Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 11-14 Maart 2022 » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Art Nouveau, Art deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair, Wijnen, Speelgoed, Pokémon kaarten, Charles Eyck

Er zijn 88 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
433 Image Chinese diepe schaal, 20ste eeuw, diam. 26 cm. €100 Verkocht
801 Image Vier Chinese porseleinen borden, 18de eeuw: 2 x koolblad, diam. 23 cm, min. chips en haarlijnscheuren + 1 x florale decoratie, randschilfers, diam. 23 cm + 1 x florale decoratie, haarlijnscheur en chips (4x) €80 Verkocht
802 Image Chinese porseleinen vaas, 19de eeuw, gedecoreerd met vogel, h. 14,5 cm. €70 Verkocht
803 Image Famille rose schotel, 18de eeuw, haarlijnscheuren, diam. 11 cm + Famille rose schotel, 18de eeuw, liggende figuur, gelijmd, diam. 10,5 cm (2x) €60 Verkocht
804 Image Drie Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, 1 x haarlijnscheur en minimale chips, diam. 23 cm (3x) €70 Verkocht
805 Image Zes Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, 2 x haarlijnscheuren en minimale chips, diam. 22 cm (6x) €260 Verkocht
806 Image Vijf diverse Chinese porseleinen schotels, 19de eeuw, diam. 9-13 cm, 1 x haarlijnscheur en 2 x chips en 1 x minimale chips (5x) €60 Verkocht
809 Image Indische schildering, Shiva en Parvati en enkele omstaanders, afm. 70 x 46 cm. €60 Verkocht
810 Image Indonesische schildering, marouflé, ges. r.o. 'T.D. Tecali(?), Bali, Offers aan de goden, afm. 44 x 61 cm. €60 Verkocht
811 Image Indonesische schildering, gemengde techniek, Veeoffer, afm. 23 x 33 cm. €60 Verkocht
813 Image Chinese porseleinen dekselvaas en vaas, laat 19de eeuw, chips, gemerkt onderzijde, h. 20 en 21 cm (2x) €120 Verkocht
815 Image 5 gemengde technieken, 3 x afm. 12 x 9 cm en 1 x 20 x 25 cm en 1 x 26 x 17 cm, allen met stempel (5x) €70 Verkocht
822 Image Chinese benen sculptuur, Wijsgeren in een tempel, op houten basement, afm. 43 x 40 cm, minimale beschadigingen en enkele losse onderdelen €340 Verkocht
823 Image Twee Chinese houten standaards, h. 45 cm (2x) €180 Verkocht
824 Image Twee Japanse imari puntvazen, ca. 1850, h. 32 cm (2x) €120 Verkocht
827 Image Collectie Chinees cloisonné, bestaande uit: 4 dekselvazen, potpourrihouder, vaas, beker en dekseldoos, 2 vazen met minimale beschadiging (8x) €90 Verkocht
828 Image Drie Chinese porseleinen vazen, h. 23-33 cm, haarlijnscheur (3x) €80 Verkocht
829 Image Vier Chinese porseleinen gemberpotten, diverse motieven en hoogtes (4x) €160 Verkocht
830 Image Chinese porseleinen gelobde schaal, met drakenmotief, in Ming-stijl, diam. 41 cm. €130 Verkocht
832 Image Twee Chinese porseleinen famille rose borden, 18de eeuw, diam. 22 cm + Chinees porseleinen famille rose bord, haarlijnscheur, diam. 22 cm (3x) €110 Verkocht
833 Image Chinese porseleinen famille rose schotel, 18de eeuw, haarlijnscheur, chip, diam. 34 cm. €90 Verkocht
834 Image Bloemstilleven vervaardigd uit gesteenten, China, afm. 26 x 37 cm + Stilleven met druiven, China, afm. 38 x 26 cm (2x) €70 Verkocht
835 Image Tien Chinese porseleinen gemberpotten (2 deksels ontbreken), h. 7-21 cm (10x) €340 Verkocht
836 Image Drie Chinese porseleinen vazen, twee met kurken stop, h. 19 cm (2x) €280 Verkocht
837 Image Drie Chinese porseleinen dekselvazen en vaas, h. 17-22 cm (4x) €480 Verkocht
840 Image Kleurrijke Chinese porseleinen vaas, h. 29 cm. €160 Verkocht
841 Image Twee Chinese porseleinen vazen, blauw-wit, enkele kleine bakfoutjes, h. 39 cm (2x) €220 Verkocht
