Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 11-14 Maart 2022 » Schilderkunst en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art deco, Vintage, Design, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair, Wijnen, Speelgoed, Pokémon kaarten, Charles Eyck

Er zijn 129 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
1251 Image J. van Os, sepiatekening, Rustende kudde, ges. r.o., 1826, afm. 63 x 50 cm, minimale verkleuring papier €200 Verkocht
1252 Image Twee reclame litho's: Association des industriels de France, Imp. Armoricaine, Nantes, afm. 58 x 39 cm (2x) €80 Verkocht
1254 Image Olieverf op doek (bedoekt), Madonna, 19de eeuw, afm. 44 x 34 cm. €300 Verkocht
1257 Image G. Serpenti (1906-1982), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 97 x 78 cm. €300 Verkocht
1262 Image Meeuwis van Buuren (1902-1992), olieverf op doek, Zeezicht, ges. r.o., afm. 58 x 97 cm. €320 Verkocht
1265 Image H. Bartels (1936), olieverf op doek, Open venster, ges. l.o., afm. 100 x 85 cm. €800 Verkocht
1273 Image Marguerite Hynckes-Zahn( 1897-1978), marouflé, Stilleven, gemon. r.o., afm. 26 x 34 cm. €120 Verkocht
1284 Image Henri Jonas (1878-1944), olieverf op triplex, Corpus Christi, ges. r.o., barst, afm. 39 x 20 cm. €500 Verkocht
1295 Image Massimo Rao (1950-1996), ets, Jongeman, 59/180, 1992, afm. 20 x 15 cm. €160 Verkocht
1306 Image Marguerite Hynckes-Zahn( 1897-1978), marouflé, Stilleven, ges. achterzijde, afm. 37 x 44 cm. €160 Verkocht
1317 Image Marguerite Hynckes-Zahn (1897-1978), marouflé, Stilleven, gemon. r.o., afm. 44 x 55 cm. €160 Verkocht
1329 Image Ingrid Smulling, olieverf op paneel, Antieke glaasjes met roze geranium, ges. m.o., afm. 15 x 27 cm, Herkomst: Galerie Bonnard €320 Verkocht
1330 Image Ger Stallenberg (1957), olieverf op paneel, Rolling Universe, ges. r.o., 2017, afm. 15 x 50 cm, Herkomst: Galerie Bonnard €180 Verkocht
1334 Image G.M.E. Bellefroid (1893-1971), olieverf op harde drager, Limburgs landschap, ges. r.o., afm. 30 x 49 cm. €320 Verkocht
1335 Image Sjer Jacobs (1963), monotype, Dame met rok, ges. r.o., gedat. '91, afm. 35 x 28 cm. €70 Verkocht
1336 Image W. Smits, olieverf op harde drager, Stilleven, ges. r.o., afm. 22 x 28 cm. €100 Verkocht
1341 Image Theo Kuijpers (1940), olieverf op paneel, Red Shoe, ges. r.o., afm. 11 x 16 cm. €200 Verkocht
1342 Image G. Eberhard (1879-1949), olieverf op schilderskarton, Zicht op Maastricht, ges. l.o., afm. 34 x 22 cm. €190 Verkocht
1343 Image Richard van Mensvoort, olieverf op paneel, Torontobrug Amsterdam, ges. l.o., afm. 19 x 60 cm, Herkomst: Galerie Bonnard €120 Verkocht
1344 Image Charles Donker (1940), ets, Beflijster, ges. r.o., gedat. '26, afm. 15 x 20 cm. €160 Verkocht
1348 Image Michel van Overbeeke (1942), ets-aquatint, Into itself 4, ges. r.o., gedat. '95, 37/50, afm. 51 x 67 cm. €30 Verkocht
1349 Image H. Schoonbrood (1898-1972), olieverf op doek, Landschap met Chateau Neercanne, gemon. l.o., gedat. '25, afm. 40 x 50 cm. €320 Verkocht
1350 Image Richard van Mensvoort, olieverf op paneel, Enjoy the Silence, ges. r.o., afm. 19 x 60 cm, Herkomst: Galerie Bonnard €80 Verkocht
1352 Image Karin Eyck (1901-1996), olieverf op doek, Portret van een vrouw, afm. 60 x 70 cm. €90 Verkocht
1353 Image Nino Niën (1941-2009), olieverf op doek, Landschap, ges. r.o., gedat. '79, afm. 98 x 130 cm. €170 Verkocht
