Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 11-14 Maart 2022 » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Wijnen, Speelgoed, Pokémon kaarten, Charles Eyck

Er zijn 21 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1717 Image Smeedijzeren uithangbord in de vorm van een haan, 18de eeuw, l. 70 cm, Herkomst: bodemvondst uit Maastricht (opgegraven in de jaren negentig' in een tuin nabij het stadspark aan de Maas), mogelijk verband met de Herberg de Rode Haan (De herberg had een speciaal logement voor de voermannen of passagiers van de trekschuiten, die de Maas bevoeren. Naast de herberg bevonden zich stallen voor de lastdieren. Haar naam dankte ze aan de vele bloederige hanengevechten, die er werden gehouden. De herberg genoot grote bekendheid in Sint Pieter en omgeving, vooral door het lekkere koele bier dat hier werd geschonken) €550 Verkocht
1902 Image Zinken tuinbeeld, Putto met schepje, vleugels licht beschadigd, h. 53 cm. €120 Verkocht
1924 Image Meuble de Maitrise, 19de eeuw, met mahoniehout gefineerd, gerestaureerd, afm. 43 x 32 x 17 cm. €190 Verkocht
1925 Image Wereldbol met roodkoperen vliegtuigje, Friedland, 1 schroef vervangen, h. 32 cm. €90 Verkocht
1968 Image Twee bronzen eenden sculpturen, ouderdomssporen, afm. 18 x 41 cm (2x) €80 Verkocht
2001 Image Schildpadschild theebusje op ivoren pootjes, 19de eeuw, enkele kleine restauraties, afm. 9 x 14 x 8 cm. €220 Verkocht
2002 Image Mahoniehouten schrijfkist, 19de/20ste eeuw, mogelijk Engeland, min. beschadigingen, afm. 15 x 45 x 26 cm + Walnotenhouten gefineerde schrijfkist, deels ingelegd met andere houtsoorten en paarlemoer, 19de eeuw, afm. 15 x 35 x 24 cm. €140 Verkocht
2050 Image Koperen doosje op pootjes, 19de eeuw, afm. 11 x 16 x 11 cm + Haarlok initiaal 'L', 19de eeuw, l. 11 cm + Doosje van strowerk, 19de eeuw, l. 12 cm + Koperen art nouveau brievenopener + Twee aardewerken Petrus Regout borden, 19de eeuw, diam. 25,5 cm (6x) €90 Verkocht
2054 Image Vijf kussens vervaardigd uit Perzische kamelenzadels, eerste helft 20ste eeuw, diverse maten (5x) €70 Verkocht
2063 Image Tropische schelp, Syrinx Aruanus, l. 50 cm + Doopvontschelp, afm. 47 x 34 cm. €120 Verkocht
2067 Image Papiermaché juwelendoos, laat 19de eeuw, mogelijk Frans, bovenzijde gedecoreerd met jachthond in kruisjessteek, incompleet (1 doosje ontbreekt), enkele beschadigingen en 1 pootje ontbreekt, afm. 13 x 28 cm. €140 Verkocht
2069 Image Louis Vuitton ballerina's, maat 38 €110 Verkocht
2073 Image Enkelloops percussiegeweer 'Jezeel', waarschijnlijk Saoudie-Arabië, l. 156 cm. €80 Verkocht
2074 Image Klein model ruiterpistool, 18de eeuw, enkele defecten, l. 29 cm. €80 Verkocht
2078 Image Vintage Diatonische knopaccordeon, Regal Melodeon €170 Verkocht
2164 Image Fotoalbum met foto's, enkele beschadigingen €60 Verkocht
2191 Image Antiek boek, 16de eeuw, Donghevalueerde gouden ende silveren munte van diveersche coninckrijcken, hertoochdomen, graefschappen, heerlijcheden, landen ende Steden..., Christoffel Plantijn, 1575, titelblad met portretten van Filips II en zijn vrouw Anna van Oostenrijk, geïllustreerd met meer dan 1.200 reproducties van munten €850 Verkocht
2205 Image Drie zamac olifanten: houder voor sigaretten + Houder voor likeur + Tafelbel (bel ontbreekt), diverse afmetingen, enkele beschadiginen (3x) €30 Verkocht
2219 Image Mammoetkies, l. 36 cm. €80 Verkocht
2227 Image Marine epauletten, jaren veertig/vijftig (?) €60 Verkocht
2241 Image Vintage National kassa, Nationale kasregistratie, afm. 62 x 52 cm. €70 Verkocht