Direct naar kavel nr:

Bijzondere kunst - en antiekveiling december 2022 » Pennen

Andere rubrieken: Vintage polshorloges, Zakhorloges, Juwelen: ringen, Juwelen: armbanden, Juwelen: colliers, Juwelen: parelcolliers en parelarmbanden, Juwelen: oorbellen, Zilver, Sculpturen, Keramiek en (Romeins) Glas, Art nouveau/ Art deco/ Vintage/ Design, Aziatische en etnische kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religiosa, Meubilair, Varia: o.a. modeartikelen, Wijnen en Cognacs, Juwelen: broches, Juwelen: manchetknopen, reversspelden en dasspelden, Juwelen: Hangers, Oldtimer, Juwelen: Attributen, Juwelen: Sets, Schoolkaarten

Er zijn 7 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
3834 Image 9 vulpennen, gebruikssporen (9x) €170 Verkocht
3835 Image 9 vulpennen, 1 met gouden kroon, 14 krt, allen sleets (9x) €300 Verkocht
3836 Image 5 vergulde vulpennen (5x) €380 Verkocht
3839 Image 7 vulpennen met gouden kroon, 14 krt, o.a. Le tigre en Merlin, sleets (7x) €160 Verkocht
3840 Image Scheaffer vulpen met gouden kroon, 14 krt, deukje + Scheaffer vulpen met gouden kroon, 14 krt + Engels verguld zilveren vulpen met gouden kroon, 14 krt + 2 vulpennen met gouden kroon, 14 krt (5x) €300 Verkocht
3841 Image Diplomat vulpen met geelgouden kroon, 18 krt + Waterman vulpen met geelgouden kroon, 18 krt + M. Dupont vulpen met geelgouden kroon, 18 krt (3x) €130 Verkocht
3842 Image Vier vulpotloden, 3 balpennen en 3 vulpennen met geelgouden kroon, 14 krt, alle pennen en potloden sleets (10x) €200 Verkocht