Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 11-14 Maart 2022 » Speelgoed

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair, Wijnen, Pokémon kaarten, Charles Eyck

Er zijn 19 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
2013 Image Collectie blikken en elastoline speelgoed 'Army', ouderdoms- en gebruikssporen, 1 x beschadigd (12x) €170 Verkocht
2014 Image Vijf speelgoed robots, ouderdoms- en gebruikssporen, h. 18-25 cm, 1 x Botoy (5x) €360 Verkocht
2015 Image Collectie blikken speelgoed: 3 raketten, 1 x Frankrijk en 1 x Japan, gebruiks- en ouderdomssporen (3x) €180 Verkocht
2016 Image Collectie speelgoed vnl. luchtvaartmaatschappijen zoals Sabena en Pan America, helikopter beschadigd, gebruiks- en ouderdomssporen (ca. 14x) €80 Verkocht
2017 Image Super Sonic Indian Army vliegtuig + 2 raketten/vliegtuigen + Helikoper, gebruiks- en ouderdomssporen (4x) €80 Verkocht
2018 Image Twee ruimtetuigen, Roboter in doos, 2 ufo's in doos en lege doos 'Space Capsule'(6x) €110 Verkocht
2019 Image Collectie vintage auto's en 1 motor o.a. Chief en Police (8x) €60 Verkocht
2020 Image Drie vliegtuigjes: Joustra, l. 25 cm, jaren veertig/vijftig + Rollye Made in France, l. 29 cm + Cessna N75701, sleets (3x) €60 Verkocht
2022 Image 16 vintage helikopters, diverse afmetingen en leeftijden, 1 propeller beschadigd (ca. 16x) €280 Verkocht
2023 Image Collectie vintage speelgoed o.a. US Army, Jet Python en Air Patrol, enkele beschadigingen (ca. 14x) €120 Verkocht
2024 Image Bewegend vintage speelgoed o.a. Strato-Copter, West-Germany en USA (5x) €100 Verkocht
2036 Image Twee vintage koelkasten: Refrigerator, h. 21 cm en Super Lady, h. 27 cm (2x) €60 Verkocht
2037 Image Collectie vintage speelgoed: Hoover droger Swansea + Betty + Wascher Casdon, in doos, beschadigd + Milady, AMB Italy + Japan Combination Dishwasher and sink (5x) €90 Verkocht
2040 Image 8 vintage naaimachines, o.a. Köhler en Sew-Amatic (8x) €70 Verkocht
2046 Image Vintage kinderserviezen: Fabriqué Française, service de thé, in doos + antiek serviesje (2x) €90 Verkocht
2047 Image 10 diverse kinderserviezen, het merendeel eerste helft 20ste eeuw (10x) €70 Verkocht