Direct naar kavel nr:

Kunst- en Antiekveiling 11-14 Maart 2022 » Charles Eyck

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Juwelen, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Meubilair, Wijnen, Speelgoed, Pokémon kaarten,

Er zijn 12 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Hamer Status
177 Image Charles Eyck (1897-1983), bronzen sculptuur, Portret van een nicht van de kunstenaar, h. 26 cm, Herkomst: familiebezit, eind jaren vijftig €700 Verkocht
408 Image Charles Eyck (1897-1983), beschilderd bord, Taurus, gesigneerd achterzijde, 1968, diam. 38 cm. €280 Verkocht
520 Image Vier glas-in-loodramen, De vier seizoenen, mogelijk ontworpen door Charles Eyck, afm. 35 x 27 cm (4x) €220 Verkocht
1338 Image Charles Eyck (1897-1983), stift, voorstudie 'Huize Ravenbos', 1970, afm. 19 x 23 cm. €150 Verkocht
1339 Image Charles Eyck (1897-1983), potloodtekening, Locarno, ges. l.b., gedateerd '31-3-50', afm. 20 x 29 cm. €80 Verkocht
1345 Image Charles Eyck (1897-1983), litho, Jonge vrouw met bril, ges. r.o., gedat. '74, afm. 63 x 48 cm. €30 Verkocht
1470 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Bloemplukkende meisjes, ges. r.o., afm. 93 x 99 cm. €3.500 Verkocht
1480 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Landschap in Limburg, ges. r.o. en op de achterzijde, gedat. '75, verschenen op de tentoonstelling 'La Capelle' in 1980, afm. 89 x 98 cm. €1.700 Verkocht
1506 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Landschapje in Mheer, ges. r.o., afm. 39 x 29 cm. €1.300 Verkocht
1513 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Dorpsgezicht met café (De Geulemermolen), ges. r.o., afm. 45 x 54 cm. €2.600 Verkocht
1589 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Twee dames met manden op het hoofd, ges. r.o., gedat. '52, afm. 99 x 64 cm. €750 Verkocht
1603 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, t'Walramplein Valkenburg, ges. l.o., gedat. '77, afm. 78 x 89 cm. €1.600 Verkocht
1616 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Steyl Tegelen, ges. r.o., 1943, afm. 45 x 60 cm. €180 Verkocht
1629 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Oude wilg langs de Geul, Meerssen, ges. r.o., gedat. '76, afm. 50 x 44 cm. €180 Verkocht
1630 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Bloesems, papier licht gebogen, ges. r.o., afm. 33 x 38 cm. €550 Verkocht
1814 Image Charles Eyck (1897-1983), beschilderde houten Corpus Christi, afm. 50 x 34,5 cm, Herkomst: uit familiebezit, jaren dertig €260 Verkocht