Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 11-14 Maart 2022 » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair, Wijnen, Speelgoed, Pokémon kaarten, Charles Eyck

Er zijn 20 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
002 Image Caius Spronken (1958), bronzen torso, h. 20 cm. €850 Verkocht
003 Image Bronzen sculptuur, Nike, h. 15 cm. €70 Verkocht
004 Image Bronzen sculptuur, Dame met ontbloot bovenlijf, h. 20 cm. €60 Verkocht
012 Image Houten tulpensculptuur, h. 100 cm. €100 Verkocht
034 Image Alexandre Ouline (actief 1918-1940), gepatineerde bronzen sculptuur op marmeren basement, Naakte man, gesigneerd, afm. 38 x 52 cm. €750 Verkocht
045 Image Géo Maxim (1885-1940), bronzen sculptuur, vroeg 20ste eeuw, Trotse landbouwer, h. 65 cm, op houten sokkel, h. 94 cm (2x) €320 Verkocht
120 Image Pierre Chenet, bronzen ijsbeer, gemonogrammeerd, afm. 20 x 42 cm. €380 Verkocht
126 Image Koud beschilderd Weens bronsje op marmeren basement, Kalkoen, gemerkt (Bergman), afm. 24 x 19 cm. €550 Verkocht
127 Image Pierre Chenet, bronzen kikker, gemonogrammeerd, l. 12 cm. €120 Verkocht
134 Image Pierre Chenet, twee bronzen beren, gemonogrammeerd, h. 6 en 8 cm (2x) €80 Verkocht
140 Image Mathurin Moreau (1822-1912), bronzen sculptuur, Nimf, hors concours, h. 56 cm. €750 Verkocht
141 Image Mathurin Moreau (1822-1912), Meisje met kruik, h. 51 cm. €750 Verkocht
142 Image Mogelijk Pieter d'Hont, bronzen sculptuur op granieten basement, Twee geestelijken in conversatie verzonken, niet gesigneerd, afm. 28 x 18 cm. €1.100 Verkocht
163 Image Jan Willms (1948), keramische naakte buste, gesigneerd onderzijde, afm. 15 x 21 cm. €60 Verkocht
169 Image Natuurstenen sculptuur, Doop in de Jordaan, afm. 26 x 15 cm. €190 Verkocht
170 Image Henri Honoré Plé (1853-1922), bronzen sculptuur, Venus met putto, h. 62 cm. €1.900 Verkocht
191 Image R. Deussen (1950), bronzen sculptuur op marmeren basement, Paard, gemonogrammeerd, afm. 10 x 16 cm. €850 Verkocht
194 Image Equipo Borghese, gebronzeerde kunststoffen sculptuur op travertijnen basement, Mannelijke torso, gesigneerd, 16/990, h. 34,5 cm. €90 Verkocht
195 Image Bronzen sculptuur op groen marmeren basement, Golfer, h. 17 cm. €60 Verkocht
197 Image Bronzen meisje (basement ontbreekt), krasjes, afm. 18 x 19 cm. €80 Verkocht
245 Image Mogelijk Rob Thalen, bronzen sculptuur op natuurstenen sokkel, Vrouwelijke centaur, afm. 54 x 35 cm, h. sokkel 111 cm. €1.500 Verkocht