Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 7 - 10 December 2018 » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Juwelen en Horloges, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Etnografische Kunst, Art Deco, Art Nouveau en (Vintage) Design, Koper, Brons, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair

Er zijn 47 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Richtprijs Hamer Status
001 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Gevlochten figuur, niet gemerkt, h. 34 cm. € 100 € 200   Verkocht
002 Image Bronzen geknield figuurtje, gemerkt '777', h. 10 cm. € 30 € 60   Verkocht
003 Image Twee bronzen sculpturen van Marlies Noordkamp, Dakdekker en stenensjouwer, 1 op marmeren basement, h. 14 en 16 cm (2x) € 100 € 200   Verkocht
004 Image Loden sculptuur van een putto, h. 56 cm. € 100 € 200   Verkocht
005 Image Bronzen meisje met appel, Fruit défendu, h. 44 cm. € 140 € 400   Verkocht
006 Image Moderne kopie naar Edgar Degas, bronzen sculptuur, Danseuse, position de quatrième devant sur la jambe gauche, troisième étude, h. 58 cm. € 300 € 600   Verkocht
012 Image 2 bustes, Huilend en lachend kind, h. 50 cm (2x) € 160 € 300   Verkocht
013 Image Camille Debert (1866–1935), terracotta sculptuur, Biddende vrouw, gesigneerd, h. 75 cm. € 300 € 800   Verkocht
017 Image Frank Rosen (1918), bronzen sculptuur van een meisje, h. 75 cm + Boek € 400 € 800   Verkocht
018 Image Edouard, baron Speyart van Woerden, paar bronzen plaquettes met de profielen van Prinses Juliana en Prins Bernhard, gemon. r.o., 1973, afm. 35 x 45 cm, Herkomst: Vaticaanstad, ambassade (2x) € 600 € 1.400   Verkocht
019 Image Plaasteren 'Schone van de Seine', l. 35 cm. € 30 € 60   Verkocht
020 Image Terracotta buste, 19de eeuw, Voorname dame, gesigneerd, enkele restauraties, h. 60 cm. € 200 € 400   Verkocht
023 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, 20ste eeuw, Griekse buste, h. 21 cm. € 60 € 140   Verkocht
024 Image Paar houten tondi in Renaissance stijl, 20ste eeuw, diam. 24 cm (2x) € 40 € 100   Verkocht
027 Image Bronzen sculptuur op houten basement, Smid, h. 41 cm. € 30 € 100   Verkocht
030 Image Paar bronzen sculpturen, Het gesprek, gemonogrammeerd 'IK', 8/100, h. 16 cm (2x) € 140 € 260   Verkocht
033 Image Gepolychromeerde eikenhouten sculptuur, Putto, 17de eeuw, beschadigd, l. 62 cm. € 160 € 400   Verkocht
035 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Justitia, h. 22 cm. € 50 € 100   Verkocht
065 Image Bronzen slapende man op stenen basement, h. 8 cm. € 50 € 100   Verkocht
072 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Paard naar Dali, h. 30 cm. € 120 € 280   Verkocht
073 Image Bronzen sculptuur op basement, Uil als boekensteun, h. 31 cm. € 150 € 300   Verkocht
078 Image Bronzen sculptuur van een struisvogel met struisvogelei, l. 32 cm. € 150 € 260   Verkocht
079 Image Bronzen sculptuur op basement, Stier in art deco stijl, l. 14,5 cm. € 120 € 280   Verkocht
085 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Stier (naar Eli Nadelman), l. 33 cm. € 80 € 140   Verkocht
086 Image Bronzen sculptuur, Vrouw aan tafel, h. 24 cm. € 120 € 240   Verkocht
087 Image Eikenhouten sculptuur van een damhert, Zwarte woud, 19de/20ste eeuw, min. beschadiging, h. 31 cm. € 100 € 200   Verkocht
094 Image Mogelijk Désirée Tonnaer, bronzen naakte vrouw op houten basement, h. 33 cm. € 200 € 400   Verkocht
099 Image Josje van Riemsdijk (1915-2005), bronzen sculptuur op stenen basement, h. 12 cm. € 100 € 200   Verkocht