Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 11-14 Maart 2022 » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair, Wijnen, Speelgoed, Pokémon kaarten, Charles Eyck

Er zijn 53 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
103 Image Twee zilveren beugeltassen, 19de eeuw, l. 16 en 14 cm, ca. 283 gram (2x) €140 Verkocht
105 Image Duits zilveren suikerstrooilepel en schep, met vergulde binnenzijde, 800, ca. 145 gram (2x) €60 Verkocht
106 Image Hollands zilveren visschep, 2de gehalte, met gezwart houten handvat, 1828, handvat zit iets los, ca. 126 gram, l. 32 cm. €60 Verkocht
113 Image Russisch zilveren visschep, 835, 19de eeuw, 1848, l. 31 cm, handvat gesoldeerd, ca. 132 gram, minimale beschadiging €80 Verkocht
125 Image Assorti lot zilver: 3 diverse Hollands zilveren koffielepels, 2de gehalte + Schep met ivoren handvat, restauratie + Hollands zilveren kroketschep, 2de gehalte + Hollands zilveren druivenschaar, 2de gehalte + Duits zilveren met koperen botermesje, 800 + Franse zilveren dinerlepel + Hollands zilveren roomlepel, 2de gehalte + Hollands zilveren theeschepje, 2de gehalte + Zilveren theeschep, 835, ca. 194 gram (gewicht zonder druivenschaar en schep met ivoren heft) (11x) €80 Verkocht
128 Image Duits zilveren bestek, 800, met monogram, bestaande uit: 12 ontbijtvorken, 11 dinerlepels, 11 dinervorken, 8 dinermessen en 5 ontbijtmessen, messen beschadigd, ca. 1907 gram €850 Verkocht
130 Image Verzilverde met kristallen milieu de table, eerste helft 20ste eeuw, h. 53 cm. €120 Verkocht
131 Image Paar Engels zilveren kandelaars, 925, Londen, verzwaard, minimale deukjes standring, h. 19 cm (2x) €320 Verkocht
133 Image Noors zilveren zoutbakje in de vorm van een vikingschip, 830, Brodrene Lohne-Bergen en zilveren zoutlepeltje, l. 8 cm (2x) €70 Verkocht
144 Image Paar driearmige verzilverde kandelaars + Verzilverde vijfarmige kandelaar, h. 24 cm (3x) €60 Verkocht
148 Image Tunesisch zilveren yad, ca. 1900, gehalte 900 (herkeurd ZII), l. 20 cm, ca. 64 gram €80 Verkocht
153 Image Engels zilveren tafelklokje, 925, Sheffield, R. Carr, h. 16 cm, diam. 13 cm. €80 Verkocht
154 Image Twee Engels zilveren klokjes, 925, Kitney & Co. London, uurwerken zitten verkeerd om, h. 7 cm + Zilveren zoutbakje, met blauw glazen binnenbakje (chips), l. 8,5 cm + Parfumflesje met Engels zilveren rand, 925, min. chips stopje, h. 12 cm (4x) €80 Verkocht
158 Image Twee verzilverde cloches op onderschaal, met monogram, diverse afmetingen (4x) €80 Verkocht
159 Image Hollands zilveren ceremoniële schep (met inscriptie), 2de gehalte, 24 juli 1910, l. 17 cm, ca. 50 gram, klein scheurtje €110 Verkocht
165 Image Vier zilveren fotolijstjes, 3 x 925 en 1 x 835, h. 10,5-18 cm (4x) €180 Verkocht
166 Image Hollands zilveren visschep, 2de gehalte, l. 29,5 cm, ca. 150 gram €70 Verkocht
171 Image Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, bestaande uit: 8 dinerlepels, 7 dinervorken en 2 botermesjes, diverse modellen en jaarletters, ca. 957 gram (17x) €360 Verkocht
173 Image Twee verzilverde dienbladen en assorti bestek, diverse makers o.a. Robbe & Berking aspergeschep €50 Verkocht
175 Image Hollands zilveren miniatuur grenspaal, 2de gehalte, Kempen en Begeer, Utrecht, h. 6 cm. €70 Verkocht
186 Image Vijfarmige zilveren kandelaar, 925, verzwaard, h. 48 cm. €700 Verkocht
187 Image Vijfarmige zilveren kandelaar, 835, h. 27 cm, verzwaard €260 Verkocht
188 Image Zilveren dienblad, Carusso, Peru, 925, l. 66,5 cm, ca. 1925 gram €1.100 Verkocht
