Direct naar kavel nr:

Bijzondere kunst - en antiekveiling december 2022 » Juwelen: manchetknopen, reversspelden en dasspelden

Andere rubrieken: Vintage polshorloges, Zakhorloges, Juwelen: ringen, Juwelen: armbanden, Juwelen: colliers, Juwelen: parelcolliers en parelarmbanden, Juwelen: oorbellen, Zilver, Sculpturen, Keramiek en (Romeins) Glas, Art nouveau/ Art deco/ Vintage/ Design, Aziatische en etnische kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religiosa, Meubilair, Varia: o.a. modeartikelen, Wijnen en Cognacs, Juwelen: broches, Juwelen: Hangers, Oldtimer, Juwelen: Attributen, Juwelen: Sets, Pennen, Schoolkaarten

Er zijn 13 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
2979 Image Paar geelgouden manchetknopen, 14 krt, ca. 7 gram €190 Verkocht
2985 Image Paar geelgouden manchetknopen, 18 krt, bezet met 6 diamantjes en 2 robijnen, ca. 8,2 gram €240 Verkocht
2988 Image 14 krt gouden met onedele manchetknopen, en revers versieringen, bezet met aquamarijn, in cassette (6x) €60 Verkocht
2989 Image Rosé gouden dasspeld, 14 krt, bezet met 4 baguette geslepen diamantjes en carneooltje, l. 5 cm, ca. 4,9 gram €120 Verkocht
2997 Image Paar bicolour manchetknopen, 14 krt + Paar manchetknopen, 18 krt, bezet met lapis lazuli, ca. 11,5 gram (2x) €320 Verkocht
3002 Image Paar witgouden manchetknopen, 14 krt + Paar geelgouden manchetknopen, beiden bezet met parelmoer, ca. 16,8 gram (2x) €240 Verkocht
3003 Image Twee paar geelgouden manchetknopen, ca. 14,2 gram (2x) €380 Verkocht
3943 Image Rosé gouden speldhouder + Speld bezet met bolsjewiek geslepen diamantje, ca. 2,4 gram (2x) €90 Verkocht
3948 Image Vijf antieke gouden en onedele dasspelden, bezet met diverse grootte van diamanten (5x) €120 Verkocht
3949 Image Vijf antieke gouden en vergulde dasspelden, 14 krt en 18 krt, bezet met diverse versieringen, ca. 9,1 gram (5x) €180 Verkocht
3950 Image Vijf antieke gouden en vergulde dasspelden, bezet met o.a. parels en robijntje, ca. 8,7 gram (5x) €110 Verkocht
3954 Image Zes antieke gouden dasspelden, bezet met diverse steentjes, ca. 10,3 gram (6x) €280 Verkocht