Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 47 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
001 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Gevlochten figuur, niet gemerkt, h. 34 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht
002 Image Bronzen geknield figuurtje, gemerkt '777', h. 10 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
003 Image Twee bronzen sculpturen van Marlies Noordkamp, Dakdekker en stenensjouwer, 1 op marmeren basement, h. 14 en 16 cm (2x) € 100 € 200 € 80 Verkocht
004 Image Loden sculptuur van een putto, h. 56 cm. € 100 € 200 € 260 Verkocht
005 Image Bronzen meisje met appel, Fruit défendu, h. 44 cm. € 140 € 400 € 120 Verkocht
006 Image Moderne kopie naar Edgar Degas, bronzen sculptuur, Danseuse, position de quatrième devant sur la jambe gauche, troisième étude, h. 58 cm. € 300 € 600 € 220 Verkocht
007 Image Beschilderd plaasteren sculptuur naar Auguste Renoir, La petite laveuse, h. 34 cm. € 60 € 120 € 0 Opgehouden
008 Image Frans de Wit (1924-2004), bronzen sculptuur, gesigneerd, 31/300, afm. 8 x 8,5 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
011 Image Bronzen sculptuur, Dame met lier, vroeg 20ste eeuw, h. 26 cm. € 100 € 200 € 0 Opgehouden
012 Image 2 bustes, Huilend en lachend kind, h. 50 cm (2x) € 160 € 300 € 150 Verkocht
013 Image Camille Debert (1866–1935), terracotta sculptuur, Biddende vrouw, gesigneerd, h. 75 cm. € 300 € 800 € 260 Verkocht
014 Image Sculptuur van een meisje, compositie, vroeg 20ste eeuw, h. 120 cm, enkele scheuren € 200 € 400 € 0 Opgehouden
015 Image Biene Borghart, torso bedekt met juwelen, h. 70 cm. € 50 € 100 € 0 Opgehouden
017 Image Frank Rosen (1918), bronzen sculptuur van een meisje, h. 75 cm + Boek € 400 € 800 € 380 Verkocht
018 Image Edouard, baron Speyart van Woerden, paar bronzen plaquettes met de profielen van Prinses Juliana en Prins Bernhard, gemon. r.o., 1973, afm. 35 x 45 cm, Herkomst: Vaticaanstad, ambassade (2x) € 600 € 1.400 € 550 Verkocht
019 Image Plaasteren 'Schone van de Seine', l. 35 cm. € 30 € 60 € 20 Verkocht
020 Image Terracotta buste, 19de eeuw, Voorname dame, gesigneerd, enkele restauraties, h. 60 cm. € 200 € 400 € 160 Verkocht
021 Image Houten olifant, verweerd met enkele barsten, h. 100 cm. € 400 € 800 € 0 Opgehouden
022 Image Gepolychromeerde houten Sint, Scandinavië (?), 19de/20ste eeuw, h. 64 cm, barst € 140 € 300 € 0 Opgehouden
023 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, 20ste eeuw, Griekse buste, h. 21 cm. € 60 € 140 € 130 Verkocht
024 Image Paar houten tondi in Renaissance stijl, 20ste eeuw, diam. 24 cm (2x) € 40 € 100 € 30 Verkocht
026 Image Dolf Wong (1921-2017), plaasteren buste van Koningin Juliana, gesigneerd, min. beschadigingen, h. 65 cm. € 240 € 460 € 0 Opgehouden
027 Image Bronzen sculptuur op houten basement, Smid, h. 41 cm. € 30 € 100 € 60 Verkocht
029 Image Mogelijk Wim Steins (1953), bronzen sculptuur op stenen basement, met boekje, h. 14,5 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
030 Image Paar bronzen sculpturen, Het gesprek, gemonogrammeerd 'IK', 8/100, h. 16 cm (2x) € 140 € 260 € 150 Verkocht
031 Image Jo Ramakers (1938), bronzen sculptuur op granieten basement, Fluitspeler, 3/9, h. 32 cm, met certificaat € 500 € 800 € 0 Opgehouden
033 Image Gepolychromeerde eikenhouten sculptuur, Putto, 17de eeuw, beschadigd, l. 62 cm. € 160 € 400 € 460 Verkocht
034 Image 4 bronzen sculpturen van Marlies Noordkamp, op marmeren basement, ambachtslieden, h. ca. 9 cm (4x) € 140 € 300 € 0 Opgehouden
035 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Justitia, h. 22 cm. € 50 € 100 € 70 Verkocht
036 Image Jo Ramakers (1938), bronzen sculptuur op granieten basement, Relatie, h. 15 cm, met certificaat € 600 € 1.200 € 0 Opgehouden
037 Image Jo Ramakers (1938), bronzen sculptuur op granieten basement, Danser, gemonogrammeerd, 4/9, h. 35 cm, met certificaat € 500 € 1.000 € 0 Opgehouden
038 Image Jo Ramakers (1938), bronzen sculptuur op granieten basement, Verkenning, h. 25 cm, met certificaat € 400 € 800 € 0 Opgehouden
039 Image Jo Ramakers (1938), bronzen sculptuur, Meditatie, 4/9, gemonogrammeerd, h. 30 cm, met certificaat € 2.000 € 3.600 € 0 Opgehouden
050 Image Bronzen sculptuur op plexiglazen sokkel, h. 50 cm. € 140 € 300 € 0 Opgehouden
065 Image Bronzen slapende man op stenen basement, h. 8 cm. € 50 € 100 € 40 Verkocht
066 Image Bronzen sculptuur, Soldaat, h. 28 cm. € 30 € 60 € 0 Opgehouden
071 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Man met hoed (naar Eli Nadelmann), h. 32 cm. € 160 € 300 € 0 Opgehouden
072 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Paard naar Dali, h. 30 cm. € 120 € 280 € 170 Verkocht
073 Image Bronzen sculptuur op basement, Uil als boekensteun, h. 31 cm. € 150 € 300 € 2.300 Verkocht
078 Image Bronzen sculptuur van een struisvogel met struisvogelei, l. 32 cm. € 150 € 260 € 140 Verkocht
079 Image Bronzen sculptuur op basement, Stier in art deco stijl, l. 14,5 cm. € 120 € 280 € 120 Verkocht
085 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Stier (naar Eli Nadelman), l. 33 cm. € 80 € 140 € 220 Verkocht
086 Image Bronzen sculptuur, Vrouw aan tafel, h. 24 cm. € 120 € 240 € 100 Verkocht
087 Image Eikenhouten sculptuur van een damhert, Zwarte woud, 19de/20ste eeuw, min. beschadiging, h. 31 cm. € 100 € 200 € 200 Verkocht
093 Image Mogelijk Désirée Tonnaer, bronzen naakte vrouw op houten basement, h. 28 cm. € 200 € 400 € 0 Opgehouden
094 Image Mogelijk Désirée Tonnaer, bronzen naakte vrouw op houten basement, h. 33 cm. € 200 € 400 € 180 Verkocht
099 Image Josje van Riemsdijk (1915-2005), bronzen sculptuur op stenen basement, h. 12 cm. € 100 € 200 € 80 Verkocht