Direct naar kavel nr:

Bijzondere kunst - en antiekveiling december 2022 » Keramiek en (Romeins) Glas

Andere rubrieken: Vintage polshorloges, Zakhorloges, Juwelen: ringen, Juwelen: armbanden, Juwelen: colliers, Juwelen: parelcolliers en parelarmbanden, Juwelen: oorbellen, Zilver, Sculpturen, Art nouveau/ Art deco/ Vintage/ Design, Aziatische en etnische kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religiosa, Meubilair, Varia: o.a. modeartikelen, Wijnen en Cognacs, Juwelen: broches, Juwelen: manchetknopen, reversspelden en dasspelden, Juwelen: Hangers, Oldtimer, Juwelen: Attributen, Juwelen: Sets, Pennen, Schoolkaarten

Er zijn 24 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
3058 Image Griekse amphoriskos (parfumflesje), Hellenistische periode, gerestaureerd, l. 21 cm, Herkomst: Antiekzaak Tunis, Tunesië €320 Verkocht
3059 Image Glazen zalfflesje, Hellenistische periode, gerestaureerd, l. 10 cm, Herkomst: Antiekzaak Tunis, Tunesië €140 Verkocht
3060 Image Romeins glazen kommetje met millefiori-decoratie, diam. 11 cm, gerestaureerd, Herkomst: Antiekzaak Tunis, Tunesië €650 Verkocht
3177 Image Albert Wehrens (?), keramische sculptuur op marmeren basement, Appelvrouw, h. 60 cm, basement h. 15 cm. €140 Verkocht
3181 Image Chamotte sculptuur, Gargouille, op glazen stoel (afm. 45 x 20 cm), afm. 10 x 15 cm. Verkocht Verkocht
3189 Image Villeroy & Boch aardewerken dinerservies, Basket, bestaande uit: 6 dinerborden, 6 ontbijtborden en 2 opdienschalen + 5 onderborden (19x) €60 Verkocht
3190 Image Drie Kosta Boda vazen, October series, gesigneerd 'Kjell Engman', h. 10-23 cm (3x) €90 Verkocht
3198 Image Bert Grotjohann (1939), glazen object op glazen voet, min. chips, afm. 40 x 16 cm. €60 Verkocht
3199 Image 39 Delfts aardewerken tegels, blauw-wit, met religieuze voorstelling, enkele met beschadiging, afm. 13 x 13 cm (39x) €400 Verkocht
3200 Image Charles Eyck (1897-1983), beschilderd bord, Huisje in het bos, gesigneerd achterzijde, diam. 31 cm. €160 Verkocht
3201 Image Kristallen uil, Orrefors, gesigneerd onderzijde, Olle Alberius (1926-1993), h. 14 cm + Kristallen gans, staart beschadigd, afm. 13 x 25 cm (2x) €30 Verkocht
3206 Image Claude Gruer (1923-2013), grijze klei met chamotte, Kerstgroep, atelierstempel 'CG', min. chip voet, afm. 42 x 26,5 x 9,5 cm. €60 Verkocht
3209 Image 12 porseleinen servetringen met voorstellingen naar Klimt, in originele verpakking (12x) €70 Verkocht
3213 Image Beschilderde aardewerken plaquette, Makkum, Landschap, randschilfers, afm. 58 x 47 cm. €180 Verkocht
3219 Image Geglazuurde steengoed drinkkroes, Utrecht, 16de eeuw, min. chip rand, h. 13 cm. €60 Verkocht
3226 Image Collectie Herend Rotschild, bestaande uit: schotel, melkkan, luciferhouder, schoentje, 2 verschillende vaasjes (6x) €100 Verkocht
3228 Image Kristallen vaas, Vail-Saint-Lambert, gemerkt, h. 30 cm. €130 Verkocht
3230 Image Twee porseleinen vazen, Herend, Rothschild, h. 19 cm (2x) €150 Verkocht
3231 Image Porseleinen dekselvaas, Herend, Rotschild, h. 35 cm. €120 Verkocht
3232 Image Porseleinen bord, Meissen, gedecoreerd met bloemen en deels verguld, diam. 30 cm + Porseleinen vaas, deels verguld, Alboth & Kaiser, h. 23 cm (2x) €70 Verkocht
3233 Image Collectie Hutschenreuther kerstklokjes, merendeel in originele doosjes (23x) €110 Verkocht
3252 Image Porseleinen papegaai met kersen, Meissen, 20ste eeuw, h. 42 cm. €1.300 Verkocht
3276 Image Glazen stier, waarschijnlijk Murano, afm. 15 x 25 cm. €60 Verkocht