844 Image Twee Chinese blauw-witte op celadon fondkleur vazen, gedecoreerd met pauwen, 19de/20ste eeuw, h. 60 en 60,5 cm (2x) €240 Verkocht
845 Image Chinese porseleinen dekselvaas, deksel niet origineel stempel onderzijde en gemerkt, h. 46 cm. €140 Verkocht
846 Image Twee Chinese porseleinen dekselkommen, deksel gedecoreerd met een gestileerde perzik, h. 20 cm, diam. 19,5 cm (2x) €90 Verkocht
847 Image Twee Chinese porseleinen dekselvazen, h. 30 cm (2x) €60 Verkocht
848 Image Twee Japanse porseleinen wandvazen in de vorm van karpers, l. 23 cm (2x) €90 Verkocht
849 Image Drie Chinese porseleinen theepotten, 19de/20ste eeuw, h. 12-16 cm, 1 pot met haarlijnscheur en 1 met chip aan de standring (3x) €100 Verkocht
851 Image Twee Chinese porseleinen hoedensteunen met vogels op bloesemtakken, h. 28 cm (2x) €150 Verkocht
852 Image Blauw-witte porseleinen kan, Yuan-stijl, h. 27 cm. €70 Verkocht
853 Image Chinese porseleinen vaas, gedecoreerd met marktlieden, h. 21 cm. €60 Verkocht
854 Image Chinese porseleinen theekan op hoge voet, groen-rood fond, gedecoreerd met draak en feniks, h. 20 cm. €60 Verkocht
855 Image Chinees porseleinen bord, 19de eeuw, diam. 28 cm + 2 Chinese porseleinen borden, 18de eeuw (1 x haarlijnscheur en 1 x chips) + Chinees porseleinen soepbord, 18de eeuw, min. chips (4x) €130 Verkocht
857 Image Verzameling Chinees porselein, 19de en 20ste eeuw: 16 borden en schotels diam. 15,5 - 33 cm, 2 kommetjes, 1 bord ernstig beschadigd, enkele items met haarlijnscheuren en minimale chips (18x) €120 Verkocht
858 Image Verzameling Chinees porselein: 2 theepotjes (1 beschadigd) + Schaal, haarlijnscheur, diam. 17 cm + Twee schoteltjes, diam. 13 cm + Schaaltje, diam. 13 cm + Ovale schaal, haarlijnscheur, l. 26 cm (7x) €120 Verkocht
860 Image Verzameling Chinees porselein: theepot in rieten mand + Twee dekselkommetjes, gedecoreerd met zotjes + Bord gedecoreerd met feniks, haarlijnscheuren en chip, diam. 17 cm + Theepotje, h. 10 cm + Bord, gedecoreerd met vlinders, haarlijnscheur, diam. 25 cm (6x) €400 Verkocht
861 Image Chinese porseleinen kom, haarlijnscheur, h. 16 cm + Lepel en bord op presenteerblad, Guangdong, 18de/19de eeuw + Twee Chinese porseleinen borden, 19de/20ste eeuw, diam. 18 en 22 cm (5x) €60 Verkocht
863 Image Vier Chinese porseleinen borden, diam. 19 en 22 cm, 1 bord met haarlijnscheur (4x) €80 Verkocht
866 Image Zes diverse Chinese porseleinen kommen, diam. 12-18 cm, haarlijnscheuren (6x) €100 Verkocht
868 Image Verzameling Chinees porselein: dienblaadje, l. 21 cm + Dekseldoos, l. 18 cm + Doosje, l. 9,5 cm + Windlicht, h. 9 cm, minimale chips + Twee Europese tegels met Oosterse figuren, gesigneerd, afm. 12,5 x 12,5 cm (6x) €60 Verkocht
871 Image Twee Chinese blauw-witte op celadon fondkleur borden, diam. 23 en 28 cm, 1 bord met barst en 1 met haarlijnscheur + Chinese porseleinen dekselkom, diam. 14 cm (3x) €260 Verkocht
872 Image Verzameling Chinees porselein: Vaas met transferprint, h. 24 cm + Twee vazen met transferprint, h. 14,5 cm en 12 cm (chips) + Vaas, h. 16 cm + Dekselvaas, h. 22 cm + Onderzetter, diam. 18 cm (6x) €320 Verkocht
875 Image Verzameling Chinees porselein: Twee kommen, diam. 16,5 cm, haarlijnscheur + Kom, gerestaureerd, diam. 20 cm + dekselschaaltje, diam. 7,5 cm, haarlijnscheur + Vaasje, gedecoreerd met vogels, h. 12 cm + Potpourridoosje, haarlijnscheur, l. 11 cm (6x) €190 Verkocht
877 Image Paar Chinese porseleinen kraanvogels, Kangxi-periode (1662-1722), h. 16,5 cm, 1 minimale restauratie snavel, Herkomst: Vanderven Oriental Art (2x) €600 Verkocht
881 Image Houten altaartje, afm. 12 x 23 cm + 7 diverse bronzen beelden van Goden (8x) €60 Verkocht