1355 Image André Haagen (1938), gemengde techniek, Plus ardent que Bussa, ges. m.o., gedat. '98, afm. 40 x 30 cm. €60 Verkocht
1358 Image Karin Eyck (1901-1996), olieverf op doek, Zicht op Ravenbos, afm. 69 x 49 cm. €140 Verkocht
1360 Image Eduard Heijmans (1912 -1972), olieverf op doek, Maman célibataire, ges. achterzijde, gedat. '68, afm. 109 x 158 cm. €280 Verkocht
1365 Image A.H. Gouwe (1875-1965), olieverf op doek, Ploegende boer, ges. l.o., afm. 37,5 x 68 cm. €1.100 Verkocht
1367 Image Anita Verboom (1933), olieverf op doek, Bloemstilleven, gaatje doek achterzijde, ges. r.o., afm. 119,5 x 119,5 cm. €80 Verkocht
1371 Image Ets-aquatint, Drie tulpen, ges. r.o., gedat. '94, 52/75, afm. 50 x 40 cm. €60 Verkocht
1372 Image Anton Heyboer (1924-2005), ets-aquatint, De molen, eigen druk, ges. l.o., afm. 77 x 106 cm. €220 Verkocht
1374 Image Terry Tarsnane (1939), twee olieverfschilderingen op doek, Surreële landschappen, ges. r.o. en l.o., afm. 73 x 88 cm (2x) €90 Verkocht
1377 Image Mogelijk Jeanne Bordes-Guyon, aquarel, Jonge vrouw, ges. r.o., afm. 41 x 55 cm. €220 Verkocht
1378 Image Walasse Ting (1929-2010), litho, Roze dame, ges. r.o., 116/250 , afm. 68 x 95 cm. Verkocht Verkocht
1379 Image Anton Heyboer (1924-2005), twee ets-aquatinten, Bruiden, ges. l.o., 1985, afm. 53 x 78 cm en Vrouw, eigen druk, ges. l.o., afm. 53 x 77 cm (2x) €220 Verkocht
1386 Image Anton Heyboer (1924-2005), drie ets-aquatinten, Allen gesigneerd, 2 x eigen druk, 1 met waterschade, diverse afmetingen (3x) €110 Verkocht
1388 Image Jan van Helden (1932-2006), drie etsen, diverse formaten, allen gesigneerd (3x) €70 Verkocht
1391 Image Druk naar de kopergravure 'Insulae Javae pars Occidentalis edente Hadriano relando', afm. 50 x 118 cm, verkleurd €1.100 Verkocht
1392 Image Olieverf op doek (bedoekt), Stilleven met Japanse pop, ges. r.o. 'Toyo', afm. 24 x 36 cm. €120 Verkocht
1399 Image G. van Roon, ets, Mot, ges. l.o., gedat. '78, 8/100, afm. 29 x 22 cm. €70 Verkocht
1400 Image Jan Freeke, De kunst van het vervoer, SDV, luxe-editie met genummerde en gesigneerde zeefdrukken (afm. 60 x 80 cm) van Jeroen Henneman, Rob Scholte en Siet Zuyderland, 102/120 €110 Verkocht
1403 Image Alexander Vogels (1952), drie litho's, Djinns/Baraka/Papaverveld, allen ges. r.o., gedat. '98, E.A., afm. 33 x 53 cm. (3x) €200 Verkocht
1404 Image Frits van der Zander (1947), pasteltekening, XII, ges. l.o., afm. 40 x 47 cm. €80 Verkocht
1405 Image Geschilderde miniatuur in koperen lijstje, eerste helft 20ste eeuw, gesigneerd, Portret van een dame, ges. r.m., diam. 6 cm. €60 Verkocht
1406 Image Olieverf op doek (bedoekt), De serenade, ges. r.o. 'F. Liendik?', afm. 44 x 32 cm. €300 Verkocht
1408 Image Jaroslava Pesicova (1935-2015), ets-aquatint, Dark Crystal-achtige figuur, ges. r.o., 17/60, afm. 75 x 85 cm, Herkomst: Gallery Forty Five For Art & Design, Heerlen €120 Verkocht
1409 Image Jan Cobbaert (1909-1995), Drie litho's, Abstracte compositie, ges. r.o., 41/150, afm. 20 x 15 cm (3x) €190 Verkocht
1411 Image G. Eberhard (1879-1949), olieverf op schilderskarton, Portret van een meisje, ges. r.o., afm. 21 x 17,5 cm. €320 Verkocht
1412 Image P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op doek, Zicht op Maastricht, ges. l.o., afm. 24 x 28,5 cm. €90 Verkocht