Direct naar kavel nr:

Bijzondere kunst - en antiekveiling december 2022 » Zilver

Andere rubrieken: Vintage polshorloges, Zakhorloges, Juwelen: ringen, Juwelen: armbanden, Juwelen: colliers, Juwelen: parelcolliers en parelarmbanden, Juwelen: oorbellen, Sculpturen, Keramiek en (Romeins) Glas, Art nouveau/ Art deco/ Vintage/ Design, Aziatische en etnische kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religiosa, Meubilair, Varia: o.a. modeartikelen, Wijnen en Cognacs, Juwelen: broches, Juwelen: manchetknopen, reversspelden en dasspelden, Juwelen: Hangers, Oldtimer, Juwelen: Attributen, Juwelen: Sets, Pennen, Schoolkaarten

Er zijn 34 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
3004 Image Hollands zilveren koffie- en theeservies, 1ste gehalte, 1838, meesterteken: de Groot, Amsterdam, bekroond met ouroboros, ivoren handvaten, minimale gebruikssporen, ca. 2025 gram, op verzilverd dienblad (5x) €1.200 Verkocht
3005 Image Paar Hollands zilveren kandelaars, 1ste gehalte, 1996, verzwaard, op voluutvormige pootjes, h. 32 cm (2x) €280 Verkocht
3007 Image Hollands zilveren dienblad op pootjes, 2de gehalte, meesterteken: Henderick Hubert, Groningen, 18de eeuw, met opstaande rand, ajour bewerkt, afm. 37 x 48 cm, ca. 2270 gram €1.900 Verkocht
3011 Image 12 Hollands zilveren vleesvorkjes, 2de gehalte, in cassette, ca. 97 gram (12x) €60 Verkocht
3013 Image Hollands zilveren bonbonschaaltje op pootjes, 2de gehalte, met parelrand, ajour bewerkt, afm. 9 x 23 cm, ca. 167 gram €200 Verkocht
3014 Image Engels zilveren koffie- en theeservies, 925, Birmingham, bestaande uit: koffiepot, theepot, melkkan en suikerpot, ca. 945 gram (4x) €400 Verkocht
3016 Image Zilveren brandewijnkom, 18de eeuw, alleen gemerkt met Frans importteken, h. 13 cm, diam. 15 cm, ca. 193 gram €320 Verkocht
3017 Image Verzilverd WMF bestek, bestaande uit: 6 dinermessen, 6 dinerlepels, 6 dinervorken, 12 cakevorkjes en taartschep €80 Verkocht
3018 Image Mexicaans zilveren schaaltje, 925, gehamerd, diam. 13 cm, ca. 270 gram €190 Verkocht
3019 Image Verzilverd bestek, Keltum en andere merken, bestaande uit: 10 dinermessen, 12 dinerlepels, 7 dinervorken, 9 ontbijtmessen, 12 ontbijtlepels, 6 ontbijtvorken, slabestek, 3 opdienlepels, aardappelschep, soeplepel, 2 sauslepels, kaasmesje, rijstlepel, vleesvork en grote sauslepel €170 Verkocht
3021 Image Drie-armige zilveren kandelaar, 830, met losse bobeches, verzwaard + Twee Hollands zilveren kandelaars, 2de gehalte, min. deukje, h. 5 cm, verzwaard (3x) €130 Verkocht
3022 Image Zilveren Don Quichotte, 915, op marmeren basement, staf licht verbogen, h. 40 cm. €320 Verkocht
3024 Image Antiek schildpadschild doosje met zilveren ovaal, Engeland, 19de eeuw, licht beschadigd, afm. 4 x 20 x 13 cm. €90 Verkocht
3026 Image Zilveren miniatuur lama, 925, h. 7,5 cm + Zilveren miniatuur uil, 925, met kwarts lijfje, h. 7 cm (2x) €60 Verkocht
3028 Image Twee zilveren tastevins, 800, afm. 10 x 7,5 cm, ca. 82 gram (2x) €80 Verkocht
3029 Image Zilveren art nouveau fotolijstje, 835, afm. 9 x 7 cm + Zilveren fotolijst, 925, afm. 17,5 x 13 cm (2x) €60 Verkocht
3031 Image Zilveren kannetje, 800, h. 16,5 cm + Engels zilveren schaaltje, Birmingham, 925, diam. 12 cm, tot. ca. 219 gram (2x) €80 Verkocht
3033 Image 12 zilveren naamkaarthouders, 800 + Sterling zilveren miniatuurtje van een man met melkbussen, Thailand, h. 6 cm, ca. 146 gram (13x) €60 Verkocht
3035 Image Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, enkelfilet, bestaande uit: 12 dinerlepels, 2 sauslepels, 12 dinervorken (tanden sleets), 12 ontbijtvorken (tanden sleets), 11 ontbijtlepels, 2 opdienlepels, botermesje en vleesvork, ca. 2750 gram €950 Verkocht
3036 Image Assorti kavel Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, o.a. Haags lofje, bestaande uit: soeplepel, 2 aardappellepels, roomlepel (kleine beschadiging), ontbijtvork (tanden sleets), ontbijtlepel, opdienlepel, jamlepel en botermesje ca. 586 gram €180 Verkocht
3037 Image 7 zilveren ontbijtmessen, sleets + 2 losse bestekheften + Hollands zilveren dinermes, 2de gehalte + 2 Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte + Hollands zilveren roomlepel, 2de gehalte + Engels zilveren vesta case, 925, deukjes, Birmingham, alles sleets en enkele losse onderdelen €60 Verkocht
3038 Image 6 verzilverde vismessen en visvorken, Keltum (12x) €100 Verkocht
3039 Image Hollands zilveren bokaal, 2de gehalte, met inscriptie, h. 18 cm, ca. 290 gram €120 Verkocht
3041 Image Dupont aansteker + gold filled potloodhouder + verzilverde potloodhouder, sleets (3x) €30 Verkocht
3274 Image Franse zilveren kop en schotel, Edouard Fournemet, 1904-1920, ca. 150 gram, diam. schotel 12 cm (2x) €60 Verkocht
3370 Image Duits zilveren bestek, Wilkens, 800, bestaande uit: soeplepel, 12 dinervorken, 12 dinerlepels, 12 dinermessen, 11 koffielepels, 12 cakevorkjes, 12 mokkalepels, sauslepel, slacouvert en 2 opdienlepels, totaal gewicht zonder messen ca. 2585 gram €850 Verkocht
3929 Image 12 Engels zilveren apostellepels, theeschep en suikertang, 925, ca. 292 gram (14x) €120 Verkocht
3933 Image Mexicaans zilveren schaal in de vorm van een vlinder, 925, ca. 322 gram, afm. 23 x 21 cm. €140 Verkocht
3934 Image Zilveren gehamerd roomstel, bestaande uit melkkan, suikerpot en dienblaadje, tot. ca. 630 gram (3x) €240 Verkocht
3937 Image 12 Hollands zilveren florale naamkaarthouders, 2de gehalte, l. 6 cm, ca. 72 gram (12x) €40 Verkocht
3939 Image Engels zilveren scotch label, 925 + Engels zilveren miniatuur fotolijstje, 925, h. 4 cm + Peruaans zilveren servettenhouder, 925, h. 8 cm, ca. 135 gram (3x) €80 Verkocht
4004 Image Noorse zilveren Supsked lepel, Valdres Solvsmie, l. 12 cm, ca. 35 gram €30 Verkocht
4006 Image Engels zilveren boeklegger, 925, Asprey London, ca. 10 gram €70 Verkocht