Direct naar kavel nr:

Bijzondere kunst - en antiekveiling december 2022 » Aziatische en etnische kunst

Andere rubrieken: Vintage polshorloges, Zakhorloges, Juwelen: ringen, Juwelen: armbanden, Juwelen: colliers, Juwelen: parelcolliers en parelarmbanden, Juwelen: oorbellen, Zilver, Sculpturen, Keramiek en (Romeins) Glas, Art nouveau/ Art deco/ Vintage/ Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religiosa, Meubilair, Varia: o.a. modeartikelen, Wijnen en Cognacs, Juwelen: broches, Juwelen: manchetknopen, reversspelden en dasspelden, Juwelen: Hangers, Oldtimer, Juwelen: Attributen, Juwelen: Sets, Pennen, Schoolkaarten

Er zijn 39 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
3068 Image Chinese bronzen Gu (ritueel wijnvat) in Shang-stijl, gedecoreerd met repeterend patroon en Chinese tekens/inscriptie aan de voorzijde, h. 40 cm, Herkomst: particuliere collectie ca. 1990 €950 Verkocht
3069 Image Chinese zandstenen stele, in de stijl van de Noordelijke Wei-dynastie, achterzijde gedecoreerd met diverse Boeddha's, afm. 48 x 29 cm, gerestaureerd, Herkomst: eigendom van een weduwe uit Keulen, deze had zij geërfd van haar vader een toenmalige Duitse gezant in Thailand €650 Verkocht
3075 Image Chinees terracotta paard, in de stijl van de Noordelijke Wei-dynastie, afm. 33 x 24 cm, barstje achterpoot, enkele chips en restauraties €180 Verkocht
3078 Image Bronzen Shiva, Indonesië, h. 44 cm. €260 Verkocht
3087 Image Paar Chinese porseleinen dekselvazen, Kanton, 19de eeuw, 1 vaas met beschadigde rand, h. 40 cm (2x) €190 Verkocht
3090 Image Chinese porseleinen dekselterrine, ingekleurde transferprint, handvaten in de vorm van een lotuswortel, l. 35 cm. €90 Verkocht
3097 Image Japanse ivoren okimono, Monnik met bidsnoer en kwast, Meiji-periode (1868-1912), barstje achteraan, h. 11 cm. €150 Verkocht
3100 Image Monumentale okimono van een Takarabune (schattenschip), Meiji era (1868-1912), late 19de/begin 20ste eeuw, De vrolijke Shichifukujin (Zeven Goden van Geluk), zittend, muziekinstrumenten bespelend, dansend of staand met hun respectievelijke attributen op het open dek van een uitgebreid zeilschip, de enkelpolige mast met één groot door de wind geblazen zeil, de romp van gesimuleerde houten planken met een haan boegbeeld, fijn bewerkte figuren, enkele kleine beschadigingen en enkele ontbrekende delen (minimaal o.a. arm van 1 persoon), afm. 50 x 55 cm. €1.900 Verkocht
3103 Image Japanse ivoren okimono, Man met ladder en kind, Meiji-periode (1868-1912), h. 13 cm. €120 Verkocht
3105 Image Vergulde metalen Boeddha, 20ste eeuw, h. 32 cm. €60 Verkocht
3107 Image Twee Chinese terracotta soldaten, minieme chips, h. 27 en 44 cm (2x) €80 Verkocht
3109 Image Afrikaanse houten Lobi, Burkina Fasso, schade aan beide voeten, h. 25 cm. €40 Verkocht
3112 Image Afrikaans houten masker, Hyena, Bambara, Mali, barst bovenaan, l. 38 cm. €60 Verkocht
3113 Image Afrikaans houten masker, Lega, l. 28 cm. €60 Verkocht
3116 Image Afrikaans houten masker, Lega, l. 25 cm. €60 Verkocht
3123 Image Maori jaden hanger, Hei Tiki II, afm. 11 x 5,5 cm, herkomst: Christie's, 2001 €950 Verkocht
