Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 98 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
092 Image 6 zilveren ontbijtvorken- en messen, Engeland, 925, met porseleinen pistoolheften, haarlijnscheuren (12x) € 160 € 300 € 140 Verkocht
106 Image Hollands zilver, 2de gehalte, bestaande uit: 6 koffielepeltjes + 2 cakevorkjes + petitfourvork- en lepel + 2 taartvorkjes, alles sleets, ca. 149 gram (12x) € 60 € 140 € 0 Opgehouden
107 Image Hollands zilveren visschep, 2de gehalte, L = 1895, ca. 78 gram € 60 € 140 € 60 Verkocht
108 Image 1 Hollands zilveren servetring en 1 vingerdoekring, 2de gehalte + zilveren servetring en vingerdoekring, 800, alles met deukjes (4x) € 30 € 60 € 20 Verkocht
109 Image Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, Van Kempen, bestaande uit: 5 dinervorken, 4 ontbijtvorken, 5 dinervorken, 6 dinerlepels, 1 soeplepel en 1 roomlepel, ca. 1200 gram (22x) € 200 € 400 € 260 Verkocht
110 Image Hollands zilveren miniatuur koffieservies, 2de gehalte, ca. 54 gram € 50 € 100 € 50 Verkocht
111 Image Engels zilveren sigarendoos, 925, deukjes, afm. 4 x 11 x 8 cm. € 50 € 100 € 50 Verkocht
112 Image Verzilverde bewerkte theepot + Verzilverde suikerpot (2x) € 50 € 100 € 0 Opgehouden
113 Image Hollands zilveren miniatuur koets, 2de gehalte, teugels ontbreken, ca. 87 gram € 100 € 200 € 60 Verkocht
114 Image Antieke zilveren koets met twee paarden, enkele delen ontbreken en enkele deukjes, l. 12 cm, ca. 55 gram € 100 € 200 € 0 Opgehouden
115 Image 6 Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte + 4 verschillende Hollandse petitfourvorkjes, 2de gehalte + Hollands zilveren taartschep, 2de gehalte + antieke Hollandse zilveren suikerstrooilepel, 2de gehalte, scheurtje, ca. 237 gram (12x) € 100 € 200 € 60 Verkocht
116 Image Verzilverd bestek, bestaande uit: 12 dessertlepels, 6 ontbijtvorken, 4 dinervorken, 4 dinermessen, 10 ontbijtmessen en 1 opdienlepel + 2 x 6 lepels in doos, Christofle € 150 € 280 € 120 Verkocht
117 Image Hollands zilveren melkkan en theepot, 2de gehalte, ca. 396 gram, gedeukt (2x) € 100 € 200 € 110 Verkocht
118 Image Hollands zilveren theedoos, jaarletter L = 1820, met sleuteltje, ca. 405 gram, ouderdomssporen € 400 € 1.000 € 440 Verkocht
119 Image Geëtst glas op Hollands zilveren voet, chips, h. 12 cm + 2 kristallen zoutvaatjes op zilveren voet, 19de eeuw, chips, h. 7 cm + Glas op zilveren voet, 19de eeuw, chips, h. 8 cm (4x) € 50 € 100 € 50 Verkocht
120 Image Hollands zilveren miniatuur tafel, 2 stoelen en bankstel, 2de gehalte, ca. 158 gram (4x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
121 Image Zilveren arreslee met engel en rendier (1 deel van het gewei ontbreekt), 800, l. 10 cm, ca. 40 gram € 40 € 80 € 30 Verkocht
122 Image Hollands zilver, 2de gehalte, bestaande uit: 6 koffielepeltjes, 6 cakevorken en 6 theelepeltjes, ca. 281 gram (18x) € 60 € 120 € 80 Verkocht
123 Image Hollands zilver, 2de gehalte, bestaande uit: punchlepel, 2 opdienlepels, ontbijtlepel en 19de eeuwse ontbijtlepel- en vork, ca. 342 gram (6x) € 100 € 200 € 90 Verkocht
124 Image Assorti lot zilver: 5 Hollands zilveren koffielepels met bokkenpootjes, 2de gehalte + 3 assorti Hollands zilveren koffielepels + Suikerschepje + Djokja zilveren pillendoosje, 800, ca. 117 gram (10x) € 40 € 100 € 30 Verkocht
125 Image Engels zilveren fotolijst, lijst zit los, 925, afm. 23 x 18 cm. € 40 € 100 € 30 Verkocht
126 Image Twee kristallen schaaltjes met Hollands zilveren hengsel, diam. 12 en 16 cm, min. chips (2x) € 40 € 100 € 0 Opgehouden
127 Image Zilveren miniatuur kop en schotel + Hollands zilveren gaslamp, 2de gehalte, ca. 44 gram (3x) € 40 € 60 € 30 Verkocht
