Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 11-14 Maart 2022 » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Wijnen, Speelgoed, Pokémon kaarten, Charles Eyck

Er zijn 43 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1085 Image Vitrinekast met drie lampen (lampjes moeten vervangen worden), afm. 202 x 120 x 40 cm. Verkocht Verkocht
1092 Image Vitrinekast met twee lampen, afm. 202 x 120 x 40 cm. Verkocht Verkocht
1099 Image Vitrinekast met twee lampen, afm. 202 x 120 x 40 cm. Verkocht Verkocht
1527 Image Houten stoel uit het stadhuis van Maastricht, gedecoreerd met het wapenschild van de stad, afm. 139 x 49 cm. €320 Verkocht
1528 Image Houten stoel uit het stadhuis van Maastricht, gedecoreerd met het wapenschild van de stad, afm. 139 x 49 cm. €260 Verkocht
1579 Image Perzisch tapijt, afm. 206 x 137 cm. €120 Verkocht
1652 Image 'Maria Theresia" kroonluchter, 20ste eeuw, h. 80 cm, diam. 70 cm. €100 Verkocht
1667 Image Perzisch tapijt, katoen en zijde, fijn geknoopt, afm. 198 x 125 cm. €80 Verkocht
1671 Image Eikenhouten sokkel/plantenstandaard, afm. 96 x 24 x 24 cm. €60 Verkocht
1672 Image Franse houten vitrinekast/zilverkast, 19de eeuw, gedecoreerd met kariatiden, afm. 98 x 174 x 71 cm. €280 Verkocht
1674 Image Perzisch tapijt, Beloutsch, fm. 180 x 111 cm, met certificaat €80 Verkocht
1675 Image Perzisch tapijt, Keshan, sleets, afm. 196 x 130 cm, met certificaat €100 Verkocht
1676 Image Perzisch tapijt, afm. 190 x 110 cm, sleets €80 Verkocht
1677 Image Perzisch tapijt, afm. 148 x 109 cm. €80 Verkocht
1679 Image Kroonluchter met glazen pegels, diam. 58 cm, l. 80 cm. €90 Verkocht
1681 Image Zijden tapijt, afm. 94 x 63 cm, Herkomst: Berberhuis, Eindhoven €110 Verkocht
1682 Image Indisch zijden tapijt, Kaschmir, afm. 126 x 65 cm, Herkomst: Berberhuis, Eindhoven €80 Verkocht
1686 Image Antieke smeedijzeren slagerstafel, 19de/20ste eeuw, met wit marmeren blad (gerestaureerd), afm. 80 x 108 x 59 cm. €360 Verkocht
1687 Image Eikenhouten met gezwart houten eendeurskast naar 17de eeuws model, 19de/20ste eeuw, afm. 163 x 95 x 49 cm. €120 Verkocht
1690 Image Perzisch tapijt, afm. 200 x 125 cm. €260 Verkocht
1691 Image Perzisch tapijt, afm. 200 x 125 cm. €200 Verkocht
1692 Image Miniatuur houten linnenkast, beslag gedecoreerd met leeuwenkoppen, drie deurtjes en vier lades, afm. 57 x 58 x 28 cm. €90 Verkocht
1694 Image Duitse eikenhouten tweedeurskast, 18de eeuw, met stermotief op de deurpanelen, op sleepoten, afm. 174 cm. €200 Verkocht
1695 Image Perzische loper, afm. 250 x 75 cm. €120 Verkocht
1696 Image Perzisch tapijt, afm. 330 x 235 cm. €150 Verkocht
1697 Image Perzisch tapijt, afm. 190 x 115 cm. Verkocht Verkocht
1698 Image Perzisch tapijt, afm. 290 x 195 cm. €100 Verkocht
1699 Image Perzische loper, afm. 300 x 80 cm. €130 Verkocht
1700 Image Perzisch tapijt, afm. 210 x 145 cm. €160 Verkocht
1701 Image Perzisch tapijt, afm. 545 x 334 cm. €1.900 Verkocht
1702 Image Perzisch tapijt, afm. 395 x 277 cm. €440 Verkocht
1706 Image Verguld houten bijzetstoel of hocker, jaren veertig, afm. 68 x 64 cm. €120 Verkocht
1707 Image Geelkoperen haantjesklok, 19de eeuw, afm. 39 x 24 cm. €220 Verkocht
1708 Image Hollandse Bureau-sécretaire, 20ste eeuw, gedecoreerd met marqueterie, met drie lades, afm. 107 x 93 cm. €120 Verkocht
1709 Image Antiek houten bijzettafeltje, blad ingelegd met marqueterie, 19de eeuw, h. 75,5 cm, diam. 50 cm, enkele beschadigingen €60 Verkocht
1719 Image Schildersezel, hoogte verstelbaar €90 Verkocht
1721 Image Beschilderde Zaanse kinderstoel, 19de eeuw, met opschrift en wapenschild, afm. 130 x 48 cm, gebruiks- en ouderdomssporen €500 Verkocht
1730 Image Oosters tapijt, Ziegler, afm. 170 x 240 cm. €110 Verkocht
1731 Image Oosters tapijt, Ziegler, afm. 184 x 266 cm. €150 Verkocht
1733 Image Eikenhouten Engelse dekenkist, 18de eeuw, afm. 140 x 56 x 70 cm, ouderdomssporen €160 Verkocht
1734 Image 'Spaanse' eikenhouten tafel, 20ste eeuw, uitklapbaar, afm. 128 x 170 x 75 cm (ingeklapt 64 x 170 cm) €100 Verkocht
1736 Image Perzisch tapijt, gedecoreerd met goden, dansers, hoogwaardigheidsbekleders en dieren, afm. 243 x 154 cm. €180 Verkocht
1739 Image Eetkamertafel, met twee lades, afm. 76 x 192 x 87 cm. €60 Verkocht
1741 Image Kaukasisch tapijt, franjes sleets, afm. 310 x 208 cm. €160 Verkocht
1743 Image Bewerkte houten spiegel, 20ste eeuw, afm. 110 x 89 cm. €1.000 Verkocht
1745 Image Bibliotheektrapje naar 19de eeuws model, h. 90 cm. €300 Verkocht
1746 Image Perzisch tapijt met blauwe fond, Kirman, franjes sleets, afm. 350 x 270 cm. €950 Verkocht
1750 Image Geelkoperen scheepsklok, Smiths Astral, diam. 22,5 cm. €120 Verkocht
1754 Image Friese staartklok, 19de eeuw, met beschilderde wijzerplaat, bekroond met Atlas en twee Fama figuren €150 Verkocht
1771 Image Houten wijnrek, afm. 72 x 37 cm. €140 Verkocht