Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 98 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
092 Image 6 zilveren ontbijtvorken- en messen, Engeland, 925, met porseleinen pistoolheften, haarlijnscheuren (12x) € 160 € 300   Verkocht
107 Image Hollands zilveren visschep, 2de gehalte, L = 1895, ca. 78 gram € 60 € 140   Verkocht
108 Image 1 Hollands zilveren servetring en 1 vingerdoekring, 2de gehalte + zilveren servetring en vingerdoekring, 800, alles met deukjes (4x) € 30 € 60   Verkocht
109 Image Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, Van Kempen, bestaande uit: 5 dinervorken, 4 ontbijtvorken, 5 dinervorken, 6 dinerlepels, 1 soeplepel en 1 roomlepel, ca. 1200 gram (22x) € 200 € 400   Verkocht
110 Image Hollands zilveren miniatuur koffieservies, 2de gehalte, ca. 54 gram € 50 € 100   Verkocht
111 Image Engels zilveren sigarendoos, 925, deukjes, afm. 4 x 11 x 8 cm. € 50 € 100   Verkocht
113 Image Hollands zilveren miniatuur koets, 2de gehalte, teugels ontbreken, ca. 87 gram € 100 € 200   Verkocht
115 Image 6 Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte + 4 verschillende Hollandse petitfourvorkjes, 2de gehalte + Hollands zilveren taartschep, 2de gehalte + antieke Hollandse zilveren suikerstrooilepel, 2de gehalte, scheurtje, ca. 237 gram (12x) € 100 € 200   Verkocht
116 Image Verzilverd bestek, bestaande uit: 12 dessertlepels, 6 ontbijtvorken, 4 dinervorken, 4 dinermessen, 10 ontbijtmessen en 1 opdienlepel + 2 x 6 lepels in doos, Christofle € 150 € 280   Verkocht
117 Image Hollands zilveren melkkan en theepot, 2de gehalte, ca. 396 gram, gedeukt (2x) € 100 € 200   Verkocht
118 Image Hollands zilveren theedoos, jaarletter L = 1820, met sleuteltje, ca. 405 gram, ouderdomssporen € 400 € 1.000   Verkocht
119 Image Geëtst glas op Hollands zilveren voet, chips, h. 12 cm + 2 kristallen zoutvaatjes op zilveren voet, 19de eeuw, chips, h. 7 cm + Glas op zilveren voet, 19de eeuw, chips, h. 8 cm (4x) € 50 € 100   Verkocht
121 Image Zilveren arreslee met engel en rendier (1 deel van het gewei ontbreekt), 800, l. 10 cm, ca. 40 gram € 40 € 80   Verkocht
122 Image Hollands zilver, 2de gehalte, bestaande uit: 6 koffielepeltjes, 6 cakevorken en 6 theelepeltjes, ca. 281 gram (18x) € 60 € 120   Verkocht
123 Image Hollands zilver, 2de gehalte, bestaande uit: punchlepel, 2 opdienlepels, ontbijtlepel en 19de eeuwse ontbijtlepel- en vork, ca. 342 gram (6x) € 100 € 200   Verkocht
124 Image Assorti lot zilver: 5 Hollands zilveren koffielepels met bokkenpootjes, 2de gehalte + 3 assorti Hollands zilveren koffielepels + Suikerschepje + Djokja zilveren pillendoosje, 800, ca. 117 gram (10x) € 40 € 100   Verkocht
125 Image Engels zilveren fotolijst, lijst zit los, 925, afm. 23 x 18 cm. € 40 € 100   Verkocht
127 Image Zilveren miniatuur kop en schotel + Hollands zilveren gaslamp, 2de gehalte, ca. 44 gram (3x) € 40 € 60   Verkocht
128 Image Verzilverd lepeldoosje + 17 diverse zilveren lepeltjes, diverse modellen en gehaltes (18x) € 60 € 120   Verkocht
129 Image Hollands zilver, 2de gehalte, bestaande uit: roomlepel + suikerlepel + theeschep + suikerlepeltje + cakevorkje + suikerlepel van Benten & Zonven, ca. 191 gram (6x) € 60 € 120   Verkocht
131 Image 2 Hollands zilveren servetringen, 2de gehalte + Zilveren lepelvaasje, 2de gehalte + Metalen servetring en Engels zilveren servetring (5x) € 30 € 60   Verkocht
