Direct naar kavel nr:

Bijzondere kunst - en antiekveiling december 2022 » Art nouveau/ Art deco/ Vintage/ Design

Andere rubrieken: Vintage polshorloges, Zakhorloges, Juwelen: ringen, Juwelen: armbanden, Juwelen: colliers, Juwelen: parelcolliers en parelarmbanden, Juwelen: oorbellen, Zilver, Sculpturen, Keramiek en (Romeins) Glas, Aziatische en etnische kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religiosa, Meubilair, Varia: o.a. modeartikelen, Wijnen en Cognacs, Juwelen: broches, Juwelen: manchetknopen, reversspelden en dasspelden, Juwelen: Hangers, Oldtimer, Juwelen: Attributen, Juwelen: Sets, Pennen, Schoolkaarten

Er zijn 17 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
3056 Image Art nouveau lamp, glazen kap op smeedijzeren voet, kap gesigneerd 'Rethondes', h. 50 cm. €180 Verkocht
3057 Image Koperen art nouveau tafellamp met glazen kap, gesigneerd 'Muller Frères Luneville', krasjes, h. 31 cm. €70 Verkocht
3255 Image Design dressboy, h. 123 cm. €60 Verkocht
3283 Image Paar kandelaars met twee druppels, design: H. Asmussen, gemerkt onderzijde, h. 12,2 cm (2x) €90 Verkocht
3289 Image Rood geverfd ladenkastje, ouderdoms/gebruikssporen, afm. 100 x 83 x 42 cm + twee houten archieflades (3x) €110 Verkocht
3296 Image Vintage freddotherm ijsblokjeshouder in de vorm van een ananas, h. 35 cm. €80 Verkocht
3304 Image Jaren zeventig bollamp, h. 136 cm. €200 Verkocht
3309 Image Metalen dokterslamp, hoogte verstelbaar, sleets €120 Verkocht
3312 Image Jürgen Reichert (1969), twee siliconen lampen, diam. 15 en 23 cm (2x) €300 Verkocht
3314 Image Otto Hafenrichter, bronzen art deco danseres op albasten basement, gesigneerd, h. 29 cm, chips basement €180 Verkocht
3360 Image Art deco bureaulamp, gedecoreerd met meisje, afm. 35 x 23 cm. €60 Verkocht
3470 Image Tito (Exoristo Salmerón García, 1877-1925), pochoir, Dans le bois, ges. r.o. in druk, afm. 27,5 x 28 cm, Herkomst: Collectie Gies Pluim €60 Verkocht
3549 Image Glazen vloerlamp, La Relco, h. 195 cm. €130 Verkocht
4050 Image Zeven vintage Eames bureaustoelen, EA117, afm. 81 x 58 cm (7x) €400 Verkocht
4051 Image 6 vintage Gispen stoelen, nr. 201, afm. 80 x 53 cm (6x) €100 Verkocht
4052 Image 6 vintage Gispen stoelen, nr. 201, afm. 80 x 53 cm (6x) €120 Verkocht
4054 Image 9 vintage stoelen, mogelijk Kembo (9x) €90 Verkocht
4057 Image Vijf Artifort fauteuils en 1 Artifort bureaustoel, bekleding van enkele stoelen sleets (6x) €380 Verkocht