Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 11-14 Maart 2022 » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Varia, Meubilair, Wijnen, Speelgoed, Pokémon kaarten, Charles Eyck

Er zijn 13 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
024 Image Houten sculptuur, Sint Jozef, 18de eeuw, h. 78 cm. €550 Verkocht
1802 Image Hollands zilveren Crucifix met wijwatervaatje, minimale restauratie, Franse tijd (vroeg 19de eeuw), h. 27 cm, ca. 229 gram €220 Verkocht
1804 Image Gepolychromeerde eikenhouten bisschop, 18de eeuw, Neder-Rijn, h. 65 cm, Herkomst: Van Ham Auktionen, Keulen €260 Verkocht
1805 Image Linkervleugel van een Grieks icoon, 19de eeuw + Gepolychromeerd fragment met heilige, Griekenland, 18de/19de eeuw (2x) €160 Verkocht
1816 Image Russisch icoon, 19de eeuw, Opvoeding en lijdensweg van Christus en Maria, afm. 32 x 26 cm. €220 Verkocht
1817 Image Russisch icoon, 19de eeuw, Deësis, in koperen oklad, afm. 31 x 28 cm. €650 Verkocht
1818 Image Russisch icoon, 19de eeuw, Hemelvaart van de profeet Elias, enkele beschadigingen, afm. 34 x 29 cm. €110 Verkocht
1819 Image Russisch icoon, Heiligen en Engelen, 19de eeuw, afm. 35 x 31 cm. €260 Verkocht
1820 Image Russisch icoon, Vierpas met heiligen, 19de eeuw, beschadigd, afm. 31 x 26,5 cm. €130 Verkocht
1825 Image Ingeborg (Inka) Therese Maria Klinckhard (1922-2016), vijf religieuze reliëfs, allen met etiket aan de achterzijde, diverse afmetingen (5x) €60 Verkocht
1835 Image Elfriede Balzar-Kopp (1904), geglazuurde keramische Pietà, gesigneerd onderzijde, afm. 22 x 17 cm. €60 Verkocht
1876 Image Russisch icoon, 19de eeuw, afm. 30 x 25 cm, enkele kleine beschadigingen, op schildersezel, l. 76 cm. (2x) €120 Verkocht
1878 Image Vier religieuze geschriften: Vierige Meditatien, 1547 + Handbuchlein, 1635 + Verzeichnis der Kupferstecher, 1771 + Roose kranske van Maria, 1821, boekjes sleets en enkele beschadigingen (4x) €140 Verkocht
1959 Image Godslamp, 19de/20ste eeuw, ouderdomssporen, ooit omgevormd tot elektrische lamp (kabel doorgesneden), h. 25 cm. €60 Verkocht