Direct naar kavel nr:

Bijzondere kunst - en antiekveiling december 2022 » Schilderkunst en Grafiek

Andere rubrieken: Vintage polshorloges, Zakhorloges, Juwelen: ringen, Juwelen: armbanden, Juwelen: colliers, Juwelen: parelcolliers en parelarmbanden, Juwelen: oorbellen, Zilver, Sculpturen, Keramiek en (Romeins) Glas, Art nouveau/ Art deco/ Vintage/ Design, Aziatische en etnische kunst, Koper, tin en andere metalen, Religiosa, Meubilair, Varia: o.a. modeartikelen, Wijnen en Cognacs, Juwelen: broches, Juwelen: manchetknopen, reversspelden en dasspelden, Juwelen: Hangers, Oldtimer, Juwelen: Attributen, Juwelen: Sets, Pennen, Schoolkaarten

Er zijn 97 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
3106 Image Studio van Jan II Brueghel en studio van Ferdinand van Kessel voor de objecten in de voorgrond, Jan van Balen's studio voor de figuren, olieverf op doek (bedoekt), 17de/18de eeuw, Allegorie van het Vuur: Venus in de smidse van Vulcanus, minimale restauraties, te dateren rond 1670, afm. 63 x 97,5 cm, gelijkaardig exemplaar te zien in de Galleria Doria Pamphilj te Rome, met expertise van Prof. Dr. Jan de Maere €9.500 Verkocht
3245 Image Pieter Pander (1962), olieverf op board, Dode mol, ges. r.o., gedat. '94, afm. 12 x 19,5 cm, Herkomst: Galerie Mokum €440 Verkocht
3246 Image Pieter Pander (1962), olieverf op board, Dode vogel, ges. r.o., gedat. '95, afm. 18 x 18 cm, Herkomst: Galerie Mokum €650 Verkocht
3247 Image Olieverf op harde drager, Twee dode musjes, gemon. l.o. 'ARG', gedat. '95, afm. 24 x 24 cm. €180 Verkocht
3248 Image Olieverf op triplex, Dood muisje, gemonogrammeerd r.b., afm. 8 x 10 cm. €60 Verkocht
3250 Image Olieverf op triplex, Stilleven met vingerhoedskruid, gemon. m.o., afm. 44 x 20 cm, herkomst: Galerie Mokum €180 Verkocht
3251 Image Olieverf op doek, Zeilboot, vroeg 20ste eeuws, craquelé, ges. l.o., afm. 20,5 x 14,5 cm. €70 Verkocht
3256 Image Kees Franse (1924-1982), aquarel, Witte brug, ges. r.o., gedat. '80/81, afm. 39 x 53 cm. €160 Verkocht
3277 Image Leo Franssen (1905-1990), olieverf op doek, Winterlandschap met boten, ges. r.o., afm. 93 x 123 cm. €650 Verkocht
3284 Image Olieverf op doek, Haven van Rotterdam, ges. l.o., afm. 39 x 49 cm. €60 Verkocht
3287 Image Olieverf op doek, 19de eeuw, Schipbreuk, slechte conditie, afm. 28 x 34 cm. €120 Verkocht
3315 Image Harry Maas (1906-1982), aquarel, Naakte dame, ges. r.o., afm. 54 x 38 cm. €170 Verkocht
3316 Image Toon Koster (1913-1990), olieverf op board, Hoeve, ges. l.o., afm. 27 x 33 cm. €60 Verkocht
3318 Image Twee boeken: Egon Schiele, Erotische tekeningen + Gustave Klimt, Erotische tekeningen, afm. 32,5 x 31,5 cm (2x) €120 Verkocht
3320 Image Patrick Creyghton (1934), gemengde techniek, Oorlogsgeweld, ges. l.o., afm. 59 x 49 cm. €400 Verkocht
3321 Image Charles Eyck (1897-1983), gouache, Italiaanse stad, ges. l.o., gedat. '74, afm. 25 x 43,5 cm. €400 Verkocht
3322 Image Hendrik Valk (1897-1986), olieverf op board, Naakt, gemon. l.o., gedat. '64, afm. 25,5 x 18,5 cm. €320 Verkocht
3323 Image Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Straatje naar Studio Anticoli, afm. 14 x 9 cm. €260 Verkocht
3324 Image Lucebert (1924-1994), gemengde techniek, Untitled, ges. l.o., gedat. '81, afm. 25 x 19 cm. €280 Verkocht
3325 Image Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Oude wilg langs de Geul, ges. r.o., gedat. '76, afm. 22 x 24 cm. €140 Verkocht
3326 Image Hendrik Valk (1897-1986), gemengde techniek achter glas, Hart van mijn hart, 1964, afm. 31 x 23 cm. €220 Verkocht
