Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 11-14 Maart 2022 » Koper, Tin en Andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair, Wijnen, Speelgoed, Pokémon kaarten, Charles Eyck

Er zijn 6 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1654 Image Paar bronzen Egyptiserende olielampen, op marmeren basement, ca. 1900, h. 76 cm. (2x) €100 Verkocht
1970 Image Spaanse bronzen kandelaar, 17de eeuw, h. 18 cm. €120 Verkocht
1989 Image Collectie rood koper: braadpan, l. 36 cm + Steelpan + Mengkom (gedeukt) + Koffiepot + 2 mokkakopjes + Fonduepan + Ovenschaal (8x) €80 Verkocht
2055 Image Koperen en metalen schaakspel, diam. 35 cm. €160 Verkocht
2070 Image Paar neogotische koperen kandelaars, eerste helft 20ste eeuw, licht verbogen, sleets, h. 123 cm (2x) €320 Verkocht
2226 Image Gietijzeren reliëf, Sint Nicolaas met de vijfpuntige ster van Maastricht, afm. 42 x 22 cm. €110 Verkocht