128 Image Verzilverd lepeldoosje + 17 diverse zilveren lepeltjes, diverse modellen en gehaltes (18x) € 60 € 120 € 60 Verkocht
129 Image Hollands zilver, 2de gehalte, bestaande uit: roomlepel + suikerlepel + theeschep + suikerlepeltje + cakevorkje + suikerlepel van Benten & Zonven, ca. 191 gram (6x) € 60 € 120 € 60 Verkocht
130 Image Assorti lot Hollands zilver, 2de gehalte: punchlepel, suikerlepel, roomlepel, theelepel, theelepel, poedersuikerlepel (verbogen), 3 18e/19e dinerlepels en 1 19e dinerlepel (gerestaureerd) (10x) € 140 € 300 € 0 Opgehouden
131 Image 2 Hollands zilveren servetringen, 2de gehalte + Zilveren lepelvaasje, 2de gehalte + Metalen servetring en Engels zilveren servetring (5x) € 30 € 60 € 30 Verkocht
132 Image Hollands zilveren taartschep, 2de gehalte, in doosje, ca. 55 gram € 30 € 60 € 70 Verkocht
133 Image Hollands zilveren visschep, Biedermeier, 2de gehalte + Hollands zilveren theeschep, 2de gehalte, Biedermeier, ca. 73 gram (2x) € 40 € 100 € 70 Verkocht
134 Image Antiek zilveren doosje, 800, met opschrift '12-2-34, Ottavia', afm. 6 x 7,5 cm, ca. 55 gram, deukjes, dopje op deksel gescheurd € 40 € 100 € 30 Verkocht
135 Image Glazen schaal op zilveren voet, 19de/20ste eeuw, rand glas chip (gelijmd), afm. 18 x 20 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
136 Image Vier glazen onderzetters met zilveren rand, ZI (4x) € 30 € 60 € 30 Verkocht
137 Image Verzilverd dienblad, Christofle, Gallia, afm. 45 x 31,5 cm, kleine restauraties rand € 60 € 140 € 0 Opgehouden
138 Image Hollands zilveren wildcouvert, 2de gehalte + Hollands zilveren theezeefje op houder, 2de gehalte (3x) € 40 € 100 € 60 Verkocht
139 Image 3 zilveren naaldenkokers met naalden, deukjes + Hollands zilveren lodereindoosje, 2de gehalte (4x) € 30 € 60 € 40 Verkocht
140 Image Hollands zilveren pillendoosje, 2de gehalte, 19de eeuw € 30 € 60 € 40 Verkocht
141 Image 2 Engels zilveren zoutvaatjes, 925, met blauw glazen binnenbakjes, chips, min. deukjes, chips (2x) € 30 € 60 € 40 Verkocht
142 Image 12 verzilverde dinervorken- en lepels, Christofle, Nénuphar, in doosje (24x) € 100 € 240 € 80 Verkocht
147 Image 2 Hollands zilveren kandelaars, 2de gehalte, verzwaard, h. 6 cm + Hollands zilveren mini vaasje, 2de gehalte (3x) € 100 € 200 € 0 Opgehouden
148 Image Engels zilveren botervloot, 925, min. deukjes € 50 € 100 € 150 Verkocht
154 Image 2 Hollands zilveren dinervorken, 2de gehalte + 2 Hollands zilveren dinerlepels + 2 Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte + 2 Hollands zilveren theeduimen, ca. 313 gram (8x) € 40 € 100 € 70 Verkocht
155 Image Engels zilveren art deco schaaltje, Birmingham, gehamerd, Liberty's, 925, 1930, diam. 15 cm, ca. 105 gram € 180 € 300 € 190 Verkocht
176 Image 6 Hollands zilveren dinerlepels, 1ste gehalte, ca. 427 gram (6x) € 160 € 300 € 100 Verkocht
177 Image Verzilverd bestek o.a. Gero en Keltum, voor 6 personen € 150 € 300 € 0 Opgehouden
179 Image Hollands zilveren taartschep, 2de gehalte + Verzilverde zuurvork, 90 + onedele natschep (3x) € 50 € 100 € 40 Verkocht
180 Image Hollands zilveren viscouvert, 2de gehalte, ca. 252 gram (2x) € 100 € 200 € 60 Verkocht
182 Image Prachtige Engelse reiskoffer, croco, met inhoud: diverse glazen containers met Engels zilveren deksels, 925, Asprey of London, 1 glazen container en handvat beschadigd en met ontbrekend deksel € 300 € 600 € 360 Verkocht
183 Image Verzilverd visbestek, Gero, bestaande uit: 12 vismessen, 12 visvorken, 12 ijslepels, visschep en viscouvert € 140 € 300 € 0 Opgehouden
184 Image 4 Engels zilveren menukaarthouders, 925, Chester, 1906, Sampson Mordan, in originele doosje, ca. 110 gram € 200 € 400 € 170 Verkocht
186 Image Hollands zilveren Biedermeier soeplepel, 2de gehalte, 1854, ca. 71 gram € 100 € 200 € 60 Verkocht