132 Image Hollands zilveren taartschep, 2de gehalte, in doosje, ca. 55 gram € 30 € 60   Verkocht
133 Image Hollands zilveren visschep, Biedermeier, 2de gehalte + Hollands zilveren theeschep, 2de gehalte, Biedermeier, ca. 73 gram (2x) € 40 € 100   Verkocht
134 Image Antiek zilveren doosje, 800, met opschrift '12-2-34, Ottavia', afm. 6 x 7,5 cm, ca. 55 gram, deukjes, dopje op deksel gescheurd € 40 € 100   Verkocht
136 Image Vier glazen onderzetters met zilveren rand, ZI (4x) € 30 € 60   Verkocht
138 Image Hollands zilveren wildcouvert, 2de gehalte + Hollands zilveren theezeefje op houder, 2de gehalte (3x) € 40 € 100   Verkocht
139 Image 3 zilveren naaldenkokers met naalden, deukjes + Hollands zilveren lodereindoosje, 2de gehalte (4x) € 30 € 60   Verkocht
140 Image Hollands zilveren pillendoosje, 2de gehalte, 19de eeuw € 30 € 60   Verkocht
141 Image 2 Engels zilveren zoutvaatjes, 925, met blauw glazen binnenbakjes, chips, min. deukjes, chips (2x) € 30 € 60   Verkocht
142 Image 12 verzilverde dinervorken- en lepels, Christofle, Nénuphar, in doosje (24x) € 100 € 240   Verkocht
148 Image Engels zilveren botervloot, 925, min. deukjes € 50 € 100   Verkocht
154 Image 2 Hollands zilveren dinervorken, 2de gehalte + 2 Hollands zilveren dinerlepels + 2 Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte + 2 Hollands zilveren theeduimen, ca. 313 gram (8x) € 40 € 100   Verkocht
155 Image Engels zilveren art deco schaaltje, Birmingham, gehamerd, Liberty's, 925, 1930, diam. 15 cm, ca. 105 gram € 180 € 300   Verkocht
176 Image 6 Hollands zilveren dinerlepels, 1ste gehalte, ca. 427 gram (6x) € 160 € 300   Verkocht
179 Image Hollands zilveren taartschep, 2de gehalte + Verzilverde zuurvork, 90 + onedele natschep (3x) € 50 € 100   Verkocht
180 Image Hollands zilveren viscouvert, 2de gehalte, ca. 252 gram (2x) € 100 € 200   Verkocht
182 Image Prachtige Engelse reiskoffer, croco, met inhoud: diverse glazen containers met Engels zilveren deksels, 925, Asprey of London, 1 glazen container en handvat beschadigd en met ontbrekend deksel € 300 € 600   Verkocht
184 Image 4 Engels zilveren menukaarthouders, 925, Chester, 1906, Sampson Mordan, in originele doosje, ca. 110 gram € 200 € 400   Verkocht
186 Image Hollands zilveren Biedermeier soeplepel, 2de gehalte, 1854, ca. 71 gram € 100 € 200   Verkocht
187 Image Slacouvert met Hollands zilveren heften, 2de gehalte (2x) € 30 € 60   Verkocht
188 Image Aardewerk kan, Doulton, met zilveren rand, 925, h. 14,5 cm. € 50 € 100   Verkocht
189 Image Engels lederen met zilveren etui, 925 € 40 € 100   Verkocht
190 Image Fins zilveren melkkan en suikerpot, Helsinki, 925, 1962, gehamerd, ca. 182 gram (2x) € 140 € 280   Verkocht
195 Image 12 Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte, in cassette (12x) € 40 € 100   Verkocht
197 Image Hollands zilveren aspergetang, 2de gehalte, 1939, ca. 225 gram, l. 23 cm. € 140 € 300   Verkocht
198 Image Hollands zilveren aardappelschep, groentelepel, vleesvork en rijstelepel, 1ste en 2de gehalte, ca. 372 gram (4x) € 100 € 200   Verkocht
199 Image Engels zilveren theepot, met parelrand, 925, Londen, 1944, ca. 641 gram, gebruikssporen, licht gedeukt € 140 € 300   Verkocht
204 Image Hollands zilveren beugeltas, 2de gehalte, beschadigd + Zilveren beugeltasje (2x) € 30 € 60   Verkocht
205 Image Verzilverde boulloire op onderstel, 19de eeuw, Engeland, h. 37 cm. € 50 € 100   Verkocht
206 Image Verzilverde wijnkoeler, Sivar, h. 20 cm. € 30 € 60   Verkocht