3124 Image Kerry Strongman, jaden spiraal, op marmeren voet, h. 15 cm. €120 Verkocht
3129 Image Chinese ivoren wijsgeer, 19de/20ste eeuw, met craquelé, gesigneerd, barstjes voet, h. 17 cm. €120 Verkocht
3130 Image 5 Chinese porseleinen kopjes, 19de eeuw, 4 met haarlijnscheur en kleine randschilfers + 2 Chinese porseleinen schotels, 19de eeuw, diam. 13,5 cm (7x) €120 Verkocht
3131 Image Twee Chinese porseleinen dekselpotjes, 19de/20ste eeuw, diam. 6 en 8 cm (2x) €60 Verkocht
3132 Image Drie Chinese porseleinen schotels, 18de eeuw, chips, diam. 11,5 cm + 4 Chinese eierschaalporseleinen schotels, diam. 9 cm + 3 Chinese porseleinen schotels, Kangxi, diam. 13 cm (10x) €110 Verkocht
3135 Image 11 Chinese snuifflesjes, diverse materialen, enkele stopjes ontbreken, 1 stopje gelijmd (11x) €150 Verkocht
3137 Image 2 Chinese porseleinen waterdruppelaars, h. ca. 5 cm (2x) €60 Verkocht
3138 Image Chinese porseleinen vaas, gedecoreerd met man met zotje, verzilverde rand, h. 34 cm. €2.100 Verkocht
3139 Image Chinese aardewerken vaas, gedecoreerd met draken die achter de parel van de wijsheid jagen, gesigneerd, h. 34 cm. €380 Verkocht
3140 Image Chinese aardewerken vaas, groen geglazuurd, gedecoreerd met draak, h. 31 cm. €60 Verkocht
3142 Image Drie Chinese geëmailleerde vazen, h. 9/24 en 31 cm (3x) €60 Verkocht
3146 Image Chinese bronzen vaas, gedecoreerd met feniksen, gemerkt, h. 20 cm + Chinese messing vaas, gedecoreerd met feniksen, deukjes, h. 20 cm + Chinese bronzen vaas, gemerkt, h. 30 cm (3x) €100 Verkocht
3147 Image Twee replica's naar rituele bijlen, l. 26 en 29 cm (2x) €70 Verkocht
3148 Image Vintage Chinese Ruyi, gedecoreerd met benen snijwerk, l. 47 cm. €160 Verkocht
3152 Image Twee beschilderde Chinese plaquettes, beide met Chinees schrift, Republiek-periode, boven-en onderzijde gedecoreerd met verguld houtsnijwerk, afm. 73 x 29 cm (2x) €340 Verkocht
3155 Image Zandstenen hoofd van Shiva of Vishnu, Indië, 17de/18de eeuw, op houten sokkel van latere datum, h. 15 cm, Herkomst: aangekocht eind jaren zestig in een antiekzaak in New Delhi €320 Verkocht
3220 Image Chinese bronzen met witte jaden Zun (ritueel wijnvat), in Shang-stijl, h. 14 cm, Herkomst: particuliere collectie €160 Verkocht
3239 Image Wang Linhai (1963), inktschildering op rijstpapier, Kreeft, ges. l.o., afm. 65 x 66 cm. €600 Verkocht
3240 Image Wang Linhai (1963), inktschildering op rijstpapier, Pladijs, ges. l.o., afm. 67 x 65 cm. €600 Verkocht
3297 Image Vier Chinese porseleinen schoteltjes, 19de eeuw, diam. 9 cm, min. chips + Chinees porseleinen famille rose kopje, 19de eeuw, min. chips + Chinese porseleinen famille rose kop en schotel, 19de eeuw, haarlijnscheur (7x) €120 Verkocht
3298 Image Twee Chinese porseleinen schotels, Republikeinse periode, diam. 29 en 34,5 cm (2x) €400 Verkocht
3480 Image Litho, Japanse geisha, handtekening onder lijst, verkleurd, afm. 48 x 27 cm, Herkomst: Collectie Gies Pluim €25 Verkocht
3866 Image Oosters collier met koraal (?), ingelijst, afm. 37 x 20 cm, Herkomst: Collectie Gies Pluim €60 Verkocht