Direct naar kavel nr:

Bijzondere kunst - en antiekveiling december 2022 » Wijnen en Cognacs

Andere rubrieken: Vintage polshorloges, Zakhorloges, Juwelen: ringen, Juwelen: armbanden, Juwelen: colliers, Juwelen: parelcolliers en parelarmbanden, Juwelen: oorbellen, Zilver, Sculpturen, Keramiek en (Romeins) Glas, Art nouveau/ Art deco/ Vintage/ Design, Aziatische en etnische kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religiosa, Meubilair, Varia: o.a. modeartikelen, Juwelen: broches, Juwelen: manchetknopen, reversspelden en dasspelden, Juwelen: Hangers, Oldtimer, Juwelen: Attributen, Juwelen: Sets, Pennen, Schoolkaarten

Er zijn 13 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
3800 Image Très Vieille Réserve du Paradis, Cognac, LHeraud, in originele kist €280 Verkocht
3801 Image Drie flessen Chateau Duhart-Milon-Rotschild, Grand Cru Classé, 1974 + Twee flessen Saint Jean Baptiste, Pomerol, 1992 (5x) €120 Verkocht
3803 Image Rémy Martin XO special, Fine Champagne Cognac + Rémy Martin, XO Excellence, Fine Champagne Cognac (2x) €190 Verkocht
3804 Image Courvoisier, XO Cognac + Courvoisier, XO Impérial (2x) €150 Verkocht
3805 Image Le Peu, Single Distillery Cognac, selected by Hennessy €120 Verkocht
3806 Image Hine Signature Petite Champagne Cognac (min. beschadiging etiket) + Hine VSOP Vieille Fine Champagne Cognac (2x) €100 Verkocht
3807 Image Cognac Hennessy, X.O. €150 Verkocht
3808 Image Exshaw tres rare Grande Champagne Premier Cru Du Cognac + Blanchet Cignac X.O. (2x) €130 Verkocht
3809 Image Cognac Ragnaud Sabourin Vieille Réserve, Grande Champagne, 1er Cru de Grande Champagne €60 Verkocht
3810 Image Vier flessen cognac: Torres Imperial Brandy + Lanchid Brandy + Lepanto Gonzalez Byass Xerez + Vecchia Romagna (4x) €70 Verkocht
3812 Image Drie flessen cognac: Rémy Martin Fine Champagne Cognac V.S.O.P. (licht verlies) + Brandy Special (licht verlies) + Martell V.S.O.P. Medaillon (licht verlies) (3x) €60 Verkocht
3815 Image Glenfarclas Whisky, all malt 15 jaar oud, unblended €260 Verkocht