Corneille (1922-2010), litho, Kat en vogel, ges. r.o., gedat. '90, 23/200, afm. 25 x 31 cm. € 140 € 300   Verkocht
1556 Image Olieverf op doek, Kopie naar een dansfeest van David Teniers, afm. 31 x 40 cm, craquelé € 100 € 200   Verkocht
1557 Image vier ingekleurde kopergravures van de 4 windstreken van Nijmegen, ca. 1730, afm. 15 x 43 cm (4x) € 150 € 300   Verkocht
1558 Image Eduard Pieter Moleveld (1946), olie op doek, Stilleven met eieren, ges. r.o., gedat. '78, afm. 31 x 38 cm. € 140 € 300   Verkocht
1560 Image Henry Verkoeyen, olieverf op doek, Overstroming van 1980 in Geulle aan de Maas, ges. r.o., 22-7-80, afm. 23 x 59 cm. € 40 € 100   Verkocht
1561 Image Olieverf op doek, Helpoort Maastricht, afm. 46 x 56 cm. € 40 € 100   Verkocht
1563 Image Poster van het menselijk lichaam, afm. 60 x 90 cm. € 20 € 40   Verkocht
1565 Image Linda Le Kinff (1949), seriegrafie op hout, Le corset jaune, 2002, ges. m.o., 91/150, afm. 96 x 24 cm. € 160 € 300   Verkocht
1569 Image Jarno, acrylverf op doek, Gezichten, gesigneerd achterzijde, afm. 100 x 120 cm. € 200 € 400   Verkocht
1574 Image Gemengde techniek op papier, Abstracte compositie, ges. m.o., gedat. '77, afm. 45 x 54 cm. € 40 € 100   Verkocht
1578 Image Anton Heijboer (?), wascotekening op papier, Twee keuvelende dames onder paraplu, ges. m.o., afm. 34 x 37 cm. € 120 € 240   Verkocht
1579 Image M. Linnartz (1929), potloodtekening, Stilleven, ges. l.o., gedat. '73, afm. 27 x 37 cm. € 30 € 60   Verkocht
1582 Image Olieverf op paneel, Stilleven met fruit, ges. r.o. 'Ensor', enkele restauraties, afm. 20 x 65 cm, Herkomst: Christie's € 100 € 200   Verkocht
1583 Image Frans Ronda (1899-1976), olieverf op doek, Landschap, ges. r.o., afm. 35 x 45 cm. € 40 € 100   Verkocht
1584 Image Ingekleurde kopergravure, Map of the Austrian Possessions in the Netherlands, William Faden, 18de eeuw, afm. 68 x 53 cm. € 300 € 600   Verkocht
1585 Image Anton Heijboer (?), wascotekening op papier, Haan, ges. m.o., afm. 35 x 33 cm. € 100 € 200   Verkocht
1590 Image Portretminiatuur, 18de eeuw, Portret van een man, afm. 8,5 x 7 cm. € 200 € 400   Verkocht
1592 Image Frans Ronda (1899-1976), aquarel, Canne, ges. l.o., gedat. '47, afm. 25,5 x 35 cm. € 30 € 60   Verkocht
1593 Image P. Bertus (1944), aquarel, Landschap in Mesch, 1907, afm. 26 x 35 cm. € 30 € 60   Verkocht
1598 Image Anton Heijboer (?), wascotekening op papier, Haan, ges. m.o., afm. 35 x 33 cm, beschadiging plexi € 100 € 200   Verkocht
1599 Image Siep van den Berg (1913-1998), gemengde techniek, Spionage, ges. r.o., afm. 19 x 12 cm. € 40 € 100   Verkocht
1601 Image Arjen van Prooyen, zeefdruk, Maastricht 2009, ges. r.o., 22/150, afm. 37 x 51 cm. € 40 € 100   Verkocht
1604 Image Olieverf op schilderskarton, Hoeve langs het water, ges. r.o. Ludovic Baüs (?), afm. 46 x 57 cm. € 100 € 200   Verkocht
1605 Image Anton Heijboer (?), wascotekening op papier, Twee dames achter een tafel, ges. m.o., afm. 34 x 37 cm. € 120 € 240   Verkocht
1606 Image Olieverf op doek, St. Hiëronymus in de woestijn met de leeuw, 19de eeuw, afm. 37 x 27 cm, oude restauraties € 140 € 300   Verkocht
1607 Image Siep van den Berg (1913-1998), twee pentekeningen op papier, Bikini en Bikini met partner, ges. r.o., afm. 19 x 13 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht

Pagina 1 2 3 4 5 6 7 Alle