Direct naar kavel nr:

Bijzondere kunst - en antiekveiling december 2022 » Religiosa

Andere rubrieken: Vintage polshorloges, Zakhorloges, Juwelen: ringen, Juwelen: armbanden, Juwelen: colliers, Juwelen: parelcolliers en parelarmbanden, Juwelen: oorbellen, Zilver, Sculpturen, Keramiek en (Romeins) Glas, Art nouveau/ Art deco/ Vintage/ Design, Aziatische en etnische kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Meubilair, Varia: o.a. modeartikelen, Wijnen en Cognacs, Juwelen: broches, Juwelen: manchetknopen, reversspelden en dasspelden, Juwelen: Hangers, Oldtimer, Juwelen: Attributen, Juwelen: Sets, Pennen, Schoolkaarten

Er zijn 3 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
3300 Image Waarschijnlijk cirkel van Jörg Lederer (1470-1550), Zuid-Duitsland, ca. 1500, gepolychromeerde lindenhouten Sint Maria Magdalena of Sint Barbara, h. 138 cm, enkele oude beschadigingen, op gepolychromeerd houten sokkel van latere datum Verkocht Verkocht
3353 Image Gepolychromeerde houten Madonna, 19de eeuw, polychromie van latere datum, h. 70 cm. €180 Verkocht
3621 Image Beschilderde houten diptiek als reisaltaar, 19de eeuw, in koperen montuur (met sporen van verzilvering), bezet met 4 granaatjes aan weerszijden, afm. 12,5 x 19 cm + Hemelsch Palmhof boekje + Geelkoperen fotolijstje, afm. 13 x 9 cm (3x) €180 Verkocht
3868 Image Houten Madonna met het Christuskind, 19de/20ste eeuw, h. 55 cm. €140 Verkocht
3872 Image Russisch bronzen vierluik, geëmailleerd, 19de eeuw, afm. 18 x 41 cm, scharniertje zit los €120 Verkocht