Direct naar kavel nr:

Bijzondere kunst - en antiekveiling december 2022 » Sculpturen

Andere rubrieken: Vintage polshorloges, Zakhorloges, Juwelen: ringen, Juwelen: armbanden, Juwelen: colliers, Juwelen: parelcolliers en parelarmbanden, Juwelen: oorbellen, Zilver, Keramiek en (Romeins) Glas, Art nouveau/ Art deco/ Vintage/ Design, Aziatische en etnische kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religiosa, Meubilair, Varia: o.a. modeartikelen, Wijnen en Cognacs, Juwelen: broches, Juwelen: manchetknopen, reversspelden en dasspelden, Juwelen: Hangers, Oldtimer, Juwelen: Attributen, Juwelen: Sets, Pennen, Schoolkaarten

Er zijn 23 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
2927 Image Geert Mols (1939), articulerend ijzeren beeld, De fietser, gemonogrammeerd onderzijde, gedat. '01, afm. 58 x 39 cm. €180 Verkocht
2929 Image Helmut Jöcken, bronzen sculptuur, Ibykus 1, met aankoopbewijs, afm. 8 x 27 cm. €220 Verkocht
2930 Image Anna van Kooten, bronzen sculptuur op marmeren basement, Bosch-achtig figuur, h. 11 cm (inlusief basement 18 cm) €120 Verkocht
2931 Image A.V. van Ockenburg, bronzen sculptuur, Dansende duivel, 2/5, gemonogrammeerd, met certificaat van echtheid, afm. 32 x 23 cm. €280 Verkocht
2932 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Gebogen man, nagietsel, h. 10 cm (incl. basement 22 cm) + Bronzen vogeltje, h. 6 cm (2x) €110 Verkocht
2935 Image Marcel Sprooten (1932-1993), bronzen sculptuur op marmeren basement, label onderzijde, Naakte vrouw, h. 37 cm. €280 Verkocht
2936 Image Jean-Louis Grégoire (1840-1890), bronzen sculptuur, Koppeltje wadend door het water, gesigneerd, h. 57 cm. €750 Verkocht
2937 Image Eutrope Bouret (1833-1906), bronzen sculptuur op marmeren basement, Le travail, h. 57 (inclusief basement) €420 Verkocht
2938 Image Bronzen sculptuur, Abstracte compositie, afm. 11 x 11 cm. €30 Verkocht
2939 Image Jef Wishaupt (1940), bronzen reliëf op granieten basement, afm. 14 x 14 cm. €90 Verkocht
2942 Image Angelique Cremers, bronzen sculptuur op stenen basement, De trotse vrouw 2, h. 20 cm, Herkomst: Art Gallery Rozendaal, met certificaat €140 Verkocht
2944 Image Pierre Chenet, bronzen bulldog, gemonogrammeerd, afm. 15 x 20 cm. €140 Verkocht
2945 Image Pierre Chenet, bronzen kikker, gemonogrammeerd, afm. 6 x 12 cm. €80 Verkocht
2947 Image Nic Jonk (1928-1995), bronzen sculptuur op marmeren basement, Naakte dame, gesigneerd, chip basement, h. 33 cm. €550 Verkocht
2950 Image Arthur Spronken (1930-2018), bronzen sculptuur op marmeren basement, Ruiter met paard, gemonogrammeerd, h. 29 cm. €6.500 Verkocht
2951 Image Nic Jonk ?, bronzen sculptuur op wit marmeren basement, Dame met gedrapeerde doek, h. 29 cm. €650 Verkocht
2952 Image Bronzen reliëf naar Renaissance-model, 20ste eeuw, afm. 15 x 26 cm. €80 Verkocht
2953 Image Caius Spronken (1958), bronzen sculptuur op stenen basement, Naakte dame, afm. 14 x 15 cm. €1.100 Verkocht
2954 Image Ivon Drummen (1958), bronzen sculptuur op marmeren basement, Twee bokprotonen op S-vormige steel, label onderzijde, h. 8,5 cm, totale hoogte 19 cm. €60 Verkocht
2955 Image Bronzen sculptuur, Staande man, h. 69 cm, op glazen sokkel, h. 90 cm (2x) €220 Verkocht
2961 Image Pierre Chenet, bronzen leeuw, gesigneerd onderzijde, afm. 24 x 45 cm. €280 Verkocht
3168 Image Saskia Hoeboer, Polymeer klei, Bellenblazen, afm. 32 x 11 cm. €60 Verkocht
3171 Image Saskia Hoeboer, polymeer klei en steen, Liggende vrouw, afm. 17 x 30 cm. €60 Verkocht
3182 Image Albert Wehrens, keramische naakte dame, op stenen basement, h. 35 cm. €60 Verkocht
3185 Image Saskia Hoeboer, Polymeer klei en versteend hout, Naakte dame, h. 38 cm. €60 Verkocht
3293 Image Plaasteren naakte dame, op houten basement, enkele beschadigingen, h. 120 cm. €180 Verkocht