3328 Image Sjoerd Bakker (1943), drie ets-aquatinten, allen gesigneerd, diverse maten (3x) €60 Verkocht
3329 Image Olieverf op doek, Stilleven met boschampignons, afm. 20 x 33 cm. €110 Verkocht
3331 Image Waarschijnlijk G. Tielens, twee olieverfschilderingen op doek, De processie (o.a. met Sint Nicolaas), afm. 35 x 107 cm (2x) €260 Verkocht
3332 Image Litho naar Toulouse-Lautrec, Elles, CXCII/CCLXXV, afm. 64 x 45 cm. €120 Verkocht
3334 Image G. Tielens (1888-1950), olieverf op doek, Erf met boerin en kip, ges. r.o., afm. 83 x 97 cm. €200 Verkocht
3336 Image Léon Jamin (1872-1944), olieverf op schilderskarton, Wintergezicht, ges. l.o., afm. 14 x 20 cm. €80 Verkocht
3338 Image Sonia Abeloos (1876-1969), olieverf op doek, Haven van Oostende, ges. r.o., afm. 37 x 49 cm. €150 Verkocht
3339 Image G. van Eck (1958), gemengde techniek, Markt te Sittard, ges. r.b., afm. 47 x 67 cm. €220 Verkocht
3344 Image Willem van Hest (1953), acrylverf op doek, Vrouwelijk naakt, ges. r.o., gedat. '92, afm. 120 x 60 cm. €180 Verkocht
3346 Image Olieverf op doek, Kasteeltje in het groen, ges. r.o. 'Sisley', afm. 45 x 37 cm. €480 Verkocht
3347 Image Willem van Hest (1953), acrylverf op doek, Vrouwelijk naakt, ges. r.o., afm. 90 x 60 cm. €120 Verkocht
3349 Image Willem van Hest (1953), acrylverf op doek, Abstracte compositie, ges. r.o., afm. 80 x 80 cm. €120 Verkocht
3352 Image Map met 2 litho's van Ronkenstein (Harr Scheffer), 2 zeefdrukken van Fons Lemmens en 1 litho van Peter Otto, allen gesigneerd, diverse maten (5x) €80 Verkocht
3354 Image Ren Rong (1960), papierschnitte (collage), ges. r.o., 1994, afm. 50 x 32 cm. €240 Verkocht
3356 Image Ank Spronk (1919), vier kleuretsen, allen gesigneerd, diverse afmetingen (4x) €60 Verkocht
3393 Image Loes de Haan, ets-aquatint, Unica, ges. r.o., gedat. '31-12-89', Samen gaan delen, afm. 49 x 36 cm. €60 Verkocht
3394 Image Jozef Kerff, olieverf op board, Stilleven, ges. r.o., gedat, '61, afm. 73 x 78 cm. €60 Verkocht
3397 Image Constant Artz (1870-1951), olieverf op paneel, Eendjes langs het water, ges. l.o., afm. 38 x 28 cm. €550 Verkocht
3400 Image Ed Schaap, olieverf op board, Moebius, gemon. l.o., afm. 40 x 30 cm. €30 Verkocht
3403 Image G. Eberhard (1879-1949), olieverf op board (?), Dorpsgezicht, ges. l.o., afm. 64 x 48 cm. €70 Verkocht
3404 Image Charles Hollman (1877-1953), olieverf op doek, Dooiweer, ges. r.o., gedat. '32, afm. 69 x 59 cm. €80 Verkocht
3405 Image P. Defesche (1921-1998), olieverf op board, Portret van een jongen, ges. l.b., afm. 63 x 47 cm. €180 Verkocht
3413 Image E. Bellefroid (1893-1971), krijttekening, Mannenportret, ges. l.o., afm. 51 x 30 cm. €100 Verkocht
3414 Image Minke Lipsch, olieverf op doek, Dame, ges. r.o., gedat. '03, afm. 120 x 60 cm. €80 Verkocht
3416 Image V. Fava (1948), triptiek, gemende techniek, ges. r.o., 2010, afm. 80 x 102 cm. €80 Verkocht
3419 Image G. van Eck (1958), gemengde techniek, Zicht op een tuin met kerk, ges. l.o., afm. 15 x 28 cm. €120 Verkocht
3420 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op board, Landschap met electriciteitsdraad, ges. l.o., gedat. '81, afm. 40 x 52 cm. €480 Verkocht
3425 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op schilderskarton, Bouwval met fiets, ges. l.o., afm. 46 x 63 cm. €420 Verkocht
3426 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Straatgezicht in de herfst, ges. l.o., gedat. '60, afm. 78,5 x 95,5 cm. €1.200 Verkocht