Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 11-14 Maart 2022 » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair, Wijnen, Speelgoed, Pokémon kaarten, Charles Eyck

Er zijn 45 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
351 Image Porseleinen muziekdoos, Hutschenreuter, 2013, Candyland, in originele doos €30 Verkocht
355 Image Kristallen kraagcoupe, 19de eeuw, min. chipje, diam. 26 cm, h. 18 cm. €60 Verkocht
356 Image Negen geëtste kristallen wijnglazen, h. 21 cm (9x) €120 Verkocht
358 Image Geïriseerde glazen wijnfles 'kattenkop', 17de/18de eeuw, h. 20 cm, bodemvondst €190 Verkocht
359 Image Geïriseerde glazen wijnfles 'kattenkop', 17de/18de eeuw, h. 18 cm, bodemvondst €240 Verkocht
362 Image Delfts aardewerken kaststel, 18de eeuw, beschadigd, 2 vazen en 3 dekselvazen, h. 31 en 21 cm (5x) €80 Verkocht
365 Image Kristallen drinkservies, Kristalunie Maastricht + diverse karaffen en glazen €80 Verkocht
368 Image Laure Lévy (1866-1954), twee schilderingen op porselein, Dame met kruik, ges. r.o. en D. Saintpierre + Oriëntaalse dame, ges. l.o., afm. 21 x 14 cm (2x) €280 Verkocht
370 Image Spaanse aardewerken vaas, 18de/19de eeuw, h. 10 cm, diam. 19 cm. €170 Verkocht
374 Image Kosta Boda glazen vaas, gesigneerd onderzijde, h. 17 cm. €120 Verkocht
376 Image Kristallen drinkservies, ontwerp: J. Eisenloeffel (1876-1957), bestaande uit: 5 rode wijnglazen + 6 witte wijnglazen + 6 vingerkommetjes + 6 likeurglaasjes + 6 champagnecoupes + 4 waterglazen + 12 portoglaasjes + toegevoegd 5 wijnglazen Kristalunie Maastricht €420 Verkocht
380 Image Aardewerken roomkom (haarlijnscheur), 14 kopjes en schotels, Societé Céramique (29x) €70 Verkocht
385 Image Royal Albert porseleinen eetservies, Old Country Roses, bestaande uit: 6 dinerborden, 6 soepborden, 6 ontbijtborden, taartschaal, twee diverse schalen, 6 schaaltjes, 16 diverse schotels, 11 diverse kopjes, 6 eidopjes, melkkan en suikerpot op dienblaadje, peper- en zoutvat, mokkapot + Assorti porseleinen kopjes en schotels €260 Verkocht
386 Image Handbeschilderde porseleinen Rosenthal figuur, Ernst Wenck, Fortuna, jaren veertig, h. 28 cm. €240 Verkocht
391 Image Vier aardewerken voorraadpotten, Societé Céramique, 1 deksel met chip, h. 20 cm (4x) €70 Verkocht
392 Image Glazen Murano schaal, afm. 41 x 20 cm. €70 Verkocht
393 Image Verzameling Goebel, Hummeltjes (ca. 35x) €260 Verkocht
394 Image Verzameling Swarovski figuurtjes, diverse afmetingen, enkele losse onderdelen (ca. 45x) €240 Verkocht
399 Image Delfts aardewerken bord, 18de eeuw, diam. 23 cm. €70 Verkocht
400 Image Kristallen servies Spendid/Rondo, W.J. Roozendaal voor Kristalunie Maastricht, voor 6 personen, incompleet €360 Verkocht
403 Image Drie beschilderde apothekerspotten, twee beschilderd met mannenprofiel, h. 20 cm (3x) €90 Verkocht
406 Image Drie beschilderde tegels, 18de eeuwse stijl maar waarschijnlijk van latere datum: Man met kasteel op de achtergrond en man met doedelzak, afm. 20,5 x 19 cm + Kind in landschap, afm. 20,5 x 18,5 cm (3x) €80 Verkocht
417 Image 5 aardewerken onderdelen van een servies, Societé Céramique, Tea Drinker, bestaande uit: beschuitbus, cakehouder, cake/vleesschaal, ovale schaal en bord (5x) €160 Verkocht
418 Image Collectie Herend porselein (roze en oranje), bestaande uit: dekselkom, schaal, tazza, 3 diverse luciferhouders, 5 diverse schoteltjes, 2 mandjes ajour bewerkt, asbakje, 2 dekselvaasjes, eierdopje en vier diverse vaasjes (20x) €90 Verkocht
419 Image Boris Sipek, twee vazen/kandelaars, h. 28 cm (2x) €80 Verkocht
420 Image Uitzonderlijke handbeschilderde porseleinen dekselcoupe 'Persepolis', Hutschenreuther, vervaardigd ter ere van de stichting van het Perzische rijk door Cyrus de Grote 2500 jaar geleden, 12-17 oktober 1971, 51/100, deze dekselcoupe is ook in het bezit van o.a. Haile Selassie, Koning Boudewijn en Koningin Fabiola van België, Prins Rainier III van Monaco en Princes Grace en Prinses Beatrix en Prins Claus der Nederlanden, inclusief authentieke documenten €2.100 Verkocht
422 Image 18 porseleinen kop en schotels, Royal Albert, bloemenmotief (36x) €220 Verkocht
425 Image Richard Price, glazen vaas, gesigneerd, h. 49 cm. €200 Verkocht
430 Image Wit geglazuurd beeld, Pierrot en Columbine, ontwerp: Charles Vos, Sphinx, Maastricht, afm. 32 x 15 cm. €130 Verkocht
437 Image Wit geglazuurd beeld, Moeder met kind, ontwerp: Charles Vos, Sphinx, Maastricht, h. 17 cm + Wit geglazuurd beeld, Moeder met kind, ontwerp: Charles Vos, ongemerkt, h. 17 cm, 1 beeld met barstje (2x) €110 Verkocht
441 Image Uitgebreid porseleinen Wedgewood diner- en ontbijtservies, model: Waverley, voor 12 personen €280 Verkocht
444 Image Porseleinen tank, Mosa, gelimiteerde oplage, afm. 17 x 24 cm. €280 Verkocht
455 Image Drie glazen ijsberen, Hadeland, gemerkt onderzijde, h. 8-10 cm (3x) €50 Verkocht
456 Image Aardewerken Staffordshire serviesje, bestaande uit: melkkan, suikerschaal, 5 kopjes en 6 schotels, 2 cakeschalen en 6 mokkaschoteltjes €90 Verkocht
498 Image Twee Kosta Boda kristallen kandelaars, h. 22 en 29 cm (2x) €110 Verkocht
500 Image Herend porseleinen diner- en ontbijtservies, bestaande uit: theepot, koffiepot, melkkan, suikerpot, soeplepel, cachepot, dekselschaal, 6 kopjes en 7 schotels, taartschaal, botervloot, vierkante schaal, sauskom, ovale dienschaal, 6 soepborden, 6 dinerborden en 6 ontbijtborden €950 Verkocht
506 Image Negen mangaankleurige tegels, 18de/19de eeuw, afm. 13 x 13 cm (9x) €170 Verkocht
507 Image Hollands aardewerken tegels, o.a. blauw-wit en 'witjes', diverse conditie (ca. 30x) €170 Verkocht
550 Image Helena Gibson (XX, Göteborg), handbeschilderde glazen schaal, gesigneerd, gedecoreerd met paarden, rand verguld, diam. 34 cm. €180 Verkocht
1008 Image Drie Venetiaanse glazen drinkglazen, h. 8,9 en 17 cm (3x) €70 Verkocht