189 Image Zilveren eikelkannetje (doopkan?), ZI herkeurd, gehamerd, ca. 209 gram, h. 14 cm. €280 Verkocht
199 Image Hollands zilveren kandelaar, 2de gehalte, verzwaard, h. 28 cm. €70 Verkocht
200 Image Zilveren koffiepot, theepot, melkkan en suikerpot, ca. 1920 gram €900 Verkocht
201 Image Zilveren koffiepot, melkkan, suikerpot, allen ZII herkeurd + Zilveren dienblaadje, ZI herkeurd, l. 31 cm, min. deukje standring melkkan, ca. 1025 gram €420 Verkocht
202 Image Belgisch zilveren koffiepot, 2de gehalte, Delheid, h. 26 cm, ca. 700 gram €340 Verkocht
203 Image Engels zilveren coupe, 925, Londen, h. 19 cm, diam. 25 cm, ca. 820 gram €380 Verkocht
204 Image Zilveren schaal, 800, diam. 27 cm, ca. 470 gram €160 Verkocht
205 Image Twee Hollands zilveren kandelaars, 1ste gehalte, h. 19 cm, verzwaard (2x) €320 Verkocht
206 Image Drie Hollands zilveren kandelaars, ca. 1043 gram (3x) €750 Verkocht
208 Image Hollands zilveren broodmand op pootjes, 2de gehalte, ajour bewerkt, met florale decoratie, afm. 37 x 28 cm, ca. 650 gram €320 Verkocht
209 Image Drie Hollands zilveren kandelaars, 2de gehalte, gedecoreerd met lambrequin-motief, ca. 1190 gram, h. 20 cm (3x) €850 Verkocht
210 Image Zilveren milieu-de-table, Topazio, 925, met glazen binnenbak, afm. 46 x 18 cm, ca. 930 gram €500 Verkocht
211 Image Zilveren dienblaadje, 925, afm. 37 x 21,5 cm, ca. 420 gram €240 Verkocht
212 Image Mexicaans zilveren roomstel, 925, l. dienblaadje 26 cm, ca. 615 gram €280 Verkocht
213 Image Roomstel, 835, l. dienblaadje 20 cm, ca. 231 gram (3x) €90 Verkocht
222 Image Puma-Solingen wildbestek in cassette, bestaande uit: wildschaar en wildcouvert (3x) €60 Verkocht
249 Image Hollands zilveren schaal, 2de gehalte, ajour bewerkt, gedecoreerd met florale motieven, deukje, afm. 34 x 24 cm, ca. 533 gram €220 Verkocht
250 Image Hollands zilveren koffiepot, 2de gehalte, 19de eeuw, knop gedecoreerd met bloem en bloemblaadjes, h. 20 cm, ca. 512 gram €240 Verkocht
255 Image Verzilverd bestek, Engeland, eerste helft 20ste eeuw, voor 6 personen, in houten cassette €90 Verkocht
332 Image Hollands zilveren bestek, Van Kempen en Begeer, 2de gehalte, Haags lofje, bestaande uit: 2 opdienlepels (bakken sleets), 7 dinerlepels, 11 dinervorken (tanden sleets en 1 vork beschadigd), 1 dinervork afwijkend model, 6 ontbijtvorken (tanden sleets) en 11 ontbijtlepels (bakken sleets), ca. 1890 gram (37x) €700 Verkocht
333 Image Sterling zilveren bestek, 925, bestaande uit: 6 dinermessen, 5 dinervorken, 6 visvorken, 2 opdienlepels, 2 botermesjes, 6 petitfourvorken, 11 koffielepels, roomlepel, juslepel en petitfourschepje, ca. 1114 gram, gebruiks- en ouderdomssporen (41x) €380 Verkocht
336 Image Collectie Djokja zilver, beneden wettelijk gehalte, bestaande uit: 5 diverse asbakjes + servetring + brievenopener + vingerdoekring + luciferhouder + schaaltje op pootjes, ca. 445 gram (10x) €80 Verkocht
337 Image Zes diverse Djokja zilveren dekseldoosjes, 835 en 1 x BWG, diam. 5-16 cm, ca. 585 gram, 1 beschadigd (6x) €180 Verkocht
340 Image Zilveren suikertang + Hollands zilveren theezeefje met Oud-Hollandse voorstelling, 2de gehalte, beschadigd + Hollands zilveren theezeefje op lekbakje, 2de gehalte + Engels zilveren taartschep, 925, ca. 147 gram (5x) €70 Verkocht
341 Image Mexicaans zilveren schaaltje op pootjes, 925, h. 7 cm, diam. 12 cm, ca. 215 gram €120 Verkocht
349 Image Twee Perzisch zilveren vaasjes, Gahlam Zani, 800, 1 minimaal deukje, h. 16 cm, ca. 258 gram (2x) €160 Verkocht