Direct naar kavel nr:

Bijzondere kunst - en antiekveiling december 2022 » Meubilair

Andere rubrieken: Vintage polshorloges, Zakhorloges, Juwelen: ringen, Juwelen: armbanden, Juwelen: colliers, Juwelen: parelcolliers en parelarmbanden, Juwelen: oorbellen, Zilver, Sculpturen, Keramiek en (Romeins) Glas, Art nouveau/ Art deco/ Vintage/ Design, Aziatische en etnische kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religiosa, Varia: o.a. modeartikelen, Wijnen en Cognacs, Juwelen: broches, Juwelen: manchetknopen, reversspelden en dasspelden, Juwelen: Hangers, Oldtimer, Juwelen: Attributen, Juwelen: Sets, Pennen, Schoolkaarten

Er zijn 3 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
3254 Image Jaeger-LeCoultre Atmos klok, messing klokkast gedecoreerd met zeilboten, met Arabische cijferring, vergulde Dauphine wijzers, Zwitserland, 1960-1970, h. 22,5 cm., in origineel etui €1.100 Verkocht
3301 Image Staande klok in wortelnotenhouten gefineerde kast, eerste helft 18de eeuw, getoogde messing wijzerplaat heeft een verzilverde cijferring met gegraveerde en zwart ingelakte cijfers, maanstand, dag- en maandaanduiding, signatuurplaatje met opschrift 'D.F.O. Girard Amsterdam', speelwerk met 8 melodieën, mogelijkheid voor het instellen van “slaan/niet slaan” en “speelen/niet speelen”, volgens de signering afkomstig uit Amsterdam, maar waarschijnlijk in Engeland vervaardigd, h. 240 cm. Verkocht Verkocht
3302 Image Wortelnotenhouten gefineerde Fassadenschrank, Zuid-Duitsland, begin 18de eeuw, gedecoreerd met engelen en getordeerde zuilen, ijzeren beslag en slot, slot gesigneerd 'David Oertinger 1718', op onderstel van latere datum, afm. 188 x 196 x 69,5 cm. €1.100 Verkocht
3548 Image Klein zijden tapijt, gesigneerd, afm. 56 x 39 cm. €60 Verkocht
3550 Image Perzisch tapijt, Iran, afm. 360 x 250 cm. €480 Verkocht
3556 Image Vier met lederen eetkamerstoelen, Bert Plantagie, kleur 'mandarijn', afm. 91 x 53 cm (4x) €240 Verkocht
3564 Image Perzisch tapijt, Iran, afm. 220 x 167 cm. €220 Verkocht
3571 Image Perzisch tapijt, Iran, afm. 225 x 145 cm. €160 Verkocht
3585 Image Perzisch tapijt, Isfahan, Iran, gesigneerd, afm. 150 x 99 cm. €140 Verkocht