Direct naar kavel nr:

Bijzondere kunst - en antiekveiling december 2022 » Varia: o.a. modeartikelen

Andere rubrieken: Vintage polshorloges, Zakhorloges, Juwelen: ringen, Juwelen: armbanden, Juwelen: colliers, Juwelen: parelcolliers en parelarmbanden, Juwelen: oorbellen, Zilver, Sculpturen, Keramiek en (Romeins) Glas, Art nouveau/ Art deco/ Vintage/ Design, Aziatische en etnische kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religiosa, Meubilair, Wijnen en Cognacs, Juwelen: broches, Juwelen: manchetknopen, reversspelden en dasspelden, Juwelen: Hangers, Oldtimer, Juwelen: Attributen, Juwelen: Sets, Pennen, Schoolkaarten

Er zijn 12 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
3267 Image Vintage zijden Hermes sjaal, Paradis du Roy, afm. 86 x 86 cm. €160 Verkocht
3625 Image Gesigneerd stropdas van Corneille "Corneille Maastricht '97' €180 Verkocht
3787 Image Stuk koraal, afm. 16 x 26 cm. €90 Verkocht
3792 Image Houten doos, 19de eeuw, gedecoreerd met parquetterie, afm. 18 x 25 x 22 cm. €120 Verkocht
3794 Image Eikenhouten sokkel, gedecoreerd met leeuwenpoot, 19de eeuw, bovenblad van latere datum, h. 105 cm. €60 Verkocht
3796 Image Collectie eieren vervaardigd uit mineralen en gesteenten en glas, in schaal €100 Verkocht
3799 Image Nerts bontjas, Rademakers, maat 42/44 €120 Verkocht
3870 Image Eikenhouten neogotisch kistje, 19de eeuw, afm. 13,5 x 24 cm. €60 Verkocht
3884 Image Burberry lamswollen sjaal + Burberry zijden neksjaaltje, afm. 40 x 40 cm (2x) €180 Verkocht
3885 Image Daks sjaal, 100% cashmere + Stola, 100% cashmere (2x) €